Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#256921 18/11/2004 16:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
przeciez to chyba logiczne. nie maja polskiego banku wiec przy wplacie karta mozesz dostac obca walute, natomiast jak wplacasz przez MB to masz tez zlotowki. jak macie watpliwosci to dowiedzcie sie na chacie na glownej stronie. jest polski jezyk wiec nie ma watpliwosci. ja juz ich nie mam. jak dobrze pojdzie to dzisiaj tam wplacam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

Bonus: Unibet
#256922 18/11/2004 18:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Od jakiegos czasu na stronie glownej Bettingadvice reklamuje sie www.betroyal.com [betroyal.com] wabiac oko swoja az 25% promocja od depozytu .Mam pytanie czy ktos juz u nich gra jak z wyplacalnoscia i warunkami bonusa bo oferta kuszaca a nic nie ma o nich na sportsbookreview .

#256923 18/11/2004 21:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
potwierdzi ktoś moje przypuszczenia w sprawie tej promocji w bet365?
bo nie chce wyrzucić kasy w błoto

#256924 18/11/2004 21:13
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
chciałabym skorzystać z promocji w eurobet albo bleuesq,może ktoś wie jak najlepiej tam wplacic,no i jeśli nie wtopię wypłacić,z góry dzięki
bluesq najszybciej wpłata karta i zwrot na karte

#256925 18/11/2004 21:14
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,151
Likes: 9
Oj duzo jest na SBR na temat Betroyal. Caly czas maja problemy i kombinuja jak przyciagnac do siebie graczy ktorzy juz od nich uciekli. Poki co maja note D ale jeszcze niedawno mieli F

#256926 19/11/2004 09:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
faktycznie sa notowani w SBR tyle ze pod litera R widnieja jako Royal Sports dlatego nie zauwazylem bo patrzylem na B ocena D- tak wiec lepiej nie ryzykowac z tak podejrzanym bukiem ja na pewno tam nie wplace

#256927 19/11/2004 10:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Quote
potwierdzi ktoś moje przypuszczenia w sprawie tej promocji w bet365?
bo nie chce wyrzucić kasy w błoto
No jest promocja w bet365 i mozna maxymalnie wyciagnac bonus 200$. Trzeba dokonac wplaty min 100$ i dostaje sie bonus 10%. Wysyla sie w tym celu maila do [email][email protected].[/email] Wpłata musi byc dokonana tylko wymienionymi w promocji sposobami i nie dotyczy wpłat kartami. Kaska to nie musza byc dolce ale ich rownowartość. Z tego co napisali wynika ze caloscia trzeba obrocic 3 razy zeby mozna bylo wyplacic.

#256928 19/11/2004 12:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Vipsports otworzyl sie na Europe jego odpowiednikiem jest filia www.beteuro.com [beteuro.com] rozni
sie tym ze konto prowadzone jest oczywiscie w euro a nie w usd
po za tym mozna wplacac i wyplacac moneybookers co ulatwia sprawe
promocja 20% od pierwszego depozytu utrzymana max do 200e tyle
ze za referalla jest juz 25e (w vipie 75$).Oferta oczywiscie ta sama
dodam tylko jako minus ktorego nie wymienilem opisujac buka w temacie
Vipsporta http://www.mecz.org/ubbthreads/show...8462&an=0&page=0#1328462 iz sa niezle limity
np.w Vipie Real solo 1.20 z Getafe mozna bylo zagrac tylko max za 450
$ natomiast pozycje z kursami powyzej 2 max 300 $ wiec trzeba
sie troche nameczyc by zrobic wymagany obrot. Na SBR BetEuro A- ,VIP Sportsbook A+

#256929 19/11/2004 12:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
SSS ale chyba promocja 20% nie dotyczy wplat przez MB, nie?

#256930 19/11/2004 13:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
JESLI WYKONAM PRZELEW Z ITELIGO DO SPORTINBET (Z INTELIGO W PLN A NASTEPNIE W BUKU NA EURO-BO WTEDY TYLKO DOSTANE 30+30 GRATIS)...TO ILE W TKIM RAZIE WYNIESIE MNIE TEN PRZELEW? 1ZL CZY TAM TE 30 LUB 40 ZL PROWIZJI?

BO W B&W NP KIEDYS WLASNIE CIAGNELI 40 ALE TERAZ JAK JUZ MAJA W POL BANKU TO JAKIES DROBNE KOLO 1ZL

POZDRAWIAM

#256931 19/11/2004 15:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
JESLI WYKONAM PRZELEW Z ITELIGO DO SPORTINBET (Z INTELIGO W PLN A NASTEPNIE W BUKU NA EURO-BO WTEDY TYLKO DOSTANE 30+30 GRATIS)...TO ILE W TKIM RAZIE WYNIESIE MNIE TEN PRZELEW? 1ZL CZY TAM TE 30 LUB 40 ZL PROWIZJI?

BO W B&W NP KIEDYS WLASNIE CIAGNELI 40 ALE TERAZ JAK JUZ MAJA W POL BANKU TO JAKIES DROBNE KOLO 1ZL

POZDRAWIAM

nikt nie korzystal z promocj sportinbet przez inteligo??? [color:"red"] [/col [color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />r]

#256932 19/11/2004 15:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Jeśli w Sportinbet masz konto w EURO to nie możesz wpłacać zwykłym przelewem z Inteligo. Akceptują chyba jednak kartę VISA Electron z Inteligo, przy wpłacie kartą, stracisz jedeynie na przewalutowaniu (z PLN na USD, a potem z USD na EURO) Nie są to jakieś wielkie piniądze, myślę że powinieneś się liczyć z tym że pobiorą z konta jakieś 2-3% więcej niż wpłacasz.

#256933 19/11/2004 15:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Aha, ta promocja obejmuje użytkowników wpłacających tylko kartą. Jeśli chciałbyś wysyłać zwykły przelew to musiałbyś zrobić to w walucie konta lub poprzez Moneybookers, ale wtedy nie możesz skorzystać z tej promocji.
Możesz tez założyć konto w USD, wtedy promocja też cię obejmie. Tyle że 30 USD to mniej niż 30 EURO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wybór nalezy do Ciebie

#256934 19/11/2004 16:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
wplacilem 30e przez visa elctron..wszystko okej..z tym ze bonusa nie dostalem..i mam tylko swoje 30e a nie 60e

#256935 19/11/2004 16:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
musisz jeszcze wysłać maila do ich supportu,podaj im swój ID ,bonus dostaniesz dzisiaj lub jutro

#256936 19/11/2004 16:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
musisz jeszcze wysłać maila do ich supportu,podaj im swój ID ,bonus dostaniesz dzisiaj lub jutro

mozna to zalatwic tez przez chata ze strony glownej; jest szybciej ale chat jest przez weekend nie czynny

#256937 19/11/2004 16:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
a tak na przyszlosc jeszcze mam pytanie...wyplcal ktos juz tego bonusa lub jakakolwiek kase z sportingbetu?wyplata moze byc wykonana na kazde konto bankowe,ktore nalezy o mnie?

#256938 19/11/2004 17:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
a tak na przyszlosc jeszcze mam pytanie...wyplcal ktos juz tego bonusa lub jakakolwiek kase z sportingbetu?wyplata moze byc wykonana na kazde konto bankowe,ktore nalezy o mnie?
Tak, możesz wypłacić pieniądze na każde konto należące do ciebie. Inna sprawa, że różne banki maga mieć różne zasady przyjmowania przelewów zagranicznych, mogą być rózne prowizje, lub koszty przewalutowania. Ja mam konto w mBanku, tam nie biorą żadnych prowizji od przelewów z zagranicy. Nie wiem dokładnei jak to jest w Inteligo, z tego co pamiętam to kiedyś było tak, że Inteligo brało chyba 10zł prowizji, ale głowy za to nie dam uciąć, poza tym to było jeszcze za czasów gdy Inteligo nie należało do PKO tylko do niemieckiego właściciela. Najlepiej jak zapytasz się u źródła, czyli wyślij mail do Inteligo z pytaniem co robią z przelewami w EURO na twoje konto.

#256939 19/11/2004 17:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
ale numer..okazalo sie w ogole ze zarejstrowalem sie w sportingbet nie tu gdzie trzeba.dostalem maial takiej tresci..
Niestety podane przez Pana ID nie jest zarejestrowane w systemie na stronie polskiej.

Jeżeli rejestrował się Pan na stronie angielskiej prosimy o kontakt z supportem angielskim.

Mamy dostęp do kont i oferujemy bonusy tylko klientom ze strony polskiej.

mozecie mi to wytlumaczyc?!
z gory dzieki

#256940 19/11/2004 17:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
A co tu wyjaśniać? Masz czarno na białym. Widać zarejestrowałeś się z angielskiej wersji strony na której nie ma nic o bonusie. Z maila z supportu wynika także że strona polska ma "rozdzielność majątkową" ze stroną angielską. A to dziwne. Na forum raczej nic nie poradzisz, możesz najwyżej pisać do supportu z wyjaśnieniami, że się pomyliłeś i czy istnieje jakaś mozliwość otrzymania tego bonusa, no bo w końcu mieszkasz w Polsce.
Swoją drogą dziwne, że ci z Polskie nie wiedzą nic o kontach zagraniancznych i vice versa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1