to ty jeszcze hasło do forum pamietałes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ostatni proces przypominania tak mi zapadl w pamiec, ze juz chyba nigdy nie zapomne
no własnie siec mnie zinteresowała tyleko ze wzgledu na to ze chciałem zobaczyc jak sie zachowa jak dostanie wiecej danych wejsciowych czy bedzie stabilniejsza niz modele statystyczne ,
[...]
poprostu noze jest lepsza dla małych prób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wlasnie chyba jest odwrotnie - sieci maja zastosowanie tam, gdzie ciezko calosc objac 'normalnymi' metodami i tam gdzie za bardzo nie wiemy 'jak' szukac powiazan - tzn. co wplywa na co
a tak swoja droga to brakuje mi w programach obecnych na rynku takiej elastycznosci jak w excelu - konkretnie chodzi mi o jakakolwiek siec rekurencyjna i niemoznosc (zapewne tylko trudnosc, ale dla mnie niemoznosc) odwolania sie do danych z t-1, ale zawartych niekoniecznie w poprzednim wierszu
bo rozumiem, ze do tej pory caly czas uwaga nasza skupiala sie na zwyklej 'statycznej' sieci NN? a wlasnie, jezeli juz, to rekurencyjna i zaprzagniecie jej juz w etap przygotowywania danych (analize czasowa) daloby jakies efekty