Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#25684 23/12/2002 02:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No jak to, już we wtorek święta, a tu jeszcze nikt nikomu nie złożył życzeń. Czyżby nasze forum było tak mało przyjazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Żeby temu zaprzeczyć zakładam ten temat, aby złożyć wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Zdrowych, wesołych, bezalkoholowych i z jak największą ilością prezentów świąt, oraz szczęśliwego, mokrego nowego roku let the bookie power be with you <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów mecz.pl ich rodziny i znajomych oraz rodziny i znajomych tychże znajomych itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV [Linked Image]

Bonus: Unibet
#25685 23/12/2002 02:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, wesołych świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i szczęśliwego Nowego Roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz zwycięskiej walki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, a szczególnie założyciela tego tematu za to, że go założył i mnie uprzedził.

#25686 23/12/2002 02:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Nom ja również dokładam się do życzeń.
Wszystkim typerom owocnych analiz i p*k wysoko ponad 1 w nowym 2003 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Ponadto pożytku z rodziny i znajomych zdrowia szczęscia itd.

Wesołych świąt życzy
Ahonen

#25687 23/12/2002 02:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ja również dołączam się do życzeń.
Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, zdrowia, trafnych typów.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25688 23/12/2002 02:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Bardzo chętnie przyłącze się do życzeń:

Życzę Wam jak najradośniejszego przeżycia tych Świąt Bożego Narodzenia. Nie są w tych Świętach najważniejsze prezenty, czy choinka albo wigilijny stół, ale jak sama nazwa wskazuje są to święta Bożego Narodzenia, tak więc cieszmy się z tego, że na świat poraz kolejny przychodzi Bóg.
Niech czas tych Świąt będzie przez Nas Wszystkich Dobrze wykorzystany.
Niechaj te święta będę przeżyte w cieple domowym, razem z rodziną, w zgodzie i przyjaźni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystkiego Najlepszego i Wesołych Świąt

#25689 23/12/2002 03:10
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
... a ja życzę po prostu wszystkiego co najlepsze, żeby przyszły rok był lepszy od obecnego - ale pamiętajcie, on sam z siebie nie będzie lepszy ... wszyscy musimy na to zapracować.

udanego sylwestra, którego nie zapomnicie do końca swoich dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

żeby Wasze marzenia stały się rzeczywistością.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25690 23/12/2002 03:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ja rowniez chcialem zlozyc wszystkim forumowiczom zdrowych,spokojnych swiat smacznego karpia a w Nowym Roku chcialem wam zyczyc duzo zdrowka szczescia(co w naszym fachu jest bardzo wazne)no i oczywiscie wysokich wygranych...A takze nam wszystkim aby forum bylo jak najlepsze i aby typy w nim umieszczane jak najczesciej sie sprawdzaly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

WESOLYCH SWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25691 23/12/2002 03:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 314
Witam jestem nowym na forum, a skoro zbliżają się święta życzę wszystkim typerom wszystkiego naj... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oraz samych szczęśliwych kuponów w nowym roku.
Wszyscy musimy być na plusie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
i będziemy

#25692 23/12/2002 03:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Witam

Zycze wszystkim uzytkownikom forum i nie tylko wesolych swiat i bogatego mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz szczescia , zdrowia na nowy rok oraz zebyscie byli zawsze w dobrej formie u buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zyczy Gy Gy z przyjacielami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

#25693 23/12/2002 04:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Bogatego Mikołaja i wielu trafionych kuponów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25694 23/12/2002 04:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
[Linked Image]

Ja ze swej strony chciałbym złożyć życzenia Świąteczne forumowiczom, czatowiczom i wielu innym grupom chcącym ograć buków.
Żeby nam w tym Nowym Roku bardziej się poszczęściło. Łamanie się tradycyjnym opłatkiem niech nam zastąpi dzielenie się typami i wiadomościami na meczu pl.
No i niech ten Nowy Rok będzie bardziej Polski.

Pozdrawiam

[img]http://www.click-smilie.de/sammlung/weihnachten/smilie_tannenbaum[/img]

#25695 23/12/2002 04:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen swiatecznych,a co do nowego roku to:
Drżyjcie Buki Nadchodzimy
Bawcie sie dobrze
pozdrawiam

#25696 23/12/2002 11:01
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
A ja z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chciałbym Wam życzyć szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, wyjazdu do Brukseli, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczynki i wielu innych.

#25697 23/12/2002 20:28
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał President:
[qb]A ja z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chciałbym Wam życzyć szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, wyjazdu do Brukseli, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczynki i wielu innych.[/qb]
nic dodac nic ujac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tego samego a nawet wiecej ode mnie!!!

Jeszcze moze cos od siebie - zmniejszenia ilosci glupich, bezseonsownych sprzeczek.

Pozdrawiam
Kejsper

#25698 23/12/2002 20:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I ABY DLA NAS TYPERÓW BYŁ LEPSZY OD TEGO CO BYŁ
PS. MIŁEGO UPOJNEGO SYLWESTRA
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25699 23/12/2002 20:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Ja rowniez zycze Wszystkim tego co najwazniejsze zdrowia i szczescia!

Wesolych Swiat oraz jeszcze lepszego Roku 2003!

lukasz

#25700 23/12/2002 21:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Spokojnych , wesołych i pogodnych Swiąt oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej dla całej społeczności forum mecz.pl życzy xeo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#25701 23/12/2002 23:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
[Linked Image]
Kochani,

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życze Wam serdecznie,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery,

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe,

Jak ten jeden wigilijny wieczór.

Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech,

A gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom Waszych marzeń

Niech te radosne Święta

Będą szczęśliwe dla każdego z Was,

Niech przyniosą z sobą miłość i nadzieję

Czego z całego serca życzy Wam


[Linked Image]

#25702 23/12/2002 23:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
Dolaczam sie do zyczen swiatecznych. Jak najwiecej dobrych kuponow oraz trafionych meczow z wysokimi kursami oraz rewelacyjnego sylwestra zyczy wszystkim "graczom"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Lukasz vel Kapitan alias anty-fan Waldemara Goszcza z Katowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#25703 23/12/2002 23:56
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Œlę moc pozdrowień i życzeń zdrowych, radosnych i szczęœliwych Œwi¹t Bożego Narodzenia, spełnienia wszelkich marzeń nawet tych najskrytszych ukrytych gdzieœ na dnie serducha: wytrałoœci w d¹żeniu do celu, promiennego uœmiechu na codzień, cieplych skarpet na zimę, więcej kart na które można postawić, pękatego portfela, wiernych przyjaciól, dużo muzyki i cudownej ciszy, księżyców w pełni, odrobiny szaleństwa, nie tylko podczas zabawy sylwestrowej, na której mam nadzieję szampan poleje sie stumieniami
życzy [email]j@siu01
[/email]

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, bukma, $-man, Sensei, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,094 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,752
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1