|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ciekawy mecz dzis E32 Panellin.-Apollon gospodarze po ostatnich wzmocnieniach kontrakty podpisali beric gary trent ( byly gracz chicago bulls)- Aleksander Capin wydaja sie faworytem tego meczu tym bardziej ze w grecji gospodarzom pomagaja nie tylko sciany jak rowniez sedziowie kurs na Panellin w profie 1.84 jest warty ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ciekawy mecz dzis E32 Panellin.-Apollon gospodarze po ostatnich wzmocnieniach kontrakty podpisali beric gary trent ( byly gracz chicago bulls)- Aleksander Capin wydaja sie faworytem tego meczu tym bardziej ze w grecji gospodarzom pomagaja nie tylko sciany jak rowniez sedziowie kurs na Panellin w profie 1.84 jest warty ryzyka wynik Panellinios 85-78 Apollon Axaia Clauss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
kurde zagralem Aris-Olimpiakos 2 2,55 i tylko to mi pozostalo do 100 zl i niewejdzie jak zawsze ostanbi mecz narzie 12 w plecki po 26 minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
kurde zagralem Aris-Olimpiakos 2 2,55 i tylko to mi pozostalo do 100 zl i niewejdzie jak zawsze ostanbi mecz narzie 12 w plecki po 26 minutach co za finish z 68-57 na 76-78 jest stowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
dzisiaj ciekawy mecz: Ionikos-Marousi 2-1.5 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s. Marousi w dobrej formie ostatnio wygrana w pucharze uleb z Gran Canaria bilans w lidze 8-3 , a Ionikos bilans 5-7 ostatnio kiepska forma do tego dochodza kontuzje Paschalisa (najlepszy gracz ich),Kurtovica,Hafnara i Gilberta jak dla mnie zdecydowana 2 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Innym ciekawym meczem jest: Olimpia-Makedonikos 2 1,50 w toto
Olimpia ostanie miejsce w tabeli bilans u siebie 2-3 natomiast Makedonikos 6 miejsce na wyjezdzie bilans 3-3. Jedynym ale jest bilans miedzy tymi druzynami : 2004-03-13 Makedonikos Alfa 71-78 Olympia Larisas 2003-11-15 Olympia Larisas 70-66 Makedonikos Alfa ale dzis sie to zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak dla mnie 2 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak dla mnie oba wyżej opisane mecze do zagrania z -hp odpowiednio -3,5 Makedonikos i -2,5 Morousi(w rozpisie oczywiście) Do tego małe, ale bardzo prawdopodobne - Panionios /1.10/, Panathinaikos /1.04/ Uzupełniony zostanie ligą hiszpańską tu również 2P +1R i Benettonem (-14,5) jako 4 typ do rozpisu (2/4+4P) Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
dzisiaj ciekawy mecz: Ionikos-Marousi 2-1.5 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s. Marousi w dobrej formie ostatnio wygrana w pucharze uleb z Gran Canaria bilans w lidze 8-3 , a Ionikos bilans 5-7 ostatnio kiepska forma do tego dochodza kontuzje Paschalisa (najlepszy gracz ich),Kurtovica,Hafnara i Gilberta jak dla mnie zdecydowana 2 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 62-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 419 |
MAROUSI DZIEKUJEMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Makedonikos w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61 |
siemka gracie jutro olipmjakos lonikos dalje oslabiony???????????//
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4 |
co sadzicie o takim kuponie??? Apollon-Panionios-1 Aris-Larisa-1 Panellinios-Marousi-2 Aek Ateny-Kozani-1 Ionikos-Vassilakis-1 Iraklis-Panathinaikos-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Dzis - do systemu - ladny kursik z ligi greckiej.
Panellinios vs Maroussi 1.
Chyba warto ryzykowac. Panellinios - beniaminek, ostatni w tabeli, ale od paru tygodni znacznie mocniejszy niz na poczatku sezonu. Struelens plus pozyskani niedawno Slowency Beric i Capin to juz calkiem spory potencjal nawet na lige grecka. Maroussi - po szesciu z rzedu zwyciestwach w lidze moze nieco "odetchnac", szykujac forme na rozgrywki Pucharu ULEB (cwiercfinaly 1 i 8 marca). Zwazywszy, ze graja z Makedonikosem, moga sporo jeszcze w ULEBie namieszac... Pozniej tez wazniejsze mecze w lidze niz ten z Panelliniosem.
pozdruffki! andrzej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie siadlo ci, ja polecialem natomiast przez Panathinaikos ktory powinienn wygrac swoj mecz ale dal ciala i przegral 7, do teraz nie wiem jak to mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
taka ekipa, to jest nie do pomyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No, tak. Andrzejowi nie siadło ale był bardzo blisko, w końcu Marousi wygrało dopiero po dogrywce. Mi ten mecz wszedł bo dałem na Marousi ale podobnie jak lupus popłynąłem na Panthinaikosie i też do tej pory nie wiem jak to możliwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chyba nie gram na grka na kuponie mialem tylko PAOK - Appolon, byl remis dalem to w B&W a te goopki w dogrywce przegraly, kolejna ekipa dala ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
a wygrywali w 4 kwarcie 71-64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam - dziś przedostatnia kolejka HEBA I już mamyt skandal - TOTOMIX powariował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Żeby zagrać tą ligę trzeba min. 3 zdarzenia tylko z niej własnie dać na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale mnijesza z tymi szmaciarzami. Walka toczy się na 3 frontach - o utrzymanie (lecą 2 ekipy), o play off (apollonai olumpaikos) oraz o rostawienia przed ofami - zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
taaak wlasnie tez zauwazylem to COS DZIWNEGO w toto i stwierdzam jedno TOTO MIX to juz jest porazka na calym froncie i to kolejny przyklad o wczesniejszych ich porabanych posunieciach szkoda wspominac jedno jest pewne jak tak dalej pojdzie lada moment znikna z rynku po prostu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
rozumiem, że trzeba zagrać 3 zdarzenia z tej ligi ????? No pojebało kogoś. A taki kupon zmontowałem. 3 tenisy i IRAKLIS-PANELLINIOS 2 za 2.6. A tu chcą jeszcze 2 zdarzenia z tej ligi ????? Pozostałe mecze jak dla mnie no bet. Ale jak miałbym zaryzykować to 2 typ z tej ligi OLIMPIA-MAROUSSI 1 za 2.05 a 3 typ OLYMPIACOS-ARIS 2 za 2.1. W pierwszych 2 meczach postawiłem na zespoły walczące o utzrymanie. Iraklis ma co prawda szanse na 8 miejsce dające grę w play-off ale chyba sami w to nie wierzą i oddali nawet jednego z zawodników do Realu Madryt. kursy na ten mecz są zazwyczaj na poziomie 2.1-2.2. wię kurs z Toto jest ok. Podobnie jest w 2 meczu. Marussi ma 2 miejsce i już PAO nie wyprzedzi ( no chyba że cudem ). Kursy stawiają w większości buków Larisse jako faworyta, a w Toto odwrotnie. Aris walczy o 3 miejsce a Oly o 8.Ale tak naprawdę ten mecz dla Oly jest o nic. O 8 miejsce będą rywalizować z Apollonem który zakładam dziś wygra. O awansie tak czy siak zdecyduje mecz w ostatniej kolejce Apollon-Oly. Kto go wygra ten zagra w play off.
Jak miałbym dać 3 typy to te, choć najbardziej chciałem zagrać ten 1 mecz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|