Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#257581 19/12/2004 09:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ciekawy mecz dzis E32 Panellin.-Apollon gospodarze po ostatnich wzmocnieniach kontrakty podpisali beric gary trent ( byly gracz chicago bulls)- Aleksander Capin wydaja sie faworytem tego meczu tym bardziej ze w grecji gospodarzom pomagaja nie tylko sciany jak rowniez sedziowie kurs na Panellin w profie 1.84 jest warty ryzyka

Bonus: Unibet
#257582 19/12/2004 18:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
ciekawy mecz dzis E32 Panellin.-Apollon gospodarze po ostatnich wzmocnieniach kontrakty podpisali beric gary trent ( byly gracz chicago bulls)- Aleksander Capin wydaja sie faworytem tego meczu tym bardziej ze w grecji gospodarzom pomagaja nie tylko sciany jak rowniez sedziowie kurs na Panellin w profie 1.84 jest warty ryzyka
wynik Panellinios 85-78 Apollon Axaia Clauss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#257583 15/01/2005 10:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 311
Vassilakis-PAOK 2 1.2

#257584 15/01/2005 16:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
kurde zagralem Aris-Olimpiakos 2 2,55 i tylko to mi pozostalo do 100 zl i niewejdzie jak zawsze ostanbi mecz narzie 12 w plecki po 26 minutach

#257585 15/01/2005 16:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
kurde zagralem Aris-Olimpiakos 2 2,55 i tylko to mi pozostalo do 100 zl i niewejdzie jak zawsze ostanbi mecz narzie 12 w plecki po 26 minutach

co za finish z 68-57 na 76-78 jest stowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#257586 22/01/2005 11:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
dzisiaj ciekawy mecz:
Ionikos-Marousi 2-1.5 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. Marousi w dobrej formie ostatnio wygrana w pucharze uleb z Gran Canaria bilans w lidze 8-3 , a Ionikos bilans 5-7 ostatnio kiepska forma do tego dochodza kontuzje Paschalisa (najlepszy gracz ich),Kurtovica,Hafnara i Gilberta jak dla mnie zdecydowana 2 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#257587 22/01/2005 11:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Innym ciekawym meczem jest: Olimpia-Makedonikos 2 1,50 w toto

Olimpia ostanie miejsce w tabeli bilans u siebie 2-3 natomiast Makedonikos 6 miejsce na wyjezdzie bilans 3-3.
Jedynym ale jest bilans miedzy tymi druzynami :
2004-03-13 Makedonikos Alfa 71-78 Olympia Larisas
2003-11-15 Olympia Larisas 70-66 Makedonikos Alfa
ale dzis sie to zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jak dla mnie 2 7/10

#257588 22/01/2005 12:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak dla mnie oba wyżej opisane mecze do zagrania z -hp odpowiednio -3,5 Makedonikos i -2,5 Morousi(w rozpisie oczywiście)
Do tego małe, ale bardzo prawdopodobne - Panionios /1.10/, Panathinaikos /1.04/
Uzupełniony zostanie ligą hiszpańską tu również 2P +1R i Benettonem (-14,5) jako 4 typ do rozpisu (2/4+4P)
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#257589 22/01/2005 17:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
dzisiaj ciekawy mecz:
Ionikos-Marousi 2-1.5 w toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. Marousi w dobrej formie ostatnio wygrana w pucharze uleb z Gran Canaria bilans w lidze 8-3 , a Ionikos bilans 5-7 ostatnio kiepska forma do tego dochodza kontuzje Paschalisa (najlepszy gracz ich),Kurtovica,Hafnara i Gilberta jak dla mnie zdecydowana 2 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

62-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#257590 22/01/2005 17:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 419
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 419
MAROUSI DZIEKUJEMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

#257591 22/01/2005 18:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Makedonikos w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehhh

#257592 28/01/2005 22:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 61
siemka gracie jutro olipmjakos lonikos dalje oslabiony???????????//

#257593 15/02/2005 19:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
co sadzicie o takim kuponie???
Apollon-Panionios-1
Aris-Larisa-1
Panellinios-Marousi-2
Aek Ateny-Kozani-1
Ionikos-Vassilakis-1
Iraklis-Panathinaikos-2

#257594 16/02/2005 11:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Dzis - do systemu - ladny kursik z ligi greckiej.

Panellinios vs Maroussi 1.

Chyba warto ryzykowac. Panellinios - beniaminek, ostatni w tabeli, ale od paru tygodni znacznie mocniejszy niz na poczatku sezonu. Struelens plus pozyskani niedawno Slowency Beric i Capin to juz calkiem spory potencjal nawet na lige grecka. Maroussi - po szesciu z rzedu zwyciestwach w lidze moze nieco "odetchnac", szykujac forme na rozgrywki Pucharu ULEB (cwiercfinaly 1 i 8 marca). Zwazywszy, ze graja z Makedonikosem, moga sporo jeszcze w ULEBie namieszac... Pozniej tez wazniejsze mecze w lidze niz ten z Panelliniosem.

pozdruffki!
andrzej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie siadlo ci, ja polecialem natomiast przez Panathinaikos ktory powinienn wygrac swoj mecz ale dal ciala i przegral 7, do teraz nie wiem jak to mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

taka ekipa, to jest nie do pomyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No, tak.
Andrzejowi nie siadło ale był bardzo blisko, w końcu Marousi wygrało dopiero po dogrywce. Mi ten mecz wszedł bo dałem na Marousi ale podobnie jak lupus popłynąłem na Panthinaikosie i też do tej pory nie wiem jak to możliwe...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chyba nie gram na grka na kuponie mialem tylko PAOK - Appolon, byl remis dalem to w B&W a te goopki w dogrywce przegraly, kolejna ekipa dala ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

a wygrywali w 4 kwarcie 71-64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam - dziś przedostatnia kolejka HEBA
I już mamyt skandal - TOTOMIX powariował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Żeby zagrać tą ligę trzeba min. 3 zdarzenia tylko z niej własnie dać na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale mnijesza z tymi szmaciarzami.
Walka toczy się na 3 frontach - o utrzymanie (lecą 2 ekipy), o play off (apollonai olumpaikos) oraz o rostawienia przed ofami - zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
taaak wlasnie tez zauwazylem to COS DZIWNEGO w toto i stwierdzam jedno TOTO MIX to juz jest porazka na calym froncie i to kolejny przyklad o wczesniejszych ich porabanych posunieciach szkoda wspominac jedno jest pewne jak tak dalej pojdzie lada moment znikna z rynku po prostu....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
rozumiem, że trzeba zagrać 3 zdarzenia z tej ligi ????? No pojebało kogoś. A taki kupon zmontowałem. 3 tenisy i IRAKLIS-PANELLINIOS 2 za 2.6. A tu chcą jeszcze 2 zdarzenia z tej ligi ?????
Pozostałe mecze jak dla mnie no bet.
Ale jak miałbym zaryzykować to 2 typ z tej ligi OLIMPIA-MAROUSSI 1 za 2.05 a 3 typ OLYMPIACOS-ARIS 2 za 2.1.
W pierwszych 2 meczach postawiłem na zespoły walczące o utzrymanie. Iraklis ma co prawda szanse na 8 miejsce dające grę w play-off ale chyba sami w to nie wierzą i oddali nawet jednego z zawodników do Realu Madryt. kursy na ten mecz są zazwyczaj na poziomie 2.1-2.2. wię kurs z Toto jest ok. Podobnie jest w 2 meczu. Marussi ma 2 miejsce i już PAO nie wyprzedzi ( no chyba że cudem ). Kursy stawiają w większości buków Larisse jako faworyta, a w Toto odwrotnie.
Aris walczy o 3 miejsce a Oly o 8.Ale tak naprawdę ten mecz dla Oly jest o nic. O 8 miejsce będą rywalizować z Apollonem który zakładam dziś wygra. O awansie tak czy siak zdecyduje mecz w ostatniej kolejce Apollon-Oly. Kto go wygra ten zagra w play off.

Jak miałbym dać 3 typy to te, choć najbardziej chciałem zagrać ten 1 mecz

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1