Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#25762 09/01/2003 01:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć!
Jeżeli potrafisz celnie typować wyniki spotkań (jakakolwiek dyscyplina) zapraszam do współpracy.
Ty typujesz , ja gram moimi pieniędzmi a zysk dzielimy pół na pół.

Daruję sobie próby uwiarygodnienia mojej oferty na tym forum. To jest twój wybór. Ja ryzykuję swoimi pieniędzmi więc powtórzę tylko że interesuje mnie kontakt z osobami potrafiącymi CELNIE typować mecze (dyscyplina dowolna). Zyskiem dzielę się po połowie.
Jesli masz pytania pisz lub dzwoń:
mail:[email protected]
tel: 600 807 289 (po 22giej)
Pozdrawiam!
Maciek

Bonus: Unibet
#25763 09/01/2003 02:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał A1:
[qb]Cześć!
Jeżeli potrafisz celnie typować wyniki spotkań (jakakolwiek dyscyplina) zapraszam do współpracy.
Ty typujesz , ja gram moimi pieniędzmi a zysk dzielimy pół na pół.

Daruję sobie próby uwiarygodnienia mojej oferty na tym forum. To jest twój wybór. Ja ryzykuję swoimi pieniędzmi więc powtórzę tylko że interesuje mnie kontakt z osobami potrafiącymi CELNIE typować mecze (dyscyplina dowolna). Zyskiem dzielę się po połowie.
Jesli masz pytania pisz lub dzwoń:
mail:[email protected]
tel: 600 807 289 (po 22giej)
Pozdrawiam!
Maciek[/qb]
na tej ofercie mnie ciekawi jedna rzecz...ile pieniedzy masz zamiar zainwestowac na CELNE typowania jakiejs osoby...????

#25764 09/01/2003 03:10
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
jezeli jestes wiarygodny to odrazu podaj adres swoj zyciorys miasto nr gg :zobacz: stary masz byc naprawde ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25765 09/01/2003 03:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze

Vodzior tylko go z torbami nie pusc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25766 09/01/2003 04:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Na dzis polecam remis Utah-Phoenix za 200 złotych tak zebysmy dobrze zaczeli
hehehe

#25767 09/01/2003 04:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Savio ja proponuje correct score dać 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25768 09/01/2003 05:32
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Hehe troche mnie rozbawiles A1. Wszyscy ktorzy obstawiaja mysla ze ich typy beda trafne, jaki jest sens obstawiania zakladajac ze przegrasz. Mysle ze bedziesz mial setki chetnych i w koncu nic nie wybierzesz bo typy beda sprzeczne.

P.S. Minnesota - Columbus over 5.0 i postaw z 10.000 zl bo przyda sie pare groszy i dlamnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25769 09/01/2003 07:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
dla mnie facet (A1) nie jest wiarygodny!
Gdyby naprawdę poważnei myślał o takim przedsięwzięciu to by inaczej to rozegrał.Na pewno dobrym rozwiązanie nie było ogłaszanie się publicznei na Forum.Nie lepiej było na przykład poobserwowac przez jakiś czas kilku typerów na mecz.pl i potem ewentualnie prywatnie się z którymś z nich skontaktować?!

Dla mnie ten temat i jego ewentualny rozwój to po prostu ciekawy żart :rolleyes:

#25770 09/01/2003 09:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A1 kude przemyslałem to przez noc i pisze sie stary dzwonie do Ciebie juz chyba z 20 raz ale nic sie nie udaje.
Ale kurde dzis z niecierpliwoscia czekam na telefon od Ciebie podam Ci typy i zaczniemy współprace.
Tylko dzwon po godzinie 15 bo wstane wtedy i bede juz po przesledzeniu oferty.
Numer wysłałem na private message.

#25771 09/01/2003 13:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Chyba "gościa" pogięło od mrozu. Możesz postawić dzisiaj na Tampa Bay -Atlanta 1 i wcale nie musisz się ze mną dzielic jak wygrasz. Traktuj to jako prezent i nie rób sobie jaj z poważnych typerów.

#25772 09/01/2003 14:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Stary to jest humor roku .Wez sie z cos co potrafisz robic ,nie zaniżaj poziomu dyskusji .

#25773 09/01/2003 14:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#25774 09/01/2003 20:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
:rolleyes: Heh.. dodam tylko, że nawet gdyby istniała możliwość grania pieniędzmi nie należącymi do mnie, to dla mnie perspektywa połowy zysku nie jest kusząca. Nie jestem chciwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale potrzebuję ryzyka, aby grać profesjonalnie - ryzyko stawiania własnych pieniędzy. stop
Jednak jeśli ktoś ma ochotę na taki układ, to jest wyłącznie kwestia porozumienia tych osób. Nie można wykluczyć, że to się powiedzie. Ale po pierwsze: potrzebne są dwie uczciwe osoby o profesjonalnym podejściu.
Próbujcie. Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25775 09/01/2003 21:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
to by było to ???

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#25776 09/01/2003 22:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 111
To jest RAFTER i jego nowa ksywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#25777 10/01/2003 15:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Nie wiem panowie, czemu się tak na gościa obruszacie.
Profesjonalne typowanie to 16 godzin dziennie spędzone przy komputerze i gość może nie mieć na to czasu. Wcale się nie dziwię, że chce uczestniczyć w podziale tortu.
Kwestia tylko - ile chce przeznaczyć miesięcznie na tę zabawę.
Pewna emerytka z sąsiedztwa przeznaczyła na to 10zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i czasem jej coś donoszę. Moja młoda szwagiereczka tez poświęciła skromną sumkę i nie narzeka.
Dla mnie to kropla w morzu i sama przyjemność jak coś wychodzi. A może jeszcze jakieś pozytywne fluidy w co głęboko wierzę.
No tak, ale one nie mogły dopingować Portland o 5 nad ranem bo spały snem sprawiedliwych.
pozdrawiam
Paweł (hpc)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, bukma, aker, alfa, burbon, JelineK, betowiec), 1,131 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,811
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1