Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Wręcz nawet spellingował po polskiemu Kejsper, ale to nie dziwne, z pewnością on był Polakiem a to dzięki właśnie temu skillowi osiągnął tak zaawansowany akcent po Polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Slav, jakos wierzyc mi sie nie chce.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
mozliwe, ze to byl native, hmmmm... o wlasnie! BO EXPEKT MA POLSKA POMOC TECHNICZNA!! To pewnie dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS. Co do numeru telefonu to w tej chwili jest pewnie bardziej strzezona tajemnica niz bron biologiczna w Iraku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym caly czas bylby zajety...
Pozdrawiam Telefoniczny Pozdrowieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kejsper