Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#25788 09/01/2003 16:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zamiezam grac w EXPEKT czy istnieje do nich telefon z operatorem polskim? Z góry dziękuje

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 332
Jakiś tam tel. chyba mają, ale nie znam numeru. Jak masz do nich jakieś pytania to najlepiej napisz do nich maila:
support.poland@expekt.com

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
do mnie kiedyś nawet dzwonili i koles gadal po normalnie polsku

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]do mnie kiedyś nawet dzwonili i koles gadal po normalnie polsku[/qb]
Ale tak normalnie? Zupelnie normalnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wręcz nawet spellingował po polskiemu Kejsper, ale to nie dziwne, z pewnością on był Polakiem a to dzięki właśnie temu skillowi osiągnął tak zaawansowany akcent po Polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Wręcz nawet spellingował po polskiemu Kejsper, ale to nie dziwne, z pewnością on był Polakiem a to dzięki właśnie temu skillowi osiągnął tak zaawansowany akcent po Polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Slav, jakos wierzyc mi sie nie chce.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mozliwe, ze to byl native, hmmmm... o wlasnie! BO EXPEKT MA POLSKA POMOC TECHNICZNA!! To pewnie dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. Co do numeru telefonu to w tej chwili jest pewnie bardziej strzezona tajemnica niz bron biologiczna w Iraku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym caly czas bylby zajety...

Pozdrawiam Telefoniczny Pozdrowieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kejsper

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja mialem problemy z depozytem to poslalem kilka e-maili twardych, podalem w nich numer na komorke i zadzwonili w koncu.Operator nawijal po polsku.Takze slij e-maile.

Pozdrowionka.
Syfon


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, bukma, $-man, Sensei, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,094 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,752
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1