Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#25795 10/01/2003 03:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
Witam !
Stworzyłem nowy temat ponieważ chcę przedstawić wam własną wersję progresji ,sama zasada nie różni się niczym od wcześniej proponowanych.
Różnica polega na tym że nie stawiam na konkretne zespoły tylko na mecze które odywają się w/g terminarza.Za przykład wezmę ligę NHL ponieważ tam mecze odbywają się codziennie, nie trzeba czekac cały tydzien na wytypowanie kolejnych meczy.Typuje zawsze mecz z pozycji pierwszej na typ 2
Krótka statystyka z dwóch ostatnich tygodni
poz 1 2220120212202021
poz 2 0220120222122201
poz 3 0120110021022012

Oczywiście w innych pozycjach na pewno nie przedstawia się to tak korzystnie i zdaję sobie sprawę że ta dwójkowa tendencja może się odmienić i zamiast dwójek pojawią się jedynki. Ale tak czy inaczej najdłuższy okres bez 1 akurat w tym przypadku to jeśli się nie mylę 6 kolejnych meczy. Nie wliczam to remisów bo one mogą oczywiście nie pokazać się przez dłuższy czas.Problemem może byc również mały kurs na typowane spotkanie ,ale właśnie dlatego zdecydowałem się na dwójki.

Prosze o opinie i uwagi być może ktoś z Was grał już tym sposobem i ma jakieś doświadczenia

Pozdrawiam

Terminarz jest od jednego z kolegów z Forum który udostępnił go wraz z programem to prowadzenia statystyk ligi NHL (niestety nie pamiętam już nick'a autora.

Bonus: Unibet
#25796 10/01/2003 03:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Moim zdaniem statystyka dwóch tygodni to za mało, aby wyciągnąć konkretne wnioski.

#25797 10/01/2003 05:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
podobnie mozna grac losujac dowolny mecz z danej kolejki, tylko trzeba sie postarac zeby mecz byl jak najbardziej "losowy"

#25798 10/01/2003 13:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Idąc tropem tematu zauważyłem że sporo meczy na wyspach kończy się zwycięstwami gospodarzy. Spróbuję pociągnąc progresję na 1 na mecze tylko na własnym boisku, oczywiście w tym przypadku kursy będą sięwahały i mogą być czasem niskie. Ogólnie jak chodzi o mecze piłki nożnej - ligowe to 50 % wyników to 1 i nad tym warto by się zastanowić.

#25799 10/01/2003 15:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Witam

Mój kupel grał w podobny sposób, ze wzgledu na brak czasu na analizy itp. to stwierdził że bedzie grał na pierszy mecz NHL każdego dnia w ulotce z STSu. Grał chyba 3 lub 4 tygodnie i niestety wtopił. Nie jestem w stanie powiedziec czy grał na 1 czy 2, ale wiem że go udupiły dwa z rzędu niższe kursy i nie chcac ryzykowac wiekszej kasy wycołał się z tego.

Pozdrawiam i powodzenia jesli zaczniesz tak grać

#25800 10/01/2003 16:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
A ja sobie gram tak:
puszczam na drużyny ze wygrają, zremisują lub przegrają a które tego nie zrobiły od jakiegoś czasu (gram za tyle ażeby po pomnożeniu przez kurs dało ok. 5zł na zespole)i tak np.:
Real Sociedad (nie przegrał od 16 meczy - on wogóle jeszcze nie przegrał a kiedyś musi)- gram na ich porażkę;
Lyon nie wygrał od trzech meczy- gram na 1;
Marsylia nie przegrała od trzech meczy - gram na 2;
Washington bez porażki od 10 - gram na 2;
Chicago bez porażki od 10 - gram na 2;
a dzisiaj zamknąłem sobie:
Anaheim (miał pod rząd 7 bez 1 no i wygrał w końcu i to z kim - Colorado);
podobna sytuacja była z Montrealem 7 bez 1) i z Islanders (7 bez 2) - i dziś w nocy akurat zrobiły to co chciałem.
co sądzicie o tym sposobie grania - nie tylko na X ale w zależności od serii.
Czekam na Wasze opinie - Pozdrawiam.

#25801 24/01/2003 04:03
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
W progresji "fajne" jest to ze mozna tak grac kilka sezonow, az w koncu tafi sie na TA serie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Nie trzeba daleko szukac przyklad Liverpoolu, seria meczy bez zwyciestwa w lidze (bez uwzgledniania meczy pucharowych) 11, zeby dosc do 12 (w koncu wygrali, podobno nie mieli takiej serii od 50 lat) meczu przyjmujac kurs ok.2 trzeba by lacznie postawic 25000zl i miec z tego jakis 1000zl zysku zaczynjac od tak marnej stawki 0.5zl, ale kto by zaczynal od takiej stawki na Liverpool przeciez oni co drugi mecz wygrywaja.

#25802 24/01/2003 11:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Woytek76: ja gram podobnie. I mam do Ciebie prośbę - czy mógłbyś w tym temcie zamieszczać ciekawe spostrzeżenia odnośnie serii bez wygranej/przegranej w NHL? Niie musiałbym sam szukać tego na stronie int.

Napisz, co aktualnie grasz tym sposobem.

#25803 24/01/2003 13:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 52
Cześć Kubek.
Odpowiadam:
- blackpool (6 meczy bez 1) a zespół z górnej części tabeli;
- beauvais (7 bez 1);
- carolina (9 bez 1);
- los angeles (8 bez 1) - wliczając dzisiejszą wtope z minnesotą;
- dallas (12 bez 2);
- sociedad (18 bez 2);
- san jose(5 bez 1);
a poza tym remisiki:
lorient, guingamp, nantes, niort, cagliari;
Ostatnia środa była koszmarna - na dziesięć kuponów nie wszedł mi żaden - no ale gorzej już być nie może.
A Ty co grasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#25804 24/01/2003 21:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 190

#25805 30/01/2003 13:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Woytek76, co grasz? Coś ucichło w tym temacie, a ja wczoraj zamknąłem np. Edmonton na 2 poziomie w progresji na wygraną...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1