W poszukiwaniu swoich potraconych linków trafiłem na takie coś:
Eishockey-Manager [icefighter.com]
Założyłem drużynkę nazwałem i jak narazie rozgryzam co jak i gdzie. Polecam maniakom hokejowym bo z tego co widzę jest to nieźle dopracowany Manager: mamy giełdę, fabrykę, pomaga nam masa różnych asystentów (oczywiście odpłatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dajcie znać jak Wam idzie, w miare możliwości podzielę się swoim skromnym doświadczeniem

P.S. Zabawa jest [color:"red"] DARMOWA [/color]

Last edited by Adolf 88; 14/11/2004 20:20.