|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
W poszukiwaniu swoich potraconych linków trafiłem na takie coś: Eishockey-Manager [ icefighter.com] Założyłem drużynkę nazwałem i jak narazie rozgryzam co jak i gdzie. Polecam maniakom hokejowym bo z tego co widzę jest to nieźle dopracowany Manager: mamy giełdę, fabrykę, pomaga nam masa różnych asystentów (oczywiście odpłatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Dajcie znać jak Wam idzie, w miare możliwości podzielę się swoim skromnym doświadczeniem P.S. Zabawa jest [color:"red"] DARMOWA [/color]
Last edited by Adolf 88; 14/11/2004 20:20.
|
|
|
Link skopiowany do schowka