|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
zostawmy gb, bo mają handi gemowy, co wiele bukow nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Moj debiut w konkursie i mam takie pytanie  Czy jeśli przy spotkaniu jest  a nikt nie podaje typu z tego meczu na pierwszy set to czy mogę teraz podać właśnie typ na pierwszy set ? A ! W regulaminie Thom jest dwa razy 5Dimes. A Jetbulla nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Moj debiut w konkursie i mam takie pytanie  Czy jeśli przy spotkaniu jest  a nikt nie podaje typu z tego meczu na pierwszy set to czy mogę teraz podać właśnie typ na pierwszy set ? A ! W regulaminie Thom jest dwa razy 5Dimes. A Jetbulla nie ma  Możesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
mozesz grac pozostale rodzaje zakladow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Panowie, przed 5 minutami wrocilem z wakacji, osobiscie nie mialem mozliwosci zrobic wplaty, ale w Piatek zrobil to za mnie ktos inny, tylko ze na poczcie, wiec pieniadze na koncie beda pewnie jutro, najpozniej w srode, wiec jak sie ogarne moge juz podawac typy, czy czekac az wplata wplynie na konto?  PS. pokwitowanie wplaty chyba bede mial wieczorem jak cos, gdyby bylo wymagane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
mozesz podawac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Kto nie podał nicka przy wpłacie? Jasnowidz jestem czy co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
THOM jesli mozesz napisz mi nazwisko wplacajacego na priv, ale przeciez kazalem w tytule wplaty wpisac moj nick... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
jak z lukasa to moj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Thom, troche pozno ale dzis poszedl przelew
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Właśnie wróciłem z wyjazdu. Postaram się do jutra zrobić tabelę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Jutro wyjeżdżam i wrócę dopiero 15 września w niedzielę póżnym wieczorem. Proszę o wyrozumiałość 
P.S. Nie zgadzają mi się bilanse 2 osób : Sticha i kobay'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
W temacie tabeli podzieliłem kasę [pulę wpisowego] - mam nadzieję, że jest OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
Thom, moj bilans 5-3 (0-1): 1.medina-pironkova 1,49 pin 2-0 + 2.Haas T. v Gasquet R. [Games HC] 4.5:0 1 1,85 gb + 3.Ruano Pascual V. v Bartoli M. [Games HC] 6.5:0 1 1,9 gb + 4.Del Potro J.M. - Simon G. @1 1,45 BAH + 5.Elena Dementieva -Na Li 1 1,45 Bwin + 6.Cornet A. - Groenefeld A.-L. 1 1,45 BAH - 7.Karlovic I. - Querrey S. 1 1,55 BAH -
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Thom a moj bilans 5-4 [1-0]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie może ktoś założyc temat na następny tydzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
W tym tygodniu na prośbe Thoma bede rozliczał bilanse i szczerze powiem, ze po tym co zobaczyłem, to odechciało mi sie. Niektorzy chyba nie bardzo wiedza do czego służy temat "dyskusja". Majner - proponuje nie robic nastepnym razem zamieszania, a jesli juz, to w odpowiednim temacie; zapis typu: At Least One Set we wczesniejszych edycjach był dopuszczalny, zatem nie widze przeszkód by tym razem bylo inaczej, jednakze ostateczna decyzje podejmie Thom po porwrocie. Kobay - wpłata wpisowego oznaczała rownież zapoznanie sie z regulaminem - jeszcze jedno, nastepnym razem, gdy podajesz taki zapis: UD Czy Flavia Pennetta (ITA) wygra przynajmniej 1 seta, dodaj laskawie jakiego spotkania dotyczy, w tym przypadku domyslam sie, ze chodzi o Safina - Penetta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wróciłem, ale bałagan - tak jak dominix napisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mogę zmienić typ na UD? Nigdzie tego w regulaminie nie widzę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|