Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#258741 15/11/2004 23:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Jeszcze pol roku temu jeden zielony byl w granicach 3.60, dzisiaj okolo 3.30
Jakie sa prognozy na przyszlosc, czy nadal ma tak isc w dol czy tez sie odbic ?

Bonus: Unibet
#258742 16/11/2004 12:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Niestety ,prognozy są dość pesymistyczne .
Prawdopodobnie teraz jeszcze trochę spadnie,na koniec roku nieznacznie się umocni by w przyszłym roku znowu spadać.
Jeżeli ta tendencja utrzyma się to dla graczy mających konta w dolarach będzie małym problemem.

#258743 16/11/2004 16:32
Dołączył: May 2004
Posty: 98
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 98
to nie bedzie mały problem , tylko cholernie duzy ....

#258744 17/11/2004 00:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Nie patrzcie na straty, wyrzucajcie dolary jak najszybciej. To nie sa zarty. Sam tak zrobilem z duza strata, ale co tam - zysk byl i tak dosc duzy z bukow wiec przelknalem strate. Kurs dolara moze siegnac docelowo nawet - to nie jest wykluczone - 2.5. Oczywiscie nie w tym roku - ale juz teraz warto przewalutowywac konta. Deficyt handlowy USA jest ogromny, polityka Busha temu nie sprzyja, kasa marnowana na wojne w Iraq'u.
Najlepiej konto w PLN lub EURO - Euro nie powinno przekroczyc 4.2 (ostatecznie 4.0) docelowo

#258745 17/11/2004 10:16
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Jak tak dalej pojdzie to niedlugo zlotowka bedzie mocniejsza od dolara a wtedy zostana mi jakies grosze na chipsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#258746 17/11/2004 15:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Quote
Nie patrzcie na straty, wyrzucajcie dolary jak najszybciej. To nie sa zarty. Sam tak zrobilem z duza strata, ale co tam - zysk byl i tak dosc duzy z bukow wiec przelknalem strate. Kurs dolara moze siegnac docelowo nawet - to nie jest wykluczone - 2.5. Oczywiscie nie w tym roku - ale juz teraz warto przewalutowywac konta. Deficyt handlowy USA jest ogromny, polityka Busha temu nie sprzyja, kasa marnowana na wojne w Iraq'u.
Najlepiej konto w PLN lub EURO - Euro nie powinno przekroczyc 4.2 (ostatecznie 4.0) docelowo

stara prawda giełdowa mówi, że jak wszyscy myślą, że będzie spadało to będzie rosło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
nie wygłupiajcie się z takimi prognozami, na kurs dolara wpływa tak wiele czynników, że nikt nie jest w stanie przewidzieć w jakim kierunku on podąży........

#258747 18/11/2004 08:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony.

#258748 20/11/2004 15:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Witam
Wedlug mojej oceny kurs dolara bedzie szedl na dol moze dojsc nawet do 2,6 zl . Zloty bedzie sie w najblizszych latach wzmacnial za sprawa wejscia do Uni i z tego wzgledu ze mamy tania sile robocza a nasze polozenie jest korzystne.

#258749 21/11/2004 20:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wlasnie przeczytalem na interii:

http://biznes.interia.pl/news?inf=563927

http://biznes.interia.pl/news?inf=563989

http://biznes.interia.pl/news?inf=563987

Mozemy sie przygotowac na jeszcze wieksza strate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#258750 21/11/2004 21:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Quote
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony.

Z moich informacji wynika,że spadek EURO poniżej czwórki jest w najbliższej przyszłości niemożliwy.

#258751 24/11/2004 14:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Dolar w stosunku do Euro bedzie jakies 1,5 - 1,6 to sie celowa polityka rzadu USA ktory chce wzmocnic export i odkuc sie za IRAK - takze dolar bedzie spadal natomiast przy 1,4 bedzie bardzo silny opor i Europa musi zareagowac a narazie spadki

#258752 24/11/2004 17:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam Toro.
Wszystko co sie dzieje na rynku walut ma niesamowicie szybki przebieg. Wiele mozna usłyszec komentarzy na temat kursu dalara.Jedni mówia o raku Dolara 2005, inni, że dolar nie powróci juz nigdy do stanu 3,7-4,0.
Ostanio w magazynie Bilans na TVN24, pewien Manager dośc zdecydowanie powiedział, ze dolar bedzie słabł coraz bardziej i w najbliższym czasie jego cena nie pojdzie do góry. Trudno powiedzieć co robic z zapasami dolarów, ja mam równiez z tym problem.
Mam i dolary i Euro, i zastanawiam sie co faktycznie robic...czy czekac?? Czy pozbywac sie ich jak najszybciej...?? Co z pieniedzmi u bukow, czy jest sens trzy,ania ich tam??..
Możesz odpowiedziec co nie co na nurtujace chyba Nas wszystkich pytania..
dzieki i pozdrawiam Cie serdecznie
Ciacho

#258753 25/11/2004 13:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Tak jak powiedzial toro wedlug roznych ekspertow, dolar bedzie spadal w stosunku do euro. Ostatnio slyszalem nawet ze spadek ten bedzie notowany az do 1.7!!!
Ten sam ekspert uwaza ze cena ropy w przeciagu roku powinna spasc do 30-32$ za barylke.

#258754 26/11/2004 17:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
A ja wczoraj zamieniłem $ na lokate w mbanku.Zawsze to wiekszy %.

#258755 26/11/2004 18:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
...dokładnie mysle o tym samym.Przetrwam zime, może cos sie odwróci.Jak na razie to będzie mój ostatni weekend z pieniędzmi u internetowych buków..
Zobaczymy co czas przyniesie..
Pozdrawiam

#258756 26/11/2004 20:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
A jak wyglada aktualna sytuacja z euro?
Beda spadkki czy moze wzrost?

Last edited by GumoL; 26/11/2004 20:42.
#258757 28/11/2004 02:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
sa i dobre strony tongue Polacy jadacy do amerykanskiego raju mniej zaplaca za wize tongue

#258758 10/12/2004 22:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
na siweta euro bedzie mialo tendencje wzrostowe?jak to wyglada ..orientuje sie ktos?
pozdrawiam

#258759 24/12/2004 13:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Quote
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony.

Z moich informacji wynika,że spadek EURO poniżej czwórki jest w najbliższej przyszłości niemożliwy.
apropos dzis sprzedawalem po 3.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> trzeba kupowac funty bo tylko one sie trzymaja jeszcze

#258760 24/12/2004 14:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Do spadku Euro poniżej 4.00 jeszcze dużo brakuje.Moim zdaniem panika z powodu spadku kursów ,jest tym co nam graczom najmniej akurat potrzebne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by rafa³ek; 24/12/2004 14:09.
Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1