|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Jeszcze pol roku temu jeden zielony byl w granicach 3.60, dzisiaj okolo 3.30 Jakie sa prognozy na przyszlosc, czy nadal ma tak isc w dol czy tez sie odbic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Niestety ,prognozy są dość pesymistyczne . Prawdopodobnie teraz jeszcze trochę spadnie,na koniec roku nieznacznie się umocni by w przyszłym roku znowu spadać. Jeżeli ta tendencja utrzyma się to dla graczy mających konta w dolarach będzie małym problemem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 98 |
to nie bedzie mały problem , tylko cholernie duzy ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Nie patrzcie na straty, wyrzucajcie dolary jak najszybciej. To nie sa zarty. Sam tak zrobilem z duza strata, ale co tam - zysk byl i tak dosc duzy z bukow wiec przelknalem strate. Kurs dolara moze siegnac docelowo nawet - to nie jest wykluczone - 2.5. Oczywiscie nie w tym roku - ale juz teraz warto przewalutowywac konta. Deficyt handlowy USA jest ogromny, polityka Busha temu nie sprzyja, kasa marnowana na wojne w Iraq'u. Najlepiej konto w PLN lub EURO - Euro nie powinno przekroczyc 4.2 (ostatecznie 4.0) docelowo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Jak tak dalej pojdzie to niedlugo zlotowka bedzie mocniejsza od dolara a wtedy zostana mi jakies grosze na chipsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
Nie patrzcie na straty, wyrzucajcie dolary jak najszybciej. To nie sa zarty. Sam tak zrobilem z duza strata, ale co tam - zysk byl i tak dosc duzy z bukow wiec przelknalem strate. Kurs dolara moze siegnac docelowo nawet - to nie jest wykluczone - 2.5. Oczywiscie nie w tym roku - ale juz teraz warto przewalutowywac konta. Deficyt handlowy USA jest ogromny, polityka Busha temu nie sprzyja, kasa marnowana na wojne w Iraq'u. Najlepiej konto w PLN lub EURO - Euro nie powinno przekroczyc 4.2 (ostatecznie 4.0) docelowo stara prawda giełdowa mówi, że jak wszyscy myślą, że będzie spadało to będzie rosło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie wygłupiajcie się z takimi prognozami, na kurs dolara wpływa tak wiele czynników, że nikt nie jest w stanie przewidzieć w jakim kierunku on podąży........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Witam Wedlug mojej oceny kurs dolara bedzie szedl na dol moze dojsc nawet do 2,6 zl . Zloty bedzie sie w najblizszych latach wzmacnial za sprawa wejscia do Uni i z tego wzgledu ze mamy tania sile robocza a nasze polozenie jest korzystne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony. Z moich informacji wynika,że spadek EURO poniżej czwórki jest w najbliższej przyszłości niemożliwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Dolar w stosunku do Euro bedzie jakies 1,5 - 1,6 to sie celowa polityka rzadu USA ktory chce wzmocnic export i odkuc sie za IRAK - takze dolar bedzie spadal natomiast przy 1,4 bedzie bardzo silny opor i Europa musi zareagowac a narazie spadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam Toro. Wszystko co sie dzieje na rynku walut ma niesamowicie szybki przebieg. Wiele mozna usłyszec komentarzy na temat kursu dalara.Jedni mówia o raku Dolara 2005, inni, że dolar nie powróci juz nigdy do stanu 3,7-4,0. Ostanio w magazynie Bilans na TVN24, pewien Manager dośc zdecydowanie powiedział, ze dolar bedzie słabł coraz bardziej i w najbliższym czasie jego cena nie pojdzie do góry. Trudno powiedzieć co robic z zapasami dolarów, ja mam równiez z tym problem. Mam i dolary i Euro, i zastanawiam sie co faktycznie robic...czy czekac?? Czy pozbywac sie ich jak najszybciej...?? Co z pieniedzmi u bukow, czy jest sens trzy,ania ich tam??.. Możesz odpowiedziec co nie co na nurtujace chyba Nas wszystkich pytania.. dzieki i pozdrawiam Cie serdecznie Ciacho
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Tak jak powiedzial toro wedlug roznych ekspertow, dolar bedzie spadal w stosunku do euro. Ostatnio slyszalem nawet ze spadek ten bedzie notowany az do 1.7!!! Ten sam ekspert uwaza ze cena ropy w przeciagu roku powinna spasc do 30-32$ za barylke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 54 |
A ja wczoraj zamieniłem $ na lokate w mbanku.Zawsze to wiekszy %.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
...dokładnie mysle o tym samym.Przetrwam zime, może cos sie odwróci.Jak na razie to będzie mój ostatni weekend z pieniędzmi u internetowych buków.. Zobaczymy co czas przyniesie.. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
A jak wyglada aktualna sytuacja z euro? Beda spadkki czy moze wzrost?
Last edited by GumoL; 26/11/2004 20:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
sa i dobre strony  Polacy jadacy do amerykanskiego raju mniej zaplaca za wize 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
na siweta euro bedzie mialo tendencje wzrostowe?jak to wyglada ..orientuje sie ktos? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Zmiany kursu dolara wynikają w większym stopniu z umocnienia się złotówki niż z osłabienia tego pierwszego. I nie wiem czy warto polecać euro, bo podczas gdy dolar spada od dwóch miesięcy, to euro leci na łeb na szyję już prawie od początku roku, kiedy to było warte ponad 4.90pln i tylko patrzeć jak zapuka w 4.00 od drugiej strony. Z moich informacji wynika,że spadek EURO poniżej czwórki jest w najbliższej przyszłości niemożliwy. apropos dzis sprzedawalem po 3.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> trzeba kupowac funty bo tylko one sie trzymaja jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Do spadku Euro poniżej 4.00 jeszcze dużo brakuje.Moim zdaniem panika z powodu spadku kursów ,jest tym co nam graczom najmniej akurat potrzebne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by rafa³ek; 24/12/2004 14:09.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|