|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Jest to bukmacher typu P2P. Zalozylem tam konto jakies 4 miesiace temu jak byla promocja w ktorej przy rejestracji dawali 15$. Trzeba bylo to obrocic 3 razy i mozna bylo wyplacac (tak mi sie przynajmniej wydawalo). jak mialem na koncie jakies 60$ sprobowalem wyplacic 25$ tyle mniej wiecej ile zarobilem na tym bonusie bo tych 15$ nie mozna wyplacic, ale niestety wyniknal problem. Goscie przyslali mi emaila ze mam wiecej niz jedno konto u nich i ze zlamalem w ten sposob zasady przyznanego bonusu(konto mam oczywiscie jedno) i nie moga mi wyplacic. Mial ktos kiedys cos wspolnego z tym bukmacherem? Udalo sie komus wyplacic pieniadze z tamtad? Pozdrawiam!!! BETTINGPALS [ bettingpals.com]
Last edited by Conrad; 16/11/2004 19:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
A nie wiesz czy maja tam jeszcze taka promocje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Maja ale tylko 5$. Po zalozeniu konta musisz wyslac skan jakiegos dowodu tozsamosci i kasa jest prawie odrazu na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
i 0.99$ żeby "zweryfikować" konto potem są duże problemy z wypłata jakichkolwiek środków o problemach można pocztać na tamtejszym forum
Last edited by Conrad; 16/11/2004 19:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Ja dostałem tam bonusa, trochę pograłem ichciałem część wypłacić. W histori wypłat nawet zaznaczyli, że transakcję zrealizowali a kasy jak nie było tak nie ma. Wypłata była kierowana na Moneybookers. Na maile nie odpowiadają i tak już od miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
Ja oprocz tego ze cos ugralem to jeszcze co tydzien dostaje kase za wystawianie kursow na mecze. w tym tygodniu dostalem 16$ mam juz na koncie jakies 65$ i co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. zastanawiam sie czy nie wplacic 10$. moze to cos pomoze ? Wplacil ktos tam kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Krzyszt0f jak nie chcą Ci wypłacić to olej ich. Te 10$ nie pomoże i tylko je stracisz. W końcu to oni ustalili zasady tego bonusu i skoro się ich nie trzymają i olewją graczy to to samo trzeba z nimi zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
napewno im nie wplace, ta kasa co mam to sie pobawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
heh ja mam tam w sumie z bonusami kolo 250 $ i szkoda kasy nie wiem jak do nich dotrzec :/ sam widzisz ze na forum cisza nikt z bettingpals sie nie odzywa :/ ja moglbym zaryzykowac i wplacic tam kase (jest mail na forum w ktorym napisali gosciowi ze jak on lub jego znajomy jakis wplaci kase to wszystkie restrykcje dotyczace wielu kont zostana usuniete) ale poki co nie ma sensu ryzykowac wiec gtram sobie spokojnie chyba z nudow :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
mi napisali cos takie
Dear xxx,
It seems that more than one BettingPals.com account has been established and/or accessed from your computer. As you are well aware this is against BettingPals.com bonus conditions.
In order to lift the bonus restriction and return then frozen funds to your account, you should follow these instructions:
1. Do not access any other account except 73235849 until you make the bonus amount withdrawable.
2. Deposit the amount equal to the amount that you would like to withdraw.
3. Wager the funds twice. At least 20% of bets should be offered odds.
Please let us know if you have any questions.
Respectfully, David Rush
nie wiem w sumie o co im chodzi. moze mi to ktos wyjasnic? cienki jestem z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
po tym cos im tam napisalem jeszcze i odpisali mi tak
Hello,
As you could see on the forum, those customers whose accounts are not problem, get their withdrawals in less than 12 hours, usually in 2-3 hours. Yet, some customers have problems.
Unfortunately bonus terms require that ONLY one account be accessed from a PC. We do not use IP to detect this. It means that even if your ISP assigns the same IP to you and to many other customers, you will have no problems. HOWEVER, if more than one account is accessed from the SAME PHYSICAL PC, then this makes the bonus (and the winnings arising from the bonus) void.
It is funny to think that we cannot pay $25 when we have already spent thousands of dollars on bonuses. Maybe we are not as big and powerful as Betfair and some other exchanges, but we are a stable and fast growing exchange.
Please let us know if we can assist you further.
Respectfully, David Rush
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Napisali ze z Twojego komputera (niekoniecznie z tego samego IP) logowano sie do kilku kont i w zwiazku z tym nie mozesz wyplacic bonusowej kasy chyba ze:
1. Do not access any other account except 73235849 until you make the bonus amount withdrawable.
Nie bedziesz sie logowal na inne konta poza 73235849 dopoki bonus stanie sie wyplacalny (po obrocie)
2. Deposit the amount equal to the amount that you would like to withdraw.
Zrobisz depozyt rowny kwocie jaka chciales wyplacic.
3. Wager the funds twice. At least 20% of bets should be offered odds.
Obrocisz na zakladach 2x pieniedzmi (chyba 2x depozyt+to co bylo na koncie), 20% z zakladow powinno pochodzic z wystawiania kursow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
tego bonusa to ja juz chyba z 10 razy obrocilem a konto mam jedno i tak im napisalem w odpowiedzi na ten pierwszy email i napisali mi ten drugi email
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
wes to jest ogolna porazka wszystkim zarzucaja ze uzywaja wielu kont z jednego kompa, tyle ze mnie mr David porposil zebym to jakos wytlumaczyl pozniej napisal ze metoda ktora uzywaja do wykrywania wielu kont moze byc w 1 -2 % mylna i ze w moja sprawe zglosi osobiscie do ponownego sprawdzenia i od tego momentu nic nie moge sie dowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja chcialem wyplacic 50 $ i nie mam zamiaru wplacac im rownowartosci na 15 $ moglbym sie jeszcze zgodzic  bo ciezko im przetmuymaczyc ze uzywasz tylko jednego kompa szczegolnie z ich podejsciem do klientow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
krzysztOf a kiedy dostales ostatniego maila od nich ? bo ja nie wiem co sie dzieje zero reakcji z ich strony ani emaili ani na forum moze to juz firma widmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
chcialem napisac ze trudno im przetlumaczyc ze masz tylko jedno konto i uzywasz go tylko ze swojego kompa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
to jest firma widmo w rejestrach spółek w nowej zelandii nie ma takiej spółki ja od nich wypłaciłem w sumie 80$ ale to było w czasie gdy zaczeli weryfikować konta i żądali wpłat po 0,99$ więc pewnie uzbierali kilkaset dolców i wypłacili pierwszym pieklącym się kientom ( w tym mnie pewnie jeszcze DIRECTOWI, i bodajże ASUMQOT-owi) u mnie od 24 września cisza zlecenie wypłaty i standartowy zarzut kilka kont ( mam jedno konto ) od tego czasu ich olałem od czasu do czasu zaglądam, zażądałem zamknięcia konta i zwrotu reszty środków i cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
heheh no to wiem juz kim jestes  no kurcze ja bym chcial chociaz 80 $ wyciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale widze ze raczej nic z tego :/ echhhh i jak tu sie nie wq.... mam.........
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
aha zapomniałem pierwsze wypłaty były realizowane z nastepującego konta w MONEYBOOKERS George Sazandrishvili mailto: [email protected]sądząc po nazwisku Gruzin albo Azer więc niewykluczone że to jakaś ruska mafia mnie wypłacili po kilku mailach do tego człowieka ktory tłumaczył się że tylko pomagał zorganizować bettingpals i nie uczestniczy w bieżącej dzialaności firmy ( ale pomogło ) jeżeli ktoś chce może sprobwać ta drogą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
ostatniego emalila dostalem 6.11.2004 i na inne mi juz nie odpisali. Oni cos jeszcze probuja robic, mozna to zauwazyc bo jak dostajesz bonusa za wystawianie kursow to ten bonus pojawia sie dopiero wtedy jak cos wystawisz w ponidzialek. i tak samo z akualizacja konta , ktos sie tym zajmuje bo nie uwazam zeby to bylo automatyczne.
probowaliscie moze gdzie indziej wystawiac kursy np. w gamebookers? tez wam tam dobrze idzie czy tylko u tych leszczy ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka