|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
SPECJALNA PROMOCJA W CENTREBET!!!1. Załóż konto gracza w Centrebet i podczas rejestracji wpisz kod promocji: BONUS100  2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (żeby maksymalnie skorzystać z promocji najlepiej wpłacić 200zł). 3. Otrzymaj od Centrebet 50% EKSTRA aż do 100zł! Szczegóły promocji znajdziesz tutaj: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/---------- Przykład: * Wpłacasz 50zł a na koncie gracza będziesz miał 75zł! * Wpłacasz 100zł a na koncie gracza będziesz miał 150zł! * Wpłacasz 200zł a na koncie gracza będziesz miał 300zł!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
nie rozumiem za bardzo tej promocji. czy jeśli wpłacę 150zł i postawię za nie zakład i dadzą mi drugie 150zł to mam znowu postawić za nie zakład czy nie muszę tego robić? poza tym dlaczego są 2 kody promocji -w tym linku BONUS150 a na ich stronie POLBONUS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kod promocji to: BONUS150 Strona, na której znajduje się info o promocji to: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/Promocja polega na tym, że otrzymujesz bonus 100% od stawki swojego zakładu w postaci freebet'a. Czyli wpłacasz i stawiasz 150zł i automatycznie na koncie otrzymujesz kupon na darmowy zakład o wartości 150zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
wpłaciłem 150zł.przegrałem na meczu polska-słowenia. darmowy zaklad zagrałem na niemcy-liechtenstein czyli powinienem mieć 154,50zł. zaklad oczywiście wygrany tyle tylko że zamiast całej kasy mam jedynie nadwyżkę 4,5 zł.
bez komentarza.co za ściema. nie wiedziałem że na tym polegają freebety ale właśnie przegrałem 145,5 zł. oczywiście w regulaminie nic o tym nie pisze!!!
oszuści!!! nie ma co u nich grać. wypłacam grosze i już nigdy do nich nie wrócę.
CENTREBET TO NAJGORSZY BUK PO B.WIN!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 61 |
nie,nie wiem co to freebet. nigdy się w to wcześniej nie bawiłem bo w przeciweiństwie do ciebie ja nie gram za 5 czy 10zł ciułaczu, a tyle najczęściej wynoszą freebety w bukach. tutaj zagrałem bo było 150zł w ofercie. tak czy siak w starciach z bukami jestem 4-cyfrową sumę na plus więc tych 150zł mi nie żal. jestem wkurzony bo nie wiedziałem co to freebet a oni powinni to wyjaśnic w regulaminie (który zawsze rzy promocjach czytam ze 3 razy),jeśli uważają się za szanowaną firmę!! nie każdy musi to wiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Wybacz kolego ,nazywasz innych ciułaczami ,a sam puszczasz zakład na Lichtenstein-Niemcy po kursie 1,07 hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
O w pyte  Swietnie tu pasujesz, grunt ze jestes na lekkim plusie, a ten uwalony freebet nic nie znaczy przy takich oczywistych wygranych. Tak trzymaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Namop nie ośmieszaj sie lepiej Jak nie umiesz czytać regulaminu to po co grasz w zakładach Przeczytałeś czy dasz rade wypłacić 4,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
nie,nie wiem co to freebet. No to teraz już wiesz. Freebet to jest darmowy zakład, zakład bez ryzyka. Czyli jak wygrasz to masz zysk a jak przegrasz to nic nie tracisz. Powiedzmy że mam na koncie 100zł i z jakiejś okazji otrzymuję freebeta także za 100zł. 1. Mogę postawić 100zł z salda konta na Niemcy po 1.03. Niemcy wygrywają, mam 103zł na koncie. Niemcy przegrywają, mam 0zł. 2. Mogę postawić na Niemcy ten freebet. Niemcy wygrywają, mam 103zł na koncie. Niemcy przegrywają, saldo (100zł) mi się nie zmienia. Tak czy owak , zawsze (czy grasz normalnie czy stawiasz freebeta) tylko zysk jest dopisywany do konta, nie wiem skąd myślałeś że będzie zupełnie inaczej. Bonus 100% - darmowy zakład do 150zł od stawki pierwszego zakładuKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
wpłaciłem 150zł.przegrałem na meczu polska-słowenia. darmowy zaklad zagrałem na niemcy-liechtenstein czyli powinienem mieć 154,50zł. zaklad oczywiście wygrany tyle tylko że zamiast całej kasy mam jedynie nadwyżkę 4,5 zł.
bez komentarza.co za ściema. nie wiedziałem że na tym polegają freebety ale właśnie przegrałem 145,5 zł. oczywiście w regulaminie nic o tym nie pisze!!!
oszuści!!! nie ma co u nich grać. wypłacam grosze i już nigdy do nich nie wrócę.
CENTREBET TO NAJGORSZY BUK PO B.WIN!!!! Jesteś ofiarą nowomowy. Gdybyś wiedział, że to freebet, to byś np. nie wpłacił. jak przeczytałeś "darmowy zakład", to brzmiało to o wiele atrakcyjniej. Są buki które mają darmowe zakłady. Są buki które tak zazywają freebety. *** why? for money! Z drugiej strony jak nie ma minimalnego kursu, to była by to darmowa kasa a nie darmowy zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Namop nie ośmieszaj sie lepiej Jak nie umiesz czytać regulaminu to po co grasz w zakładach Przeczytałeś czy dasz rade wypłacić 4,5  bo czytać to trzeba umić  gdyby był ciułaczem 5 czy 10 złotowym tak jak my to by pewnie poczytał a tak 150 zl zrobiło na nim wrażenie  Namop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162 |
promocja faktycznie jest skierowana do osób, które nie znają tego magicznego pojęcia "freebet". A ja sie zapytam: gdzie na stronie centrebetu jest wyjaśnione co to jest ten "freebet"? albo "darmowy zakład"? w słowniczku: http://centrebet.com/cust?action=GoAdmin&content=Cashiernie ma takiego pojęcia. Jakby sie bardzo uprzeć to można by się wykłócić ze "darmowy zakład" to darmowy zakład, i jak ktos go postawi po kursie 1.00001 to powinniem mieć z tego 150zeta a nie grosz. Powinno to być wyraźnie napisane w regulaminie i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162 |
w powyższym linku trzeba kliknać Pomoc ---> Glossary zeby dostać się do ich słowniczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
W sumie prawdę mówi, taka oczywista informacja, jak "jak postawić zakład", czy "jak dokonać depozytu" jest w każdym booku, ale już "unieważnienie zakładu", czy "freebet" niekoniecznie. Daje to podstawy do swobodnej interpretacji zasad dla booka, które nie zawsze są jednoznaczne a już w przeważającej większości rozstrzygane są na niekorzyść gracza. W wymianie handlowej jaką jest zawarcie zakładu między dwoma kontrahentami, wszystkie podstawowe kwestie wymieniane są na początku zawieranej umowy, tak by później nie było nieporozumień. Jeżeli nie było to w regulaminie, bądź nie zostało opisane w sposób wystarczająco jasny i po polsku !! (bo w końcu to konto dla polaków, promocja dla polaków) to w moim odczuciu jest to wystarczający powód do tego żeby poczuć się oszukany przez booka i zażądać zwrotu. Ale co i jak to już Ci brok doradzą w tej sprawie bardziej biegli forumowi "awanturnicy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Co tu trzeba tłumaczyć? Nie ważne czy stawiasz za prawdziwe pieniądze czy grasz freebetem, do konta ZAWSZE jest dopisywana tylko wygrana z zakładów. Koniec, kropka, amen. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
w powyższym linku trzeba kliknać Pomoc ---> Glossary zeby dostać się do ich słowniczka. Bonuses and Promotions [ centrebet.com] 5. Bonuses and Promotions5.1 Free Bet Conditions1. In accepting a Free Bet offer you agree to receive the specified number of Free Bets and Marketing communications from Centrebet, as notified the terms and conditions of the particular bonus offer or promotion. 2. In addition to, and confirmation of, the terms and conditions of any bonus offer or promotion, where the bonus offer or promotion is open to only new clients, you must successfully open a Centrebet account within the specified promotional period, enter the specified promotional code in the Promotional Code field on the Centrebet sign-up form and place your first bet of the specified minimum bet amount within the specified promotional period to be entitled to win. Existing Centrebet clients are ineligible for new account bonuses. 3. The terms and conditions of any bonus or promotion may provide that the bonus offer or promotion is restricted. The 4. 4. Free Bet offer may, by way of example, be restricted for use on specified events, to residents of nominated regions, or only be valid for accounts operating in nominated currencies. You should have regard to the restrictions (if any) disclosed in the terms and conditions of any particular promotion. 5. Free Bet offers are not to be used in conjunction with any other offer, and only one offer is valid per account/household. Bonuses and Free Bets are intended for recreational gamblers only. Professional players or players considered to be abusing the bonus system by any means may have the bonus entitlement revoked at the discretion of Centrebet management. Centrebet reserves the right to make changes to or end a promotion without notice. 5.2 Free Bet Tokens1. Free Bets will be issued as tokens. 2. The Free Bet stake is not included in winning returns, and is not redeemable for cash. 3. Free bet tokens have a specified expiry date. Please have regard to the terms and conditions of any particular promotion.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
k w takim razie wszystko jasne, Ý€$ dzięki za wyjaśnienie. Conrad, dla Ciebie to oczywiste, dla mnie mniej, a to dlatego, że nie gram takich rzeczy i już, w wyborze booka zawsze kieruje się jego ofertą, a nie tak zwanymi "kiełbaskami" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oferta jest bardzo prosta: wpłacasz i stawiasz np. 150 zeta i otrzymujesz natychmiast darmowy zakład o tej samej wartości (w tym wypadku 150zł). Ten zakład jest traktowany tak samo jak zakład za prawdziwe pieniądze jeśli wygrasz - wygrana jest od razu dopisywana do konta. Natomiast jeśli przegrasz to nic Cię to nie kosztuje, w końcu to freebet. Bonus 100% - darmowy zakład do 150zł od stawki pierwszego zakładuKod promocji: BONUS150Link: http://promos.centrebet.com/europe/polbonus150/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|