Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#259065 17/11/2004 11:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1) Boston at Washington 7:00pm
2) Utah at Orlando 7:00pm
3) Atlanta at Indiana 07:00pm
4) Seattle at New Jersey 7:30pm
5) Minnesota at Detroit 7:30pm
6) Phoenix at New Orleans 8:00pm
7) Miami at Milwaukee 9:00pm
8) Toronto at Denver 9:00pm
9) Memphis at Portland 10:00pm
10) Chicago at Golden State 10:30pm
11) LA Clippers at LA Lakers 10:30pm
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
KRAJAN

Bonus: Unibet
#259066 17/11/2004 13:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Wczoraj oprócz dziadów z Utah wszystko ładnie weszło. Dzisiaj proponuję:

DENVER Nuggets vs TORONTO Raptors under 200.5 @1.55 Bet365

Średnie zdobycze punktowe:

Denver:
ogólnie: 93.5 pkt/mecz
dom: 95.3 pkt/mecz

Toronto:
ogólnie: 97.4 pkt/mecz
wyjazd: 96.3 pkt/mecz

Średnio więc zanosi się na wynik w granicach 190 punktów, ale nie liczyłbym na to, ponieważ na bettingadvice przeczytałem dzisiaj wypowiedź o kłótniach w zespole Raptorów. Dlatego też nie liczę na dużą zdobycz punktową Toronto, ale dla pewności podniosłem linię underową do 200.5


DETROIT Pistons vs MINESSOTA Timberwolves[+9.5] @1.45 Bet365

To jest dla mnie totalną promocją. Widziałem wczoraj mecz Minnesoty z Miami i nie mogłem wyjść z podziwu dla gry Wilków - po prostu świetna! Wspaniale konstruowane akcje, dobra skuteczność no i Garnett, Cassell, Olowokandi i jeszcze kilka innych [co nie znaczy gorszych] zawodników. Muszę przyznać, że tylko Sprewell mnie zawiódł. A w Detroit borykają się z problemami kadrowymi. Billups raczej nie zagra, Ben Wallace na pewno nie. I jeszcze ten handicap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Oba ten mecze dają łączny qrs 2.25 i chyba [na 90%] tak dzisiaj zagram. Powodzenia.

Pozdrawiam
Master Flamaster
www.gembet.com [gembet.com]

#259067 17/11/2004 13:12
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Ben Wallace na pewno nie. I jeszcze ten handicap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Oooo a to ciekawe, o ile się nie myle miał pauzować DWA mecz z powodu pogrzebu a te DWA mecze już mięły więc dziś wygląda na to że zagra...

Moje typy:
SuperSonics -5.5 [/i]6/10[/i]
Suns -5.5 5/10

#259068 17/11/2004 13:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Przed chwilą u moich bukuff pojawiły się kursy, a promocyjne wydają się być te najpóźniejsze (jak dla mnie):
Denver Nuggets - Toronto Raptors 1(-6,0)
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 1(-3,0)
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers 1(-4,0)
i typ dnia:
Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers OVER 198pkt
Pozdrawiam
KRAJAN

#259069 17/11/2004 16:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Quote
Quote
Ben Wallace na pewno nie. I jeszcze ten handicap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Oooo a to ciekawe, o ile się nie myle miał pauzować DWA mecz z powodu pogrzebu a te DWA mecze już mięły więc dziś wygląda na to że zagra...

Moje typy:
SuperSonics -5.5 [/i]6/10[/i]
Suns -5.5 5/10

Lukboj - tę informację wyczytałem na stronie internetowej gazety z Detroit. Widać mylili się... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster
www.gembet.com [gembet.com]

#259070 17/11/2004 17:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 12
Washington - Boston 2 1.93 ew. x2 1.65 prof

Washington ma najgorszą obronę w lidze o czym świadczą choćby 18 strat na mecz i średnio 104 stracone punkty. IMO Jamison, Arenas, Hughes i spółka nie poradzą sobie z zespołem Paula Pierce'a i Gary Paytona.

Orlando - Utah 2 1.98 ew. x2 1.68 prof

W pierwszej piątce Magic zagra już prawdopodobnie Kelvin Cato. Cuttino Mobley wciąż pauzuje.

Indiana - Atlanta 1 1.14 prof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kurs nie warty grania

New Jersey - Seatlle 2 1.55 prof

Nets bez swojego lidera Jasona Kidda zdobywają zaledwie 82.7 punktu na mecz i mimo bardzo dobrej gry Alonzo Mourninga IMO nie mają najmniejszych szans z bardzo skuteczną ekipą Ray'a Allena.

Detroit - Minnesota no bet

Po dwóch meczach wraca do składu Ben Wallace.

New Orleans - Phoenix 2 1.5 prof

Milwaukee - Miami no bet

Za Bucks może przemawiać to, iż dla Heat będzie to 6 mecz w ciągu 9 dni. Przeciwko Bucks Dwayne Wade wraca w swoje rodzinne strony i będzie chciał zagrać najlepiej jak potrafi.

Denver - Toronto 1 1.57 prof

Kłótnie wśród Raptors plus słaba forma Cartera.

Portland - Memphis 1 1.6 prof

LA Lakers - LA Clippers 2 2.88 ew. x2 2.32 prof

Lakers prawdopodobnie zagrają bez kontuzjowanego Kobe Bryanta (lewa stopa).

Golden State - Chicago 1 1.38 prof

Sprawia wrażenie najłatwiejszego typu dnia, ale chimeryczna gra Warriors niczego nie gwarantuje. Dlatego nie wiem, czy kurs poniżej 1.4 jest wart ryzyka. Bulls przegrali w zeszłym sezonie mecze w Golden State, ale być może tym razem wygrają i (0-5) odniosą swoje pierwsze zwycięstwo.

#259071 17/11/2004 17:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Na dzis proponuje:

Denver - Toronto 1 (1.4)
Kurs nie za duzy ale zawsze mozna z handim zagrac. Gospodarze zaczeli sezon fatalnie mimo ze mecze przed sezonowe zakonczyli bilansem 7-1 najlepszy w lidze. Potrzebuja zwyciestwa i powinni wygrac zawsze donver mocne bylo przed wlasna publicznoscia, moze martwic jedynie fakt ze lenard jest kontuzjowany i nie wiadomo czy Camby zagra.

Portland - Memphis +3,5 (1.9)
Moze byc ciekawie w portland a to za sprawa B.welsa(dawny zawodnik portland). Goscie nie zachwycaja po 4 kolejnych porazkach przyszly 2 zwyciestwa w dobrym wykonaniu pozniej wyjazd do seattle wydawalo sie ze mecz nie do przegrania a jednak roztwonili 20pkt przewagi po 3 kwartach i przegrali, ale jednak mozna mowi o lekkiej zwyzce formy memphis (zobaczymy jak dzis bedzie). Bilans memphis 2-5 jak na razie bez zwyciestwa na wyjazdach, nastepne mecze graja w sacramento gdzie o zwyciestwo bedzie o niebo gorzej i pozniej jada do Golden, tak wiec plan to 2 zwyciestwa na 3 wyjazdy najblizsze.
Uwazam ze mozna zaryzykowac.

Pozdr.

#259072 17/11/2004 18:14
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Dziś na pierwszy plan:

NO-Phoenix 2

Orlean 6 porażek i żadnej wygranej,fatalna gra ostatnio,jak by tego było mało nie zagra Mashburn i Davis a on to 50% zespołu.Słońca chyba odzyskały blask i po krótkim dołku ograli Mavs,dziś też powinni wygrać.

Milwaukee-Miami 2

Wrócił Wade, a HEAT po ostatnich słabych meczach z zachodem ,zagrają z Milwaukee,które nie zachwyca,wygrali 3 mecze w domu ze słabeuszami.Ostatnio przegrali w Miami po dog., ale wtedy nie grał Wade.Jak dla mnie wygrana zespołu z Florydy,który dobrze sobie radzi z zespołami swojej konferencji.

Portland-Memphis 1

rewelacja ostatniego sezonu,misie grizli w tym sezonioe zawodzą,choć ostatnio wygrali dwa mecze,lecz ich gra jest mizerna,a ponadto przegrywają wygrane mecze.

Ponadto:

Washington-Boston 2

Goście to solidna ekipa,a Czarodzieje nic wielkiego nie prezentują.

Orlando-Utah 1

Magic mocni u siebie,dobry skład w tym roku i niezłe wyniki.Myślę,że Utah po wczorajszym farcie w Bobcast,dziś nie da rady,zresztą to ekipa własnej hali.
Wiele bedzie zależało od postawy Boozera.

Golden State-Chicago 2

Grają dwa cieniasy,wiec stawiam na tego,który ma kurs ponad 3,zresztą Byki zagrali wczoraj dobry mecz z Kings,ponadto jeszcze nie wygrali,a z kim jak nie z wojownikami maja walczyc o lepszy bilans.

Detroit-Minesota(+5) 2

Wilki złapały forme,a osłabieni kadrowo Pistons nie moga odnaleźć mistrzowskiej formy.

Lakers-Clippers over 197

dwie ofensywne ekipy,do tego derby,powinno być powyzej 200

Orlando-Utah over 197,5

dwie ofensywne drużynki

Detroit-Minesota under 184

Tłoki to wiadomo defence,a Mina się dostosuje

#259073 17/11/2004 19:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Macie jakies newsy na temat Kobe'go??
Jezeli nie zagra warto bedzie grac na Clippersow - w B&W 2.65 Bez niego raczej slabo widze szanse Lakersow!
Ja czytalem, ze moze nie zagrac, ale nic wiecej...

Jak cos wiecie, to piszcie!
thx

#259074 17/11/2004 19:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
za www.latimes.com [latimes.com] Kobe dziś zagra.

#259075 17/11/2004 20:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
za www.latimes.com [latimes.com] Kobe dziś zagra.

Myśle,że jednak wygraja Clippers:-)

Nie ma czasu zrobic żadnej analizy,bo w pracy mam młyn,ale zkategorii kursów 1,909 w Pinnacle wybieram bez wahania

MIL - MIA 2 (+1,5)
DEN - TOR under 196,5

PO lekkim zastanowieniu

NO - PHO 2 (-5,5)
POR - MEM 1 (-3,0)
NJ- SEA 2 (-5,5)
WAS - BOS 2 (-1,5)

Powodzenia i pozdrawiam

amkwish

#259076 17/11/2004 20:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Quote
za www.latimes.com [latimes.com] Kobe dziś zagra.

Myśle,że jednak wygraja Clippers:-)

podważasz motywację Lamara Odoma do gry przeciwko swojemu ex-zespołowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?

#259077 18/11/2004 00:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
Czesc,dzisiaj moim zdaniem warto zagrac:

NO Hornets-Phoenix (-5.5) 2
Głównie z powodu braku dwóch znaczacych zawodników i fatalnej formy Hornets.

pozdrawiam all

#259078 18/11/2004 03:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
to co zrobił dziś Boston to woła o pomstę do nieba. NBA w tej fazie rozgrywek jes trudne do typowania na podstawie analiz. Jeżeli grać to tylko under/over.

#259079 18/11/2004 04:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Bravo Denver Bravo Carmelo Anthony jego 2 wolne w ostatnich sekundach przesądziły o zwycięstwie 112-106. A ja miałem Denver z handi 5,5 ))))))). Anthony w tym meczu 30 pkt i 16/16 z osobistych !!! Jeszcze raz BRAVO

#259080 18/11/2004 08:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
to co zrobił dziś Boston to woła o pomstę do nieba. NBA w tej fazie rozgrywek jes trudne do typowania na podstawie analiz. Jeżeli grać to tylko under/over.

ze niby co?? jak sie ktos na czyms nie zna to sie ciezko typuje, na nba w tym sezonie mozna juz bylo zrobic piekne pieniadze, ale akurat under/over to najwieksza loteria. Wiesz analiza nie polega tylko na tym ze patrzysz jacy zawodnicy graja i jaki druzyna ma bilans...

#259081 18/11/2004 12:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Chyba jestem tu jedyny który zagrał na WIZARDS -fakt ze obrona pozostawia wiele do życzenia (przegrali 3 kwarte z Bostonem 42-17 !)ale zbilansowany atak działa znakomicie co udowodnili nawet w meczu z Dallas .Gram na nich szczególnie u siebie od początku sezonu i niezle na tym wychodze bo buki tez w nich nie wierzą i wystawiają jak dla mnie oczywiscie promocyjne kursy.
Na Orlando tez chyba była promocja i ten kto ją wykorzystał to sie nie zawiódł (typ 2,2 expekt)U siebie są na razie mocni gorzej z wyjazdami ale w sobote na mecz z Indianą ma byc juz gotowy Mobley tak więc ekipa Magików z przechodzącym drugą młodość G.Hillem w tym sezonie powinna byc naprade mocna.

#259082 18/11/2004 12:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Chyba jestem tu jedyny który zagrał na WIZARDS -fakt ze obrona pozostawia wiele do życzenia (przegrali 3 kwarte z Bostonem 42-17 !)ale zbilansowany atak działa znakomicie co udowodnili nawet w meczu z Dallas .Gram na nich szczególnie u siebie od początku sezonu i niezle na tym wychodze bo buki tez w nich nie wierzą i wystawiają jak dla mnie oczywiscie promocyjne kursy.
Na Orlando tez chyba była promocja i ten kto ją wykorzystał to sie nie zawiódł (typ 2,2 expekt)U siebie są na razie mocni gorzej z wyjazdami ale w sobote na mecz z Indianą ma byc juz gotowy Mobley tak więc ekipa Magików z przechodzącym drugą młodość G.Hillem w tym sezonie powinna byc naprade mocna.
Co do Czarodziejów i Magików nie jesteś jedyny - szkoda tylko że mój ulubiony zespół Niedźwidkaów odwalił psikusa gromiąc Portland we własnej hali - ogólnie nie było źle - ale byłoby .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1