Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy maksymalnie 4 typy dziennie - łącznie z UNDERDOGIEM
- mecze wpisujemy w tych samych dniach w których dane spotkanie ma się odbyć- nie dotyczy to NHL.
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach w tygodniu przy czym wolno podać tylko 1 UNDERDOGA dziennie, 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Milenium, Bwin, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, Bet365, Pinnacle, Sportignet, Olympic, Ladbrokes )
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje, gramy tez H2H miedzy dwoma zawodnikami ( punkty w klasyfikacji kanadyjskiej , gole )
- jażdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Millenium )musimy uwzględniać podatek "w zaokragleniu" (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane aktualne (raczej nie korzystajcie z ze starych ulotek STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/równym 2,2 natomiast od "uliczników" kurs musi być większy/równy niż 2,4
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
-typy podajemy do momentu przyjmowania zakladow przez danego buka (naziemni do rozpoczecia spotkania gdyz np sobota niedziela wczesniej zamykaja).
- nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen

3. Trafione i niecelne typy są sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jeśli uczestnik konkursu podał typ , na ktorego zgodnie z zasadami bukmachera przysluguje ZWROT moze on powtorzyc dany typ ( musi to tylko dokladnie opisac za co jest zagrany ten zwrot)
- trafiony typ za UNDERDOGA (UD) jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- trafienie bilansu typów podstawowych 7-0 daje 1 dodatkowy punkt
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- XIII edycja
- edytowanie postów jest zabronione .

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop =
- UNDERDOGA mogą typować 2 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 3 osoby (UNDERDOG 2)
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 4 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie można grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku


5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia ...... roku włącznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykreśleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie
- Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody sa proporcjonalnie dzielone pomiedzy zainteresowanych.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem ...... (poniedziałek).
- definitywny koniec XIII edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 10 tygodniach gry
- możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia)


WAZNE INFORMACJE:
1. Mozna podac do 4 typow jednego dnia ( lacznie podstawowe z dogiem) przez danego uczestnika.

2. W przypadku zwrotu za jakies wydarzenie( asian handicup, czy total na linii 5,0 postepujemy zgodnie z zasadami dangeo buka gdzie bylo grane ) czyli najczescij powtorzenie typu na ogolnych zasadach.

3. Z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego tego pojedynku - a wiec nie mozna juz grac ponizej 1,5 i np remis w tercji lub bramka do 9 min i over w meczu.

NOWINKI:
a) Obnizamy UD do kursu 2,20 - buki netowe 2,40 - buki "uliczne"
b) Każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.
c) wprowadzamy dodatkowego bukmachera Ladbrokes.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Chyba czas zaczac? Moze wiecej znawcow hokeja stanie w szranki w tym sezonie?

Serdecznie zapraszam!!
Oczywiscie wszelkie zmiany regulaminu do dyskusji

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Cos cisza w temacie smile ,nie widac starej ekipy ,dla przypomnienia zapodam stronke naszego konkursu hokejowego ktorą znajdziecie TUTAJ [konkurshokejowy.w.interia.pl] ,historia,wyniki ,uczestnicy ,regulamin ktory trzeba uaktualnić

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
ja jestem zainteresowany przystąpieniem do konkursu,prosze jeszcze o bliższe info na temat underdoga?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Moze zlozmy to na karb weekendu... ale ja na razie tez w szoku co do liczby odpowiedzi frown

Arturro - underdog (UD) typujemy 2 takie spotkania w tygodniu, chodzi o to aby typowany kurs na dane spotkanie był równy lub wyższy od 2,2 (buki netowe) lub 2,4 (nasze naziemne)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja oczywscie pogram jako obronca tytulu ale poniewaz teraz przebywam w delegacji, wiec mam ograniczone mozliwosci zarzadzania konkursem, liczenia typow. Moge byc oczywscie jak zwykle skarbnikiem wink - osoby znajace wiedza ze pod tym wzgeldem zawsze jest wszystko OK.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 411
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 411
chetnie wezme udzial

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
zagram :]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Kiedy byłby start? Bo póki coś Europa ruszyła. Choć dla większości to nie problem.

Wziąłbym udział smile
Muszę odzyskać kasę co mnie oskubaliście ostatnio wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wiec na razie...

1. vonseb
2. arturro ?
3. Domingos ?
4. Vader
5. piotrpe
6. nivet
7. g00niek

Malo nas.... i co do podliczania ja tez jestem bardzo zajety niestety ale moze udaloby mi sie to ogarnac.. ale moze ktos bylby zainteresowany panowaniem nad wynikami? No i czekamy na innych hokejomaniakow smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Nie wypada mi nie zagrać w tym konkursie .

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
witam, cieżko u mnie z netem ale postaram sie zagrac

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
siemanko, chciałbym zagrać z Wami ale uzależnione jest to od momentu rozpoczęcia konkursu, jeśli w tej edycji mi sie nie uda to odbije sobie to w następnej wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
gram:)

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
jedna edycja zaliczona (nie pamietam ktore miejsce zajalem smile ) a wiec podejscie nr 2 smile gram

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oj vodzior z tego co pamietam chyba nie bylo zle

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Oczywiście jestem i jacgan również będzie jak się dowie o starcie konkursu crazy

Chciałbym ponowi pod dyskusję pomysł który przedstawiłem na koniec ostatniej edycji a który pozostał bez echa laugh


Raz w tygodniu każdy gracz mógłby, ale nie musiał, postawić JOKERA.
Kurs powiedzmy minimum 3,0 (lub wyższy).
Za trafienie np. 4pkt ALE w przypadku nietrafienia -2pkt.
Jak zapatrujecie się na ten pomysł? Zaznaczm że każdy mógłby go grać ale również nie byłoby obowiązku stawiania takiego typu.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mnie to nie przeszkadza, moze byc jeszcze i Joker na ych zasadach +4/-2 brzmi on dosyc sensownie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by colaczek
Oczywiście jestem i jacgan również będzie jak się dowie o starcie konkursu crazy

Chciałbym ponowi pod dyskusję pomysł który przedstawiłem na koniec ostatniej edycji a który pozostał bez echa laugh


Raz w tygodniu każdy gracz mógłby, ale nie musiał, postawić JOKERA.
Kurs powiedzmy minimum 3,0 (lub wyższy).
Za trafienie np. 4pkt ALE w przypadku nietrafienia -2pkt.
Jak zapatrujecie się na ten pomysł? Zaznaczm że każdy mógłby go grać ale również nie byłoby obowiązku stawiania takiego typu.

Pomysł ciekawy, w sumie nic nie powinno stać na przeszkodzie żeby go wprowadzić w życie, bo problemów z liczeniem takiego typu też by chyba nie było dla osoby podliczającej cały tydzień.


Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
MYSLE ze data startu konkursu to optymalnie bylby poniedzialek 29.09 co spowodowaloby ze:
1. dopracujemy szczegoliki regulaminu
2. ludzie zdecyduja sie na gre, a wpisowe zostanie wplacone
3. NHL bedzie juz startowac z koncem 1-go tygodnia
4. sezon sie juz rozkreci

Prosze o opinie co do startu i regulaminu

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1