|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Wygrana przeznaczam dla mojej Niuni. Zabronilem jej pracowac aby mogla skupic sie na nauce. Obiecalem dawac jej na drobne wydatki.
Koln - Dusseldorf under 5.5 kurs: 1.9 Stawka: 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
ciekawy pomysł  czy to jest hokej z niemiec? 19:30 Kölner Haie - DEG Metro Stars
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Poco wydawać hajs na panne skoro jest duze prawdopodobienstwo ze i tak twoja zona nie bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
A po czym wnosisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Tak to jest niemiecki hokej. Ice moze bedzie zona moze nie bedzie. Kto to wie? Ja jestem optymista i dobry czlowiek polskignomie widze ze tez nie zgadzasz sie z Ice'm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
A po czym wnosisz?  Po niczym  jak jest z ta panna kilka lat to ok  a jak kilka miesiecy to nie widze nic dobrego by panience dawac hajs... jeszcze się do tego przyzwyczaji, pozniej sobie powie : tyle hajsu wydalem a i tak..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Wygrana przeznaczam dla mojej Niuni. Zabronilem jej pracowac aby mogla skupic sie na nauce. Obiecalem dawac jej na drobne wydatki.
Koln - Dusseldorf under 5.5 kurs: 1.9 Stawka: 100zł 7-4 under jak w morde strzelil  ja odrabiam a Niunia nie dostaje nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Po niczym  jak jest z ta panna kilka lat to ok  a jak kilka miesiecy to nie widze nic dobrego by panience dawac hajs... jeszcze się do tego przyzwyczaji, pozniej sobie powie : tyle hajsu wydalem a i tak.....  Sorry za wtrącenie. Ale, żeby być z kimś parę lat to trzeba przejść przez okres, że jest się parę miesięcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Francja - Serbia under 2.5 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
A po czym wnosisz?  Po niczym  jak jest z ta panna kilka lat to ok  a jak kilka miesiecy to nie widze nic dobrego by panience dawac hajs... jeszcze się do tego przyzwyczaji, pozniej sobie powie : tyle hajsu wydalem a i tak.....  Wg mnie nie ma reguly...moze beda, moze nie...nigdy nie wiadomo czy to jest ta jedyna...sorry za OT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Jka narazie -200zł  a dziewczyna dostala ode mnie cale 0zł LOL Na dzis: Errani - Paszek 1 kurs: 1.8 Stawka:400zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka