Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#259148 19/11/2004 00:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Z calym szacunkiem, ale nie wiem o co Ci chodzi. Nie mam nic, absoloutnie nic do SEATTLE!!!!! Skompromitowali sie spursi

Bonus: Unibet
#259149 19/11/2004 00:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
witam

Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs (-7pkt) 2

Phila bez Iversona dzis.


pozdrawiam

Uwielbiam takie "rzetelne" informacje.
Przydałoby sie podac źródło takich doniesień.

Tak na przyszłość - jeżeli udział ważnego zawodnika stoi pod znakiem zapytania,to z reguły buki "wieszają" kursy,potem linie się zmieniają,bądź nie i to chyba najlepsza wskazówka dla tych,którzy nie mają info prosto ze źródła :-)

Pozdrawiam

amkwish

#259150 19/11/2004 00:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Z calym szacunkiem, ale nie wiem o co Ci chodzi. Nie mam nic, absoloutnie nic do SEATTLE!!!!! Skompromitowali sie spursi

Myślałem, że mówisz o niedawnym meczu Phili u siebie ze Seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zle zrozumiałem jak widać... ale porazka ze Seattle, to już dla nikogo nie jest ujma - a zwycięstw nad nimi będzie baaaardzo mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrowionka!

PS. Phila się kompromituję - ale to jest śmiech nie zespół! Bez graczy podkoszowych, to pewnie w Europie by przegrywali, a co dopiero w NBA.

#259151 19/11/2004 00:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
chodzilo mi o mecz seattle - san antonio, albo san antonio - seattle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#259152 19/11/2004 08:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Na początek mam pytanie.

Kiedy mam zamykac tematy "dzienne" ,po 48 godzinach,wystarczy?

Teraz o meczach.

Dokładnie pamiętam,jak dzięki Sixers rozpocząłem kapitalnie marzec - kurs na ich wygrana był około 7,50,a ja dałem intuicyjnie,ze Spurs przegraja po 12 kolejnych wygranych na własnym parkiecie.

Dzis ,jezeli intuicja mnie nie myli :-) - rewanż i wygrana SA co najmniej 10-oma punktami i...jakos mi pasuje under 188,0.

Cleveland w Bobkach,hmm...przez te Bobki juz 2 razy popłynąłem i w sumie nie mam pretensji,bo naiwnościa jest obstawiać grubo zakłady z udziałem Charlotte,przynajmniej na razie - ta ekipa może odwalić wszystko.
Niech pograja jeszcze drugie tyle,może coś się przejaśni:-)

Na dziś za middle stake over w meczu z Cavs.

Rockets - Knicks absolute no bet.

Tak więc z 3 meczów wychodzi mi tylko jedno kombo

PHI - SA 2 (-7,5)
CHA - CLR over 193
/3,61 w B&W/

Tak gwoli wyjaśnienia gram dziś tego dubla bez przekonania,tak bardziej dla porannej adrenaliny:P

Pozdrawiam

amkwish
BRAWO AMI!(Brawo ja!) Tylko dzięki Tobie zdecydowałem się na zagranie prawie wszystkich opcji w dniu dzisiejszym. No i mam za co pograć na weekend. Myślałem podobnie, ale nie były to mecze proste do typowania. Jak do tej pory większość un/ov mi nie wchodziło (skuteczność pon. 10%).
Ale wziąłem przykład. z tamtego roku gdzie jak tylko nasze typy się pokrywały + typy Mbzyka (a w nawiasie to gdzie on się podziewa - jak masz do niego priva to daj cynk że forum znowu żyje) to zaraz przybywało kasiorki na kontach. Tak było i tej nocy. Choć nie zanotowałem 100% skuteczności.
Puściłem tradycyjne (u mnie) tripelki w rozpisach 2/3
(dwa overki i underek SAS + (3 x -hp). Wyłamało się Houston, które wcale nie wydaje się takie mocne jak to zapowiadano przed sezonem. Dzisiaj następne mecze. Spróbuje podrzucić jakieś krótkie analizy wieczorkiem z prośbą do sugestii co do nich
Pozdrawiam
KRAJAN
Co do kontuzji Iversona - było info że ma drobny uraz (ja też założyłem, że jeżeli będzie grał to i tak nie na 100% możliwości.
Trzeba podziękować Radkowi za dwa celne "wolne" w końcówce, oraz rezerwie CLE za w miarę przyzwoitą skuteczność w 4 kwarcie, oraz Bogansowi (przyznam się niewiele mi to nazwisko mówi) za jedyne pkt. (3) w ostatnich 2 minutach spotkania (mały horrorek co do overka)
Co warto podkreślić 6pkt. Philadelphii w 1 kw. to chyba prawdziwe mistrzostwo świata!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#259153 19/11/2004 12:19
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Quote
a b&w nierozstrzyga takich pomyłek jako zwroty??

Czepek,a czy termin "pomyłka" może miec tu zastosowanie ?
Bobki graja u siebie i moga pojechać Cavaliers ośmioma i wyżej:-)

Pozdrawiam

amkwish

heh ja sie serio pytalaem , a ze moga pojecgac ich osmioma to juz inna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#259154 19/11/2004 13:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
Quote
Quote
witam

Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs (-7pkt) 2

Phila bez Iversona dzis.


pozdrawiam

Uwielbiam takie "rzetelne" informacje.
Przydałoby sie podac źródło takich doniesień.

Tak na przyszłość - jeżeli udział ważnego zawodnika stoi pod znakiem zapytania,to z reguły buki "wieszają" kursy,potem linie się zmieniają,bądź nie i to chyba najlepsza wskazówka dla tych,którzy nie mają info prosto ze źródła :-)

Pozdrawiam

amkwish


ehh no to ladnie...info o kontuzji Iversona bralem z
http://www.jimfeist.com/Corner/Injuries.asp?Sport=NBA
widocznie nie ma co tam wiecej zagladac.ehh;/sorr.

a swoja droga, gdybym wiedzial ze ma grac Iverson to nie dawalbym SA
-7pkt:))))
szczescie w nieszczesciu:P

ps: ma ktos wiarygodniejsze zrodla o kontuzjach?

pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik), 856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1