|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
nie zauwazylem takiego tematu, a na pewno jest warty poruszenia.
Interesuje mnie ilu z Was uzywa tego programu? A jesli tak to jakie statystyki wyswietlacie w HUDzie?
Zalujecie, ze go kupiliscie czy warto bylo? Duzo sie polepszyla Wasza gra od tego czasu?
Zapraszam do dyskusji i wklejania ciekawych screenow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 154 |
Warto, bylo, Huda, kupilem, ale nie uzywam, bo gram na softach, gdzie uzywa sie GT+, czy polepszyła sie gra , na pewno poprawila, analiza, czytanie gry, dzieki statom, imo, w jakims stopniu jest latwiejsza,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Uzywam tego programu niestety Huda nie moge odpalic w grac Turniejowych i S&G ;/ grajac w Cash Table wszystko ladnie samo mi sie odpala i swietnie dziala ( hud). Czy ktos ma ten sam problem ? wiecie moze jak to rozwiazac ? Od kiedy mam tego proga zaczalem cos wygrywac... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ktoś używa PT na sofcie Expekta i mógłby pomóc laikowi - jakoś sobie nie radze z tym "sprzętem"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
witam mam pytanie czy trzeba cos specjalnego zrobic zeby PT3 dzialalo z turniejami na PS. BO niby mi imortuje wszystko ale nic potme nie wyswietla.. :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Dokladnie mam to samo....;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
DObra mam juz Trzeba w PS zaznaczyc opcje zebys mial wyniki turnieji na maila potem kopiujesz je wszystkie do notatnika w formacie .txt i recznie zgrywasz (manual import) Mi śmiga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
juz mi dziala HUD z statystykami turniejowymi ale cos jest nie tak z TableTracjer ;/ fakt nie mam orginalnej wersji... i nie posiadam klucza ;/ wie ktos jak to ominac ? dziala to komus ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka