Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
grey #2591855 10/09/2008 15:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przemyslalem to wszystko i omysl o ile to nie buddyjski Prima Aprilis jest niedorobiony - nie mozna wprowadzac oplat wstecz w zadnym sadzie nie przejda ich 'racje' a ze jeszcze nie ma dokladnej ewidencji historii wystarczy pozew cywilny ze firma chce nas okrasc na podstawie ich widzimisie - mogloby to miec sens dla nowo otwartch kont albo jesli zmiana bylaby wprowadzona od pewnego punktu i zyski liczyly sie tylko od tego punktu po wyjsciu w zycie ustawy -

Bonus: Unibet
grey #2591856 10/09/2008 15:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przemyslalem to wszystko i omysl o ile to nie buddyjski Prima Aprilis jest niedorobiony - nie mozna wprowadzac oplat wstecz w zadnym sadzie nie przejda ich 'racje' a ze jeszcze nie ma dokladnej ewidencji historii wystarczy pozew cywilny ze firma chce nas okrasc na podstawie ich widzimisie - mogloby to miec sens dla nowo otwartch kont albo jesli zmiana bylaby wprowadzona od pewnego punktu i zyski liczyly sie tylko od tego punktu po wyjsciu w zycie ustawy -

grey #2591857 10/09/2008 15:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przemyslalem to wszystko i omysl o ile to nie buddyjski Prima Aprilis jest niedorobiony - nie mozna wprowadzac oplat wstecz w zadnym sadzie nie przejda ich 'racje' a ze jeszcze nie ma dokladnej ewidencji historii wystarczy pozew cywilny ze firma chce nas okrasc na podstawie ich widzimisie - mogloby to miec sens dla nowo otwartch kont albo jesli zmiana bylaby wprowadzona od pewnego punktu i zyski liczyly sie tylko od tego punktu po wyjsciu w zycie ustawy -

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by Lord Devastator
....., ze nie ma prowizji nie wspominam wiec nie rozumiem zupelnie ochow i achow wobec tej firmy a czas pokazuje ze wiedzialem co robilem ewakuujac sie z tej szalupy

popieram przez ostatni rok obstawiłem tam może z 5 zakładów z musu, bo nigdzie po odliczeniu ich prowizji nie mogę znaleźć tych o 20% lepszych kursów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
W ZADNYM RAZIE NIE MOGA ZADAC OPLAT WSTECZ, TO BYLBY ZWYKLY BANDYTYZM I WYMUSZENIE ROZBOJNICZE - to co bylo zostalo rozliczone zgodnie z ich regulaminem i finito nie ma powrotu - tak wiec to tylko kpina jesli chodzi o oplaty wstecz jak ktos sie za to wezmie to z hukiem im sie ten pomysl uwali i zostanie smrod ale to dobrze bo teraz wszyscy wiedza jacy ludzie tam pracuja juz nie bedzie chwalenia ich pod niebiosa - poza tym ciekawe jak sciagna od kogos kto wycofa srodki i zamknie konto pewnie przez komornika albo firme KRUK inkaso grin
sorki za raty ale sie spacja nacisnela niechcacy

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie, wstecz na pewno nie będzie. Skąd ten pomysł?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Pierwsze opłaty mogą być pobrane dopiero po 250 zakładzie od 22 września. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by z o R r o
Zachęcam do pisania już dziś mail do supportu z pytaniem o zyski za ostatnie 60 tygodni i o sumę uiszczonych w tym czasie prowizji. Bo to chyba jedyny sposób na uzyskanie tych informacji (na stronie można sprawdzić max 13 ostatnich tygodni). Ba, ja chętnie zapoznałbym się ze szczegółowymi danymi z pięciu ostatnich lat z rozbiciem na miesiące! 22 września już blisko a wiele osób chciałoby się do tego jakoś przygotować.
sam chciales ustalac historie za 60 tygodni wstecz nie za bardzo wiem w jakim celu zatem wiec chcialem uspokoic tylko
Jak to mowil listonosz z Kiepskich 'Ale jaja Ale jaja' - 10bet w porownaniu z nimi to 'Domowe przedszkole' tam przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia i na co uwazac przy obracaniu gotowka z Ickami

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja bardziej w celu sprawdzenia, czy historycznie był jakiś okres kiedy musiałbym to zapłacić. A jeśli nie to ewentualnie jak blisko byłem.

Jeszcze 12 dni można bezkarnie wygrywać smile


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Na razie czekam. 1200 pracowników odpowiada na mój e-mail od wczoraj.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
mozna się było tego spodziewać, że Betfair prędzej czy później, wykorzysta swój monopol na rynku ale...z tym nowym Regulaminem opłat to juz trochę przesadzili shocked frown blush

Quote
5) Premium Charges

In addition to the other charges detailed above, a small number (less than 0.5%) of our most successful customers will incur Premium Charges.

Premium Charges will take effect from 22nd September 2008 with the first charges paid the following week (week commencing 29th September 2008).

Cały nowy Regulamin "Betting charges" jest już u nich na stronie. Niestety wniosek z tej lektury jest jeden: "Od 22.09 w Betfair ci co będa wygrywać, zapłacą większe opłaty niż reszta"! Bajka, że będzie to tylko ok.0.5% użytkowników, moim zadaniem to jedna wielka ściema.

Ehh confused


Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
sorry, nie zauwżyłem że dyskusja na forum na ten temat już trwa boks

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Sosna - 0,5% użytkowników teoretycznie - to jest przy założeniu dowolnie dużego n - liczby zakładów.

W praktyce 250 rynków to jest bardzo mało. I może się zdarzyć, że na pierwszych 250 rynkach będziesz miał skuteczność 70% a na kolejnych 30%. W sumie wyjdziesz na zero - więc niby jesteś jednym z tych 99.5%, którzy jakoś rewelacyjnie nie grają. Problem jest tylko taki, że będziesz musiał oddać sporą część zysku z pierwszych 250 rynków a z kolejnych 250 gdzie przegrywałeś na potęgę nic nie odzyskasz.

Połowa Twoich pieniędzy zostaje wtedy w betfair, czyli jest tak jak ma być. 1200 pracowników trzeba z czegoś utrzymać. Ciekawe jakie są pobory prezesa.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by z o R r o
Połowa Twoich pieniędzy zostaje wtedy w betfair, czyli jest tak jak ma być. 1200 pracowników trzeba z czegoś utrzymać. Ciekawe jakie są pobory prezesa.


ciekawe co piją dzisiaj w BETDAQ pogodnie kasa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Problem w tym, że Betdaq nie oferuje bonusu od pierwszej wpłaty. Bez tego trudniej zdobyć nowych klientów i poprawić płynność

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by DJ SOSNA
ciekawe co piją dzisiaj w BETDAQ pogodnie kasa
Sami są nie lepsi. Prowizja 2% od depozytu przez moneybookers i NETellera to rozwiązanie przedpotopowe. Ale jakoś nie palą się żeby to zlikwidować - ciekawe dlaczego.

zmarcin #2591983 10/09/2008 19:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by zmarcin
Problem w tym, że Betdaq nie oferuje bonusu od pierwszej wpłaty. Bez tego trudniej zdobyć nowych klientów i poprawić płynność
Bonus dają. Tyle, że ujemny. 2% od depozytu.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Nie oszukujmy się, że Betdaq stać na to, żeby konkurować z betfair.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Napisałem do supportu w sprawie tych opłat i oto wyjątki z ich odpowiedzi (reszta to nic nieznaczące ogólniki):

"Informujemy iz dane oplaty obowiazywac beda jedynie klientow z duzymi zyskami. Wszyscy uzytkownicy beda swiadomi swoich dochodow."

"Od 40000 PB jest sie uzytkownikiem Premium i wtedy uzytkownik otrzymuje sie tygodniowe notyfikacje jezeli kwalifikuje sie do Oplat Premium."

Oczywiście ta ostatnia informacja stoi w sprzeczności w obliczeniami podanymi w przykładach i zadałem kolejne pytania, ale na razie bez odzewu.

kurson #2592059 10/09/2008 20:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Po tym jak Mansion Exchange nie wyplailo ( choc zrobili wiele bledow) to jakos nie mam nadziei na powstanie solidnej konkurencji

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1