Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Biszop #2594021 11/09/2008 21:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,237
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,237
Likes: 19
Nie da się zarabiać na u/o,
Jak ktoś gra u/o i twierdzi że zarabia to najzwyczajniej w świecie kłamie.
Ja 5 rok gram i ciągle "plecy", raz byłem już u szczytu i bęc, Barcelona mnie położyła remisem 1-1.

spoko wiesz lepiej Domi jak cos to pisz na priwa

Bonus: Unibet
yaaho #2594024 11/09/2008 21:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by punter UK
yahoo, rozwiń proszę myśl...

chodzi o to, ze kazde zle posuniecie betfair jest komentowane przez Ciebie pozytywnie...wprowadzaja nowa oplate i piszesz, ze i tak ona nie obejmie nikogo z tego forum, jakis czas temu betfair zmienil sposob naliczania prowizji i wg. Ciebie to tez bylo korzystne dla graczy, ja rozumiem, ze jestes ich pracownikiem i takie jest Twoje zadanie, ale czasem przesadzasz

dokladnie jest tak jak piszesz yaaho,w dodatku jak pamietam to punter probowal wtedy ściemniac ze to zmiana neutralna dla prowizji,co jest oczywista nieprawdą bo przy tej samej ilosci punktow place wyzszą prowizje

mati55 #2594573 12/09/2008 04:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wkleiłem już w Śmieszne i tu pasuje grin

[Linked Image]

zmarcin #2594596 12/09/2008 05:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
http://forum.sbrforum.com/players-talk/99899-betfair-premium-charge-video.html?highlight=betfair

Kolega nagrał na video swoje żale (po angielsku).


Nie opłaca się, nie opłaca się traderom, którzy animują rynki, dawać dużych kwot do obstawienia. Ten podatek 20% zabierze całą przewagę, jaką daje Betfair.

Jak to się może skończyć? Ano część środków popłynie na przykład na takie Betdaq, a poza tym są bukmacherzy, którzy dadzą efektywnie korzystniejsze kursy.

Tak to się skończy, że z nowego podatku będzie gówno nie prowizja dla Betfair, a normalne prowizje przyniosą niższe zyski laugh


Brawo smile

zmarcin #2594855 12/09/2008 18:00
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Ich powinono obchodzic tylko wiekszanie liczby uzytkownikow. Nic wiecej im do szczescia nie trzeba. Nie maja konkurencji to nie musza obnizac prowizji. Ale po przez wprowadzanie nowych oplat piluja galaz na ktorej siedza. Nie od dzis wiadomo ze obnizanie wszelkich podatkow, akcyz paradoksalnie prowadzi do wiekszych wplywow. Ale widac w betfair tej prostej zaleznosci nie widza. Monopolista ma proste zadanie nie przegiac, a betfair przegial. I jak wszyscy mam nadzieje ze to sie na nich srodze zemsci.

devlin #2594908 12/09/2008 18:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
czy się zemści, to zależy tylko od klientów.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Oni twierdzą, że ograniczają tylko działania "klientów nieopłacalnych" - czytaj takich, z których prowizja nie pokrywa kosztów ich utrzymania (ściągają pieniądze z rynku szybciej niż nowi i przegrywający wpłacają).

Czyli obowiązuje ta sama zasada co u bukmacherów. KAŻDY KLIENT MA BYĆ OPŁACALNY. Systuacja, że 1 na 200 nie jest opłacalny jest niedopuszczalna. Bukmacherzy też nie zamykają (przynajmniej większość) od razu kont wygrywającym tylko im te wygrane limitują. Betfair ściąga od nich haracz. Metoda dojścia do celu inna ale zasada ta sama.

devlin #2594996 12/09/2008 19:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by devlin
Ich powinono obchodzic tylko wiekszanie liczby uzytkownikow. Nic wiecej im do szczescia nie trzeba. Nie maja konkurencji to nie musza obnizac prowizji. Ale po przez wprowadzanie nowych oplat piluja galaz na ktorej siedza. Nie od dzis wiadomo ze obnizanie wszelkich podatkow, akcyz paradoksalnie prowadzi do wiekszych wplywow. Ale widac w betfair tej prostej zaleznosci nie widza. Monopolista ma proste zadanie nie przegiac, a betfair przegial. I jak wszyscy mam nadzieje ze to sie na nich srodze zemsci.

Wygrywający piłują gałąź z której BetunFair zbiera owoce.

Jak masz 100€ na grę i raz wygrywasz a raz przegrywasz,
to z takich jak Ty pobiorą prowizję kilka razy.
Jak przegracie do (poinformowanego) "tuza",
to ta kasa ginie w jego kieszeni i mają jednorazową prowizję.

W interesie BetUnFair jest dbać
by stado owieczek (przegrywający)
nie było zbyt gwałtownie golone.

Po co było otwierać firmę bukmacherską jak
mozna było zostać "bukmacherem" w BetFair
i golić cudze owieczki.

To, że nam się to nie podoba nie
zmieni ich nastawienia do maksymalizacji zysku.


Biszop #2595177 12/09/2008 20:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Originally Posted by Biszop
Nie da się zarabiać na u/o,
Jak ktoś gra u/o i twierdzi że zarabia to najzwyczajniej w świecie kłamie.
Ja 5 rok gram i ciągle "plecy", raz byłem już u szczytu i bęc, Barcelona mnie położyła remisem 1-1.

To tak, jakbym napisal ze 5 lat obstawiam i wciaz przegrywam, wiec niemozliwym jest wyjsc u bukmachera na plus

Vivo #2596054 13/09/2008 06:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,5689255,Dawidienko_uwolniony_od_zarzutow_ustawiania_meczow.html
no to co teraz bedzie bo jakis czas temu mieli o nim jak najgorsze zdanie, nawet konfiskaty poszly wygranych - teraz chyba bedzie trzeba przeprosic, zostaje pytanie co z tymi no wiecie co wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Lord Devastator
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,5689255,Dawidienko_uwolniony_od_zarzutow_ustawiania_meczow.html
świat zwariował

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dziala Wam BF w Firefoksie - u mnie co chwila nikna rynki z lewego menu i po Ctrl+F5 sie pojawiaja ale prawie nigdy nie da sie wybrac tego co chce.

WojteKK

nowy WK #2598061 14/09/2008 18:01
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
U mnie ok. Ale czasem bywa, ze mu cos odbija. Ale pod IE jakos muli, wiec firefox i tak najlepiej.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Jak to jest z wypłatami u nich. Mozna wypłacic tylko tyle ile sie wpłaciło??? Wpłaciłem 50e i ugrałem 300e, czyli zeby wypłacić całą sumę musze kilka razy wpłacić i wypłacić zeby suma depozytów wyniosła 300e ???

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
dodaje, ze kiedys wplacalem karta (obecnie nie mam karty), a ostatnie platnosci szly przez MB

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
no troche to dziwne ze nie mozna wyplacic karta wiecej niz sie nia wplacilo, trzeba wyplacac inna droga

globus #2599900 15/09/2008 17:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
nie ja na kartę moge wyplacic 175e (kiedys wplacalem karta) ale ta karta jest niewazna, a teraz nie posiadam innej
ostatnio wplacalem tylko przez MB

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Z wyplatami jest tak, ze na MB mozna wyplacac i wplacac ile sie chce. Natomiast na karte tylko tyle ile sie wplacilo. Kiedys jak mialem tylko karte to moglem wyplacic tylko tyle ile wplacilem, a reszta poszla na konto bankowe.
Niewaznej karty nie mozna usunac z systemu chyba, ze suma depozytow netto rowna sie 0.
Troszke dziwne maja te zasady i dosc upierdliwe.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja chce wyplacic na MB lub przelew bankowy no i nie da sie

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,886 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,528
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1