|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Aalborg - Esbjerg 1.58- 4.63- 3.95 Herning - Fredrikshavn 1.36 -5.27 -5.60 12.09 Rungsted - Hvidovre Kobenhavn 1.74-4.38 -3.25 12.09 Sonderjylland IK - Rodovre Kobenhavn 1.52- 4.68- 4.22 12.09 Herlev - Odense 3.62- 4.50- 1.71 12.09
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Ma ktoś może informacje (link/wyniki) o przedsezonowych sparringach duńskich drużyn? Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
dzięki. Po presezonowcach wydaje się, ze Herning będzie ciężki do wyjęcia: Herning Blue Fox 6 meczów: 6-0-0 bramki: 27:8 dodatkowo: "Herning Blue Fox continues to import players from the Finnish SM-Liiga. With the biggest player budget, the club can afford this." Choć bałbym się grać na nich po idiotycznym kursie 1.35 jak w inauguracji z Fryderykiem, szczególnie po "wyczynach" Herning w zeszłym sezonie  Który buk ma najlepsze handicapy na Danię?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Rodovre Kobenhavn - Rungsted 1.48 -4.85 -4.60 Odense - Sonderjylland IK 2.44 -4.36- 2.17 Fredrikshavn - Esbjerg 1.99 -4.41 -2.73 Herlev - Aalborg 4.28 -4.81- 1.62 Hvidovre Kobenhavn - Herning 3.68 -4.59 -1.64
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzis lekko sprubuje Odense - Sonderjylland IK 2 2,20 3,5/10 Sonderdyjlland bedac faworytem w pierwszym meczu uleglo u siebie Rodovre 2-5 , ale: - dysponuje mocnym skladem , poczynilo dosyc spore wzmocnienia skladu, sa procz standartowo Herninga wymieniani w gronie faworytow do mistrzostwa - b.dobrze gralo w sparach przed sezonem Z kolei Odense wygralo pierwszy wyjazdowy mecz, ale w okresie przygotowawczym mialo klopoty z kontuzjami waznych graczy ( nie wiem czy wszyscy juz wrocili czy nie - ale tak czy inaczej moze sie to odbic na ich postawie). Licze na rehabilitacje Sonderdyjlland a kurs calkiem niezly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Na dzis: Nordsjelland - Sonderjyske 2 2,40 4/10 /CB/ Sonderdyjske byl przed sezonem typowany wespol z Herningiem jako glowny kandydat na mistrza. Niestety start mieli fatalny, ale ostatnio zaczeli grac zdecydowanie lepiej. Dzis graja z zespolem ktory w hierarchi byl gdzies w srodku stawki i tak sie obecnie plasuje. Obie druzyny ostatnio rzadko przegrywaja ale ja licze na potencjal gosci, ktory wreszcie zaczal grac na miare swoich mozliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Na dzis: Nordsjelland - Sonderjyske 2 2,40 4/10 /CB/  5-3 troszke nie wyszlo Ale dzis nie zrazeni tym gramy dalej ta lige Aalborg - ToTempo HvIK 1 1,50 5,5/10 /GB/ Po zawirowaniach szczegolnie w obsadzie bramki w Aalborgu ( teraz broni bardzo dobrze zreszta Fin Joni Puurula 4 mecze i 92,44% ostatnio z SOnderdyjlland 37 z 41 strzalow) ostatnio zaczeli wracac na wlasciwe tory i zanotowali 4 zwyciestwa ( w tym jedno po OT ) pod rzad. Mysle ze dzis powinni kontynuowac passe - troszke niski kurs dlatego tylko za srednia staweczke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ice Hockey - Denmark PLAY - OFF
Rodovre Mighty Bulls - Nordsjælland Cobras
W obecnej chwili nie widze jak to sie ma ze skladem Cobras. Ale watpie aby cos sie poprawilo od wtorku. Wiec Goscie bez kilku graczy + z klopotami finansowymi. Dziwne ze UB ma @1,27 na win gospodarzy, a SB ma @ 1,18. Ja osobiscie widze tutaj zwyciestwo gospodarzy i opcja spreadu w SB [-2,5] @ 1,85 powinna byc do przejscia. Dziwne ze ani NB ani UB nie wystawili zakladu na I tercje. Jak sie uda to zagram to w SB @ 9,5 na gosciu lub wezme pierwsza bramke dla gosci.
1 tercja Cobry @ 9,5 SB 1/10 [-2,5] Rodovre @ 1,85 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
LOL Betsafe, wiekszosc bukow na zwyciestwo gosci ma > 10,0 a ten skandynawski buk tylko 6,84 no i nie ma zakladu na pierwsza tercje. Hmm... cos mi tu smierdzi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka