Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Sformatuj ją jeszcze raz jakimś programem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Panowie komputer (sama skrzynia) do 2000zl co byście polecili

Zastanawiam się nad takim czymś :

Intel Core 2 Duo E7200 /2.53GHz, 3MB, 1066MHz, BOX/
Asus P5K PRO /intel P35/
A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition
Samsung 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1
Asus Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out
Pioneer DVR-216 SATA (black)
ModeCom Feel III 400W PFC
Cooler Master Elite 332 (Black)

Czekam na wszelkie uwagi i propozycje z góry dzięki smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Na Twoim miejscu zamiast zwykłego HD4850 wziąłbym wersję Toxic z coolerem Zalmana.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
zasilacz mocniejszy, bo 400W racze jnie wystarczy, Ramu spokojnie wystarczy 2 gb , z 4 giga nie skorzystasz w pełni przy systemie 32-bitowym
reszta ok

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by micha$
Na Twoim miejscu zamiast zwykłego HD4850 wziąłbym wersję Toxic z coolerem Zalmana.
http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=9208
o taką chodzi ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Jakie głośniki 5.1 lepiej kupić ? Głośniki mają być podłączone do karty muzycznej w komputerze; do niedużego pokoju. Głównie do odtwarzania muzyki, sporadycznie filmów.
1. http://www.allegro.pl/item432686592_glosniki_5_1_et_678_potezny_bass_do_kina_80w.html

2. http://www.allegro.pl/item435092570_genius_sw_hf_5_1_5000_jasne_drewno_pilot_kable.html

A może jakieś inne? Cena tak mniej więcej do 400zł. Czekam na porady.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by A7

Ja bym brał ten drugi zestaw. Ale zastanów się czy do małego pokoju potrzebujesz 5.1. Nie lepiej 3.1?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 28
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 28
Szukam jakiegoś darmowego programu do prostej prezentacji multimedialnej. Mam kilka stron katalogu zapisanych w formacie jpg i chciałbym je połączyć w coś co mógłbym zaprezentować na rzutniku, ew. nagrać na płytę CD, aby odtworzyć na innym komputerze.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Mam pewien problem z wyswietlaniem zdjec na wp gry online. Zdjecia sie laduja.... i nic. Nie ma roznicy czy gram pod IE czy firefox. Jave mam zainstalowana. Po formacie zaczęło sie dziac

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by jarolka
Szukam jakiegoś darmowego programu do prostej prezentacji multimedialnej. Mam kilka stron katalogu zapisanych w formacie jpg i chciałbym je połączyć w coś co mógłbym zaprezentować na rzutniku, ew. nagrać na płytę CD, aby odtworzyć na innym komputerze.

Polecam jakiś program do tworzenia gifów, np. GIF Animator lub stronkę http://www.gifworks.com/ Łączysz jpgi w jedną animację gif i odpalasz ją praktycznie wszędzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Czy ktoś mógłby poratować jakimś sensownym linkiem do downloadu sopcasta?

Te wygooglowane działają tak, że pożal się Boże smirk

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Wreszcie jakiś normalny transfer ze strony, chwila i gotowe.

Dzięki Goget piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Planuję kupić tunerek z edukacyjnym pakietem C+ ,TPS wink . Jakie zabawki polecacie??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
micha$ piwo pytanie możliwe, że do Ciebie, bo często udzielasz się w tym temacie, a mam problem i nie moge go rozwiązać, a mianowicie nie chce mi się komputer wyłaczać. Jak tylko dłuzej jest właczony to jest problem bo żeby go wyłaczyć musze czekać z dobre 5 min., aby wyskoczyło okienko z opcjami wstrzymaj, wyłącz, uruchom ponownie, a gdy już wybiore wyłącz to znowu czekam z 5 min aby wyłączył się na dobre, oczywiscie ten proces przyspieszam i ręcznie wyłączam. Skanowałem komputer Kasperskym i mks online, jakies sugestie, propozycje, przestawiałem też wartość w poweroff..na 1 w rejestrze frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Uruchom Menadżera Zadań i sprawdź co Ci zajmuje procka/pamięć.
Zawsze tak Ci się dzieje? Czy tylko przy używaniu jakichś programów?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Szczerze to najwiecej zajmuje Kaspersky, wszystkie programy mam powyłączane przy starcie i sam uruchamiam co chcem, dzieje mi się teraz od jakis paru dni, nic nie było doinstalowane, szlag trafia jak komputra musze wyłączać z 10 min frown

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Skull
Szczerze to najwiecej zajmuje Kaspersky, wszystkie programy mam powyłączane przy starcie i sam uruchamiam co chcem, dzieje mi się teraz od jakis paru dni, nic nie było doinstalowane, szlag trafia jak komputra musze wyłączać z 10 min frown

Sprobuj moze Przywracanie systemu z dnia kiedy wszytsko bylo ok.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
No to w takim razie wyłącz opcję czyszczenia pliku wymiany przy wyłączaniu...

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (bukma, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,002 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1