|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Sformatuj ją jeszcze raz jakimś programem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Panowie komputer (sama skrzynia) do 2000zl co byście polecili Zastanawiam się nad takim czymś : Intel Core 2 Duo E7200 /2.53GHz, 3MB, 1066MHz, BOX/ Asus P5K PRO /intel P35/ A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition Samsung 640GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1 Asus Radeon HD4850 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out Pioneer DVR-216 SATA (black) ModeCom Feel III 400W PFC Cooler Master Elite 332 (Black) Czekam na wszelkie uwagi i propozycje z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Na Twoim miejscu zamiast zwykłego HD4850 wziąłbym wersję Toxic z coolerem Zalmana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
zasilacz mocniejszy, bo 400W racze jnie wystarczy, Ramu spokojnie wystarczy 2 gb , z 4 giga nie skorzystasz w pełni przy systemie 32-bitowym reszta ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja bym brał ten drugi zestaw. Ale zastanów się czy do małego pokoju potrzebujesz 5.1. Nie lepiej 3.1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 28 |
Szukam jakiegoś darmowego programu do prostej prezentacji multimedialnej. Mam kilka stron katalogu zapisanych w formacie jpg i chciałbym je połączyć w coś co mógłbym zaprezentować na rzutniku, ew. nagrać na płytę CD, aby odtworzyć na innym komputerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mam pewien problem z wyswietlaniem zdjec na wp gry online. Zdjecia sie laduja.... i nic. Nie ma roznicy czy gram pod IE czy firefox. Jave mam zainstalowana. Po formacie zaczęło sie dziac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Szukam jakiegoś darmowego programu do prostej prezentacji multimedialnej. Mam kilka stron katalogu zapisanych w formacie jpg i chciałbym je połączyć w coś co mógłbym zaprezentować na rzutniku, ew. nagrać na płytę CD, aby odtworzyć na innym komputerze. Polecam jakiś program do tworzenia gifów, np. GIF Animator lub stronkę http://www.gifworks.com/ Łączysz jpgi w jedną animację gif i odpalasz ją praktycznie wszędzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Czy ktoś mógłby poratować jakimś sensownym linkiem do downloadu sopcasta? Te wygooglowane działają tak, że pożal się Boże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Wreszcie jakiś normalny transfer ze strony, chwila i gotowe. Dzięki Goget 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Planuję kupić tunerek z edukacyjnym pakietem C+ ,TPS  . Jakie zabawki polecacie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
micha$  pytanie możliwe, że do Ciebie, bo często udzielasz się w tym temacie, a mam problem i nie moge go rozwiązać, a mianowicie nie chce mi się komputer wyłaczać. Jak tylko dłuzej jest właczony to jest problem bo żeby go wyłaczyć musze czekać z dobre 5 min., aby wyskoczyło okienko z opcjami wstrzymaj, wyłącz, uruchom ponownie, a gdy już wybiore wyłącz to znowu czekam z 5 min aby wyłączył się na dobre, oczywiscie ten proces przyspieszam i ręcznie wyłączam. Skanowałem komputer Kasperskym i mks online, jakies sugestie, propozycje, przestawiałem też wartość w poweroff..na 1 w rejestrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Uruchom Menadżera Zadań i sprawdź co Ci zajmuje procka/pamięć. Zawsze tak Ci się dzieje? Czy tylko przy używaniu jakichś programów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Szczerze to najwiecej zajmuje Kaspersky, wszystkie programy mam powyłączane przy starcie i sam uruchamiam co chcem, dzieje mi się teraz od jakis paru dni, nic nie było doinstalowane, szlag trafia jak komputra musze wyłączać z 10 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Szczerze to najwiecej zajmuje Kaspersky, wszystkie programy mam powyłączane przy starcie i sam uruchamiam co chcem, dzieje mi się teraz od jakis paru dni, nic nie było doinstalowane, szlag trafia jak komputra musze wyłączać z 10 min  Sprobuj moze Przywracanie systemu z dnia kiedy wszytsko bylo ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
No to w takim razie wyłącz opcję czyszczenia pliku wymiany przy wyłączaniu...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|