|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Witam wszystkich - zestawienie par da dzisiejszą nockę 22.11.2004 1) Memphis - San Antonio 2:00 2) Dallas - Minesotta 2:30 3) Phoenix - Chicago 3:00 4) Utah - New Orleans 3:00 Zapraszam do dyskusji Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Choć nie ma jeszcze kursów i linii un/ov i hp spróbuję coś zapodać: 1) Memphis - San Antonio 1(+6,5) i un. 182 2) Dallas - Minesotta 1(-5,5) i un 198 3) Phoenix - Chicago 1 (-15,5) i ov 205 4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 195 Zobaczymy jak to będzie wyglądało po zapodaniu przez buki kursów. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Sory jest przekłamanie: 4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 195 powinno być ov 185
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Sory jest przekłamanie: 4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 195 powinno być ov 185 Krajan,dzięki,że masz na uwadze zakładanie tematów :-) Mam tylko jedno pytanie - od jakiego buka bierzesz spready i linie? Pytam,bo patrzę teraz i na mecz Utah mam w B&W spread -13,0 i linię 187,5,w Pinnaclu zaś -12,5 i 188,5. Pozostałych meczów jeszcze nie wystawili. Tak więc jak obstawiać under to w pinnacle i raczej teraz niż później,bo przewaga typów underowych juz zaoowocowała lekkim spadkiem kursu i pewnie niedługo spadnie też linia. BTW niewątpliwą zaletą zakładów w pinnacle jest możliwość skorzystania z linii "ruchomych". Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Sory jest przekłamanie: 4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 195 powinno być ov 185 Krajan,dzięki,że masz na uwadze zakładanie tematów :-) Mam tylko jedno pytanie - od jakiego buka bierzesz spready i linie? Pytam,bo patrzę teraz i na mecz Utah mam w B&W spread -13,0 i linię 187,5,w Pinnaclu zaś -12,5 i 188,5. Pozostałych meczów jeszcze nie wystawili. Tak więc jak obstawiać under to w pinnacle i raczej teraz niż później,bo przewaga typów underowych juz zaoowocowała lekkim spadkiem kursu i pewnie niedługo spadnie też linia. BTW niewątpliwą zaletą zakładów w pinnacle jest możliwość skorzystania z linii "ruchomych". Pozdrawiam amkwish Przy porannym typowaniu (wstępnym) są to prorokowane przezemnie linie i hp z głowy. Typuję wogóle nie mając pojęcia jakie kursy wystawią buki. Czekam na kursy z Exp-a i Unibetu bo tam najczęściej zagrywam - po prostu troszkę z wygody i przyzwyczajenia. PS. Prześlij mi na PW jakimi sposobami można wpłacać na konto w PINNACLE, bo już od ponad 1/2 roku noszę się z założeniem u nich swojego konta. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Co myślicie o tym ? utah-new orleans 1 phoenix -chicago 1 dallas-minnesota X memphis-san antonio X lub 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Co myślicie o tym ? dallas-minnesota X Myślę czy nie puścić tego grubiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Co myślicie o tym ? dallas-minnesota X Myślę czy nie puścić tego grubiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Proponuje za 3zł! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Co myślicie o tym ? utah-new orleans 1 phoenix -chicago 1 dallas-minnesota X memphis-san antonio X lub 2 Powiem szczerze, nie mam pojecia co o tym myslec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lekki komentarz do wczorajszych meczow: Troche Mavs mnie zawiedli, i to n ie tyle przegrana co kiepawa skutecznoscia, no ale rzuty za 3 to totalna porazka. Do overa zabraklo wlasnie ze 3 rzutow za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bobki malo brakowalo i odnotowalyby 2 zwyciestwo w sezonie. Ja w tej druzynie widze duze zaangazowanie w gre i znaczny potencjal. Staystyki maja niezle, niedlugo zaczna wygrywac pojedyncze mecze. na razie wystawiane sa na nich +hp powyzej 10, i mysle ze warto powoli myslec nad progresem na ich wygrana jak rowniez na wygrana Bullsow (chociaz jeszcze chyba ni dzis) Sonics przegrali co prawda, ale potencjal druzyny nadal jest ogromny, czekamy na kolejne mecze i jeszcze wieksze +hp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Heat, Suns i Raptors pokazaly klase:) jakies typy podam pozniej, jak na razie chodzi mi po glowie over w meczu Suns-Bulls ( bynjmniej nie sugeruje sie wczorajsza 122pkt zdobycza Slonc - licze na zacieta walke, wymiany kosz za kosz, dziurawe obrony obu zespolow i wkurzone Byki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jak dla mnie wzrastaja szanse na wilki wczoraj w denver w polowie 2 kwarty z bioska musial zejsc nowitzky ktory skrecil noge w kostce jego wystep w meczu z wilkami jest niepewny a wiadomo ile on znaczy dla dallas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Mam do ciebie pytanie krajan co myslisz o handicapie na mecz utah-new orleans. W toto-mixie jest 0-12. Ja mysle ze az 12 punktow przewagi utah nie bedzie mialo. New Orleans przegra gora 5-7 punktami. Natomiast nie wiem co myslec o handicapie na mecz phoenix-chicago 0-13. Phoenix ostatnio w formie, a chicago caly czas doluje. Tu z kolei mysle ze phoenix moze miec 20-punktowa przewage. Jezeli chodzi o mecz memphis-san antonio to zastanawiam sie nad 2. San antonio wygralo 3 na 5 meczy wyjazdowych, wiec mysle ze 2, ale obawiam sie tez OT Dallas- Minnesota Mecz dwoch wyrownanych druzyn dlatego OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Co do hp na Utah - jest tu duży czynnik ryzyka, im głębiej analizuje ten mecz tym coraz bardziej głupieje. Z jednej strony wynika że Dżezmeni powinni wygrać ten mecz z łatwością bez większego wysiłku. NO bez swojego lidera B. Davisa - właświe nic nie reprezentują oprócz ambicji, ale właśnie ona może nie pozwolić na przegraną pow. 10pkt. Mecz może mieć 2 scenariusze - 1) odjazd Utah na 10-15 pkt, a może i więcej i kontrolowanie wyniku do końca. 2) powolne zwiększanie przewagi na chłopcami z Nowego Orleanu. Nie mam jeszcze zdania co do hp rano myślałem o spokojnym -13pkt, teraz zastanawiam się na hp+? Może później coś wymyślę. Co do Słoneczek to myślę że są w wyśmienitej formie i doskonałej kondycji rzutowej (skuteczność) w przeciwieństwie do Chicago, tu bliższy mi jest hp-nawet15, ale o wiele bardziej prowdopod. ov - jeszcze nie znam kursu ale myślę że spokojnie pow. 200pkt. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94 |
Ja dizs zdecydowanie gram na Memphis i na Dallas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94 |
Mam do ciebie pytanie krajan co myslisz o handicapie na mecz utah-new orleans. W toto-mixie jest 0-12. Ja mysle ze az 12 punktow przewagi utah nie bedzie mialo. New Orleans przegra gora 5-7 punktami. Natomiast nie wiem co myslec o handicapie na mecz phoenix-chicago 0-13. Phoenix ostatnio w formie, a chicago caly czas doluje. Tu z kolei mysle ze phoenix moze miec 20-punktowa przewage. Jezeli chodzi o mecz memphis-san antonio to zastanawiam sie nad 2. San antonio wygralo 3 na 5 meczy wyjazdowych, wiec mysle ze 2, ale obawiam sie tez OT Dallas- Minnesota Mecz dwoch wyrownanych druzyn dlatego OT Heh wiesz gdyby podchodzic do tego tak ze graja 2 wyrownane druzyny to bedzie OT to co dzien byłoby kilka dogrywek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Ja dizs zdecydowanie gram na Memphis i na Dallas a wiesz moze co sie stalo wczoraj z najlepszym zawodnikiem dallas i co zrobili bez niego? ja bym raczej nie gral dallas i to po takim kursie jaki zostal wystawiony... wolves to dzis zdecydowanie nr.1 wsrod value-betow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94 |
Ja dizs zdecydowanie gram na Memphis i na Dallas a wiesz moze co sie stalo wczoraj z najlepszym zawodnikiem dallas i co zrobili bez niego? ja bym raczej nie gral dallas i to po takim kursie jaki zostal wystawiony... wolves to dzis zdecydowanie nr.1 wsrod value-betow Własnie cos mi niepasuje bo 1 kwarte Dallas wygrało 33-18 a pozneijw szystkei gładkow dupe mogłbys cos wiecej napisac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Czy ktos moze potwierdzic kontuzje Dampiera na dzisiaj? bo jesli tak to rzeczywiscie mineapolis do boju  brak finleya, Dirka i jeszcze dampiera a nie wiadomo bo jeszcze z kostka mial jakies problemy Terry  takze Howard i Daniels beda odpowiedzialni za gre.Nie dadza oni rady Wolves <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by piomill; 22/11/2004 14:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
Właśnie w stsie zablokowali mecz Dallas - Minnesota
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 267 |
a w expekcie nie ma dalej kursow na NBA o_O
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Witam . Na dzis jak dla mnie najciekawiej zapowiada sie mecz w Memphis. Niedzwiakdki graja z S.Antonio i jesli dobrze przeanalizowali wczorajszą 4 kwarte gdzie Ostr[y]gi przegrały ja z Toronto 33-9!!! to mozna zaryzykowac dzis jakis +HP na Memphis. Niewiadomą jest jednak występ P.Gasola w tym meczu co jest kluczem do powstrzymania Duncana pod koszem. Prosiłbym o info co do składów i przemyslenia na temat tego meczu.
pozdrawiam all
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|