Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#259906 22/11/2004 14:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
Jakies pomysly dlaczego zablokowali mecz dallas???

Bonus: Unibet
#259907 22/11/2004 15:10
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Kontuzja Nowitzkiego. Wszyscy wiedzą jakie znaczenia ma dla zespolu, więc buki też. Dodajemy do tego kontuzje Finleya i sytuacja robi się fatalna. Czy własnie dlatego jest blok na ten mecz, pewny nie jestem. Jednak wydaję się to bardzo prawdopodobne. A tak swoją drogą to warto grać tam gdzie można Minesote (totomix) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#259908 22/11/2004 15:16
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
W betfair można teraz jechać na Minnesotę po 1.76-1.77

#259909 22/11/2004 15:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Rzadko się zdarza,żeby o tej porze nie było jeszcze kursów w Pinnacle.
Dla ścisłości - jest tylko mecz w Utah i tak jak myslałem poleciała linia w dół.

Najciekawszy mecz dziś w Dallas,niewiadoma pozostaje w jakim składzie zagraja Mavs,ale....dla mnie to bez różnicy.
Od paru dni szykuje sie obstawić czysta jedynke bądź dwójkę (spready sa jednak stresogenne,hehe)po dobrym kursie i jadąc do domu,pomyślałem w aucie,że zagram sobie dziś 7/10 na Wolves.

Za Dallas przemawia wiele,bo nie dość,że to team o ogromnym potencjale,to jeszcze spece od wygrywania na własnych śmieciach(najlepszy bodaj ubiegłoroczny bilans w lidze,obok Indiany).
Stawiam dolary przeciw orzechom,że dziś zagra i Nowitzki i Dampier,ale uparłem się:-) obstawić Wilki.

Wbrew panującej powszechnie opinii,że w tym roku Spurs wszystkich rozjadą,uważam,że na zachodzie,po sesji zasadniczej,miejsce nr 1 zajmie Minnesota.
Nie zaczęli sezonu najlepiej,bilans 5:3 nie powala na kolana,ale uważam,że teraz będzie już tylko lepiej.
Garnett jest IMHO lepszy niż Duncan i Nowitzki razem wzięci,zaś reszta zespołu ma naprawdę duże możliwości.
Nareszcie Wilki obywają sie bez absencji czołowych graczy.
Jeżeli w pierszej kwarcie sezonu ma paść "twierdza Dallas" to padnie dziś w nocy.

O pozostałych meczach później,jak buki odkryją karty.

Pozdrawiam

amkwish

#259910 22/11/2004 16:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Na stronie http://www.e-basket.pl/?news=21837 jest informacja dotyczaca absencji Nowitzkiego w dzisiejszym meczu i prawdopodobie w kolejnych tez.

... Nie wiemy jeszcze, jak poważna jest to kontuzja, ale nie wygląda to dobrze - powiedział trener Mavs, Don Nelson. - Urazy cały czas nas prześladują. Do tej pory szło nam nieźle, ale jak już wspominałem: jedyny zawodnik, na którego stratę nie możemy sobie pozwolić, to Nowitzki. A teraz zabraknie go przez dłuższy okres czasu.

Pytanie tylko jest na ile jest to rzetelna informacja ;serwis powołuje sie tu na Associated Press: http://www.ap.org/
Spodziewam sie wiec niskiego kursu na Wilki i ciekawy jestem jaka bedzie linia w tym meczu .

#259911 22/11/2004 16:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
hc jest -2 na MIN, natomiast linia 196.5...
amkwish podoba mi sie w Tobie to ze nie majac kompletnie pojecia czy uraz Dirka jest powazny czy nie, wiesz lepiej od samych lekarzy czy dzis wystapi...

Last edited by petev; 22/11/2004 16:42.
#259912 22/11/2004 17:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
hc jest -2 na MIN, natomiast linia 196.5...
amkwish podoba mi sie w Tobie to ze nie majac kompletnie pojecia czy uraz Dirka jest powazny czy nie, wiesz lepiej od samych lekarzy czy dzis wystapi...

Człowieku,czy po to piszesz na to forum,żeby sie do mnie przypieprzać,czy chcesz tu wnieść cos pozytywnego?
(założ grupe dyskusyjna pl.rec.amkwish i tam sobie wypisuj na mój temat przeróżne farmazony - daję Ci wolna rękę i słowo honoru,że nie będe miał o to pretensji:-))) )

BTW masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego ?
Ja nie twierdzę,że Dirk zagra - obstawiłem natomiast taką opcję("dolary przeciw orzechom"),zrobiłem takie założenie,uwzględniłem Go w meczowej analizie,itd.itp.

Pozdrawiam

amkwish

#259913 22/11/2004 18:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Choć nie ma jeszcze kursów i linii un/ov i hp spróbuję coś zapodać:
1) Memphis - San Antonio 1(+6,5) i un. 182
2) Dallas - Minesotta 1(-5,5) i un 198
3) Phoenix - Chicago 1 (-15,5) i ov 205
4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 185
Zobaczymy jak to będzie wyglądało po zapodaniu przez buki kursów.
Pozdrawiam
KRAJAN
Nie wiele się pomyliem co do ustalenia przez buków kursów:
Pojawiy sie kursy (w expie na Utah i PHO, w Unibecie wszystkie 4, a że są podane moje typy przedstawię na ich podstawie):
MEM-SAS - 1(+4,0) /1.95/ + un. 183,5
DAL - MIN - tu jeszcze wszystko zależy od akadów i tak dwie opcje:
1) w przyp. potwierdzenia info o brku graczy DAL - Minnesota hp-3 /1.90/ + un. 196,5
2) w przyp. wystąpienia Dampiera i niemaszka = ?,?
PHO-CHI - 1(-14,0) + ov. 201
UTH-NOR - 2(-12,0) + un.186,5
Ami co Ci się pokrywa - szybko bo chcę obstawić przed 22.00.
Jeżeli ktoś będzie mia wiarygodne info o sytuacji w druzynie Dallas - prosze zapodać szybciorem na forum. Z góry dziękuję.
PS Amkwisz nie reaguj na zaczepki - to świadczy tylko i wyącznie o Twojej slabości
Pozdrawiam
KRAJAN

#259914 22/11/2004 18:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeszcze jedno mae pytanko (a wlaściwie kilka)
W expie jest kilka zakladów specjalnych oto one
02:55 Kirilenko Andrei - Wesley David pkt. 1.85 1.85
02:55 Okur Mehmet - Brown PJ pkt 1.60 2.20
02:55 Nash Steve - Johnson Joe pkt 1.75 1.95
02:55 Boozer Carlos - Magloire Jamal zbiórki -1.5 1.70 +1.5 2.00

02:55 Carloz Boozer in game vs New Orleans powyzej 23 punktow1. 1.82 ponizej 23 punktow 1.89
CzCo o nich sądzicie?
Pozdrawiam
KRAJAN

#259915 22/11/2004 18:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
DAL - MIN

Przed paroma minutami Pinnacle znowu zawiesił kursy na ten mecz,przedtem był spread -3,0/+3,0
Ja znalazłem -2,5 na Wilki w b&w i zagrałem to.

Poanalizowałem trochę pozostałe mecze i chodzi mi po głowie typ na Grizzlies.
Oczywiście nie ma co wyciągać pochopnych wniosków z wczorajszego blamażu Spursuff w Toronto.

Jeżeli dzisiejszy mecz w wykonaniu Spurs będzie wyglądał jak 2 poprzednie (Duncan i długo,długo nic) to "Misie" powinni ten mecz wygrać (zakładam,że zagra Gasol).

Meczów w Utah i Phoenix chyba nie ruszę.
Gospodarze w obu meczaqch winni bez problemu wygrać,ale spready w granicach 13,5-15,5pts sa dobre na...NCAA :-)

A może puścić dwa overy?:-)

Pozdrawiam

amkwish

#259916 22/11/2004 18:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Choć nie ma jeszcze kursów i linii un/ov i hp spróbuję coś zapodać:
1) Memphis - San Antonio 1(+6,5) i un. 182
2) Dallas - Minesotta 1(-5,5) i un 198
3) Phoenix - Chicago 1 (-15,5) i ov 205
4) Utah - New Orleans 1 (-13,5) i ov 185
Zobaczymy jak to będzie wyglądało po zapodaniu przez buki kursów.
Pozdrawiam
KRAJAN
Nie wiele się pomyliem co do ustalenia przez buków kursów:
Pojawiy sie kursy (w expie na Utah i PHO, w Unibecie wszystkie 4, a że są podane moje typy przedstawię na ich podstawie):
MEM-SAS - 1(+4,0) /1.95/ + un. 183,5
DAL - MIN - tu jeszcze wszystko zależy od akadów i tak dwie opcje:
1) w przyp. potwierdzenia info o brku graczy DAL - Minnesota hp-3 /1.90/ + un. 196,5
2) w przyp. wystąpienia Dampiera i niemaszka = ?,?
PHO-CHI - 1(-14,0) + ov. 201
UTH-NOR - 2(-12,0) + un.186,5
Ami co Ci się pokrywa - szybko bo chcę obstawić przed 22.00.
Jeżeli ktoś będzie mia wiarygodne info o sytuacji w druzynie Dallas - prosze zapodać szybciorem na forum. Z góry dziękuję.
PS Amkwisz nie reaguj na zaczepki - to świadczy tylko i wyącznie o Twojej slabości
Pozdrawiam
KRAJAN

Krajan,nie będę :-)))

Co do typów:
1)Grizzlies 1(+4,5)
nie gram u/o ,ale byłbym za overem

2)Timberwolves 2 (-2,5)
bez wzgledu na skład Mavsuff

3)Suns hc ???? nie mam zdania,ale over chodzi mi po głowie i raczej to zagram (linia 201,0)

4)Jazz hc ???? jak wyżej i raczej over,ale bez przekonania.

Krajan,myślę,żeby dziś nie grac na siłę - dać 2-4 single i spokojnie poczekać do jutra,bo bedzie w czym wybierać:-)

Pozdrawiam

amkwish

#259917 22/11/2004 18:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wczoraj nie gralem choc typy byly dobre - komp mi padl i dziś format c, (do 15.00 piszę z pracy).
Uwzględniając Twoje wskazówki + moje przypuszczenia puszczam takie kupony:
1) MEM+hp + MIN-3 + PHO(-14) + ov186,5 UTH - rozpis 3/4
2) UTH(-12) + PHO ov201 + Boozer zb. -1.5 R2/3
to za mniejsze
i
3) PHO ov201 + Boozer zb. -1.5 + Bozer+23pkt R2/3
to za grubiej i zobaczymy co z tego wyniknie.
Pozdrawiam i zyczę trafnych typuff
KRAJAN

Last edited by KRAJAN; 22/11/2004 19:01.
#259918 22/11/2004 19:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Witam

Dziś tylko
Phoenix Suns - Chicago Bulls under 201 1.92

9 listopada w Chicago Phoenix wygrało 94-74
U siebie Phoenix rzuci napewno wiecej ale raczej Chicago nie przekroczy 90 pkt udało im sie to tylko raz na 5 ostatnich meczy w Phoenix

11/18/2003 PHO 95 CHI 82
2/3/2003 PHO 115 CHI 111
1/29/2002 PHO 91 CHI 90
2/6/2001 PHO 97 CHI 80
11/17/1999 PHO 105 CHI 81

Pozdrawiam

#259919 22/11/2004 19:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Czyli uwazacie, ze jak zarzuce kupona na wygrane Slonc i Jazzmanow na jednym kuponie (kurs istotnie nie bedzie duzy..) i zagram o jakas wieksza sumke to moge spac spokojnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#259920 22/11/2004 20:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Chlopaki macie linka do Artest show? ale nie takie 2 megowe tylko cos wiekszego

kilka dni temu sciagnalem na innym kompie 80megowy plik iwlasnie jego szukam, ale czegos podobnego

jak ktos ma niech wrzuci linka, z gory dzieki

#259921 22/11/2004 21:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313

#259922 22/11/2004 21:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164

Nie dziala

#259923 22/11/2004 21:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35669705

Musicie to zobaczyć!!! Systemy, o których było nie dawno bardzo głośno w telewizji. Chłopaki z polibudy opracowali systemy na zakłady bukmacherskie. Polecam bardzo!!!!

#259924 22/11/2004 21:45
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35669705

Musicie to zobaczyć!!! Systemy, o których było nie dawno bardzo głośno w telewizji. Chłopaki z polibudy opracowali systemy na zakłady bukmacherskie. Polecam bardzo!!!!

Jezeli ten system jest taki dobry to po co go sprzedaja , jak sami moga duzo zarobic :P:P. Po co innym sprzedawać cos na czym samemu zarabia sie duzo kasy. Widac tu mega mega scieme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale moge sie mylic.

Last edited by czepek; 22/11/2004 21:51.
#259925 22/11/2004 21:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
$
member
member
$ Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
Jak narazie dalem:
Utah-NO 2 8.20 w pinnacle *(jak w totomixie bylem to 6.85 byl)

Kiedy doczekamy sie pierwszej wygranej NO?;/dotychczas przegrywali ale nie byly to jakies duze porazki.Utah mnie wkurza swoja gra..a najbardziej zabolała mnie porazka ze slabymi magikami (ktorych nie cierpie:P).Chyba nie warto grac dzis Jazzów po tak slabym kursie,hc+ nie bralem pod uwage bo czekam na ta pierwsza wygrana,hmm szkoda tylko ze Mashburn(?) nie gra,jakos sobie poradza:P

pozdro

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1