Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
17/09 Man. United TBD Villarreal
Old Trafford, Manchester (ENG)
17/09 Celtic TBD AaB
Celtic Park, Glasgow (SCO)

30/09 AaB TBD Man. United
Aalborg, Aalborg (DEN)
30/09 Villarreal TBD Celtic
El Madrigal, Villarreal (ESP)

21/10 Villarreal TBD AaB
El Madrigal, Villarreal (ESP)
21/10 Man. United TBD Celtic
Old Trafford, Manchester (ENG)

05/11 AaB 20:45 Villarreal
Aalborg, Aalborg (DEN)
05/11 Celtic 20:45 Man. United
Celtic Park, Glasgow (SCO)

25/11 Villarreal TBD Man. United
El Madrigal, Villarreal (ESP)
25/11 AaB TBD Celtic
Aalborg, Aalborg (DEN)

10/12 Man. United 20:45 AaB
Old Trafford, Manchester (ENG)
10/12 Celtic 20:45 Villarreal
Celtic Park, Glasgow (SCO)

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Czy twierdza na Celtic Park zostanie zdobyta? Punkty traciło tu wiele znakomitych drużyn, nie sądzę, żeby Aalborg był w stanie napsuć choć trochę krwi gospodarzom. Świetna postawa The Bhoys plus świetny atmosfera jaka niewątpliwie zawsze towarzyszy graczom Celticu gdy grają u siebie powinna sprzyjać i w efekcie przełożyć się na zwycięstwo z słabo spisującym się w lidze duńskiej Aab.

Ktoś jest odminnego zdania?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Patrzac na to jak grala szkocka druzyna w poprzedniej edycji Ligi Mistrzow (wiekszosc punktow zdobyla u siebie - typowa druzyna wlasnego boiska) nie powinna miec problemow z pokonaniem dunskiej druzyny.

Kurs na Celtic 1.45...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Man U - Villareal

krotko i na temat :

Manchester pod forma, co z pewnoscia spowodowanie jest brakiem CR - po 3m. w lidze 4pkt na koncie,bilans bramkowy 3-3, przegrany SP z Zenitem w bardzo kiepskim stylu - Scholes pauzuje za kartki, Carrick jest kontuzjowany, niepewny jest wystep Evry oraz Dymitara za to prawdopodobnie na lawce usiadzie CR(analogiczna sytuacja do dzisiejszego powrotu Tottiego)

Villareal zagra jutro bez ... Rossiego, Nihata i jakby tego bylo malo, nie zgloszono na czas mlodziutkiego Altidore - yhm, nie mam zielonego pojecia, kto w takim wypadku ma strzelac jutro bramki - Hiszpanie trabia o tym, ze jada po 3pkt, zakladajac, ze jesli beda z tym problemy, glownym celem stanie sie przeszkadzanie i wybijanie z rytmu gospodarzy, czyli de facto ... remis i cenny 1 pkt - bardzo licze na Senne, ktorego postawa moze byc kluczem do przynajmniej czesciowego opanowania srodka pola, co skutkowaloby utrzymywaniem sie przy pilce i oddaleniem gry od bramki Lopeza

coz, jak dla mnie sytuacja niemal idealna do grania undera

przewiduje cos w stylu: 0-0, 1-0, ewentualnie 1-1

under 2.5 @1.84 9/10


ciekawa opcja, choc nieco gorsza od undera wydaje sie dla mnie "clean sheet" Manchesteru czyli inaczej "Villareal nie strzeli" @1.93 - kursy na x2 tez nie sa wcale takie glupie crazy

ps: czuje, ze Rooney jutro dostanie zoltko crazy


z innych meczy Zenit x2, Arsenal, prawdopodobnie Bayern oraz drewniany Celtic(po tym co dzis wywinal Cluj, chyba jednak Szkotow trzeba bedzie odpuscic bo kurs jest dosc zenujacy) grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Aalborg w lidze gładka porażka na własnym obiekcie, czy to były przygotowania do Ligi Mistrzów? gdzie trzeba zagrać z 4 dobre mecze aby ...awansować do Uefa laugh? w przypadku AA nie ma na to szans i myślę, że szczytem będzie zdobycie gola bo obrona Celtów jak zwykle dziurawa, jednak Celtic już w ligowym spotkaniu się przebudził, prowadzenie 4:0, w dalszym ciągu potencjał strzelecki jest smile będzie dobrze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie twierdzę, że Celtic nie wygra, ale do końca nie sugerowałbym się wynikami w lidze. Przykład wczorajszy: sporo osób stawiało na Basel, bo Szachtar w lidze wygrał zaledwie jedno z siedmiu spotkań. A prawie nikt nie brał do siebie słów Achmetowa, że Szachtar w tym sezonie stawia na LM kosztem ligi ukraińskiej, przynajmniej w rundzie jesiennej. Efekt ? Zwycięstwo Szachtara wink

Dlatego uważam, że ligowa porażka Aalborga mogła być wkalkulowana.

Mimo wszystko tego meczu nie ruszam, bo kurs na gospodarzy niziutki.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Stalion
Patrzac na to jak grala szkocka druzyna w poprzedniej edycji Ligi Mistrzow (wiekszosc punktow zdobyla u siebie - typowa druzyna wlasnego boiska) nie powinna miec problemow z pokonaniem dunskiej druzyny.

Kurs na Celtic 1.45...

No...powalajacy rzeklbym grin

Nie jest to zlosliwosc z mojej strony, ale wydaje mi sie ,ze dzis smietniki pelne sa kuponow z wczorajszymi Romami tongue i Werderami, tak wiec mnie takie kursy jak na Celtic odstraszaja.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Celtic to tak druzyna która może wszystko zrobić u siebie. Jednego dnia może pokonać MU,drugiego Milan by nastepnego za 3-4dni ulec u siebie Dundee...:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Ok, ale zobaczcie jakie wyniki miał Celtic na własnym stadionie w LM. Teraz gra z najsłabsza drużyna w grupie i właśnie na swoim obiekcie. Jak dla mnie to najpewniejszy mecz dziś. Z kim Celtic będzie zdobywał ptk jeśli będzie je tracił u siebie z jedna z najsłabszych ekip tegorocznej LM?
Po drugie, wczorajsze wtopy Werderu i Romy nie maja nic do tego. Mecze nie są w żaden sposób ze sobą powiązane. Zresztą idąc tym tokiem rozumowania można powiedzieć, ze niespodzianki się juz wyczerpały. Kurs na 1 faktycznie jest niski, ale można zagrać np. Celtic -1 (w przypadku 1 bramkowej wygranej zwrot) po kursie w granicach 1.8. Myślę, ze to najlepsze rozwiązanie. Lub samą 1 do dubla z jakimś handi Realu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

ja też przestrzegam przed Celtami, być może poczekam aż kursy jeszcze wzrosną na gości i może sobie ich lekko spróbuję

Celtic na famie twierdzy Parkhead wiecznie meczów wygrywał nie będzie, dość powiedzieć że większość meczów w zeszłych sezonach u siebie wygrywali bądź remisowali typowym sportowym fartem

tymczasem jak dla mnie są coraz gorsi, Nakamura osiągnął apogeum ichce odejść, reszta drwali też raczej na równi pochyłej, czuję że nawet Artuwi już się znudziło bronić u takich toporów

co jest zaletą Dunoli? ano to że nikt ich nie zna i większość lekceważy,
mistrz kraju, wyraźnie się w weekend oszczędzający (porażka u siebie z kelnerami), dla którego będzie to pewnie najważniejszy mecz dekady,
goście, podobnie jak Szkoci, skandynawski futbol czyli sporo siły, taktyki i atletyzmu

łatwo Celtom nie będzie smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Co do meczu Realu, to zagralem sobie over 3,5 zoltych kartek (czerwona jak wpadnie liczy sie za dwie).

Moim zdaniem dosc pewny typ po kursie nieporownywalnym nawet z overami :-)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by amkwish
Co do meczu Realu, to zagralem sobie over 3,5 zoltych kartek (czerwona jak wpadnie liczy sie za dwie).

Moim zdaniem dosc pewny typ po kursie nieporownywalnym nawet z overami :-)
Nie ten temat wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
Man Utd - Villareal Under 2.5

Wszystko to co wcześniej pisał Bitnap o tym typie a na dodatek kilka kolejnych faktów ostatni over villarealu w oficjalnym meczu to 29 marzec, a Manchester bez CR zupełnie zawodzi w ofensywie w tym sezonie jeszcze nie strzelił więcej niż jednej bramki przeciwnikom dodatkowo brak scholsa, jeśli nie wydarzy sie coś niespodziewanego przez pierwsze 30 minut tj bramka dla villareal to myśle że under w tym meczu jest bardzo wartościowy

kurs: 1.72 bwin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Man UTD - Villareall over 2.5 1,9

Według mnie zobaczymy dziś conajmniej 4-5 goli w teatrze marzeń ,Manu UTD u siebie zwykł atakować co może dać szanse dla villi z kontrataku na akieś gole.W tym meczu zobaczymy najprawdopodobnie C.Ronaldo który wraca po kontuzji co jest dużym wzmocnieniem ataku co może rokować w duża ilość goli.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Berbatov was announced to miss the game due to small injury and game with Chelsea to come in Sunday.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pawel Wafel
Man UTD - Villareall over 2.5 1,9

Według mnie zobaczymy dziś conajmniej 4-5 goli w teatrze marzeń ,Manu UTD u siebie zwykł atakować co może dać szanse dla villi z kontrataku na akieś gole.W tym meczu zobaczymy najprawdopodobnie C.Ronaldo który wraca po kontuzji co jest dużym wzmocnieniem ataku co może rokować w duża ilość goli.

Jak najbardziej OVER, ale 0,5

Po dluzszym namysle gram

MU - Villareal 2

Typ na przeczucie, intuicyjny, bo wydaje mi sie, ze MU w tej formie nie jest w stanie trafic do siatki Villarealu.
Goscie natomiast sa znakomici w grze z kontrataku i jedna okazje winni wykorzystac.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128
Mój post oczywiście niewiele wnoszący ale napiszę. Sercem jestem za MU od 30 lat dlatego nie waham się w tej sytuacji grać 1. Zawsze tak gram. Natomiast widziałem ich mecz z Liverpoolem i po prawdzie to nie mieli kompletnie nic do powiedzenia szczególnie w II połowie. Nie wiem na co stać Hiszpanów ale jak zagrają mądrze to mogą nie przegrać. Ja jednak zgodnie z tradycją (osobistą) gram na MU. Rozsądek podpowiada jednak ostrożność.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by guardian
Mój post oczywiście niewiele wnoszący ale napiszę. Sercem jestem za MU od 30 lat dlatego nie waham się w tej sytuacji grać 1. Zawsze tak gram. Natomiast widziałem ich mecz z Liverpoolem [...]
...i 1 weszła wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,084
Moim zdaniem dzis Man U. wygra to spotkanie. W obliczu tylu absencji w przednich formacjach Hiszpanow kompletnie nie wiedze kto mialby dzis skarcic Angoli. Manchester byc moze nie gra swojej najlepszej pilki,ale podobnie bylo z Barca do wczoraj, gdzie jak sie okazalo druzyna bardziej doswiadczona, grajaca u siebie potrafila sobie poradzic z rywalem w elitarnych rozgrywkach. Nie zapominajac o tym,ze Man U. jest obronca tytulu sklaniam sie na nich dzis ,,zaryzykowac" i uwazam,ze tylko kwestia czasu bedzie pierwsza bramka dla gospodarzy!!!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
mysle,ze w obu meczach tej grupy padnie over 2.5 podobnie jak i w pozostalych grupach dzis.
wczoraj w 6 meczach bylo bramkostrzelnie a dzis zestaw par wskazuje,ze moze byc nawet lepiej.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1