Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
17/09 Juventus TBD Zenit
Comunale, Turin (ITA)
17/09 Real Madrid TBD BATE
Santiago Bernabéu Stadium, Madrid (ESP)

30/09 BATE TBD Juventus
Dinamo, Minsk (BLR)
30/09 Zenit TBD Real Madrid
Petrovsky, St Petersburg (RUS)

21/10 Zenit TBD BATE
Petrovsky, St Petersburg (RUS)
21/10 Juventus TBD Real Madrid
Comunale, Turin (ITA)

05/11 BATE 20:45 Zenit
Dinamo, Minsk (BLR)
05/11 Real Madrid 20:45 Juventus
Santiago Bernabéu Stadium, Madrid (ESP)

25/11 Zenit TBD Juventus
Petrovsky, St Petersburg (RUS)
25/11 BATE TBD Real Madrid
Dinamo, Minsk (BLR)

10/12 Juventus 20:45 BATE
Comunale, Turin (ITA)
10/12 Real Madrid 20:45 Zenit
Santiago Bernabéu Stadium, Madrid (ESP)

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zapadło mi w pamięć zdanie Maćka Iwańskiego komentującego mecz o Super Puchar Europy, w którym stwierdził, że teraz to europejskie potęgi będą musiały znaleźć antidotum na grę Rosjan, a nie odwrotnie.

Juventus nie jest dla mnie żadną potęgą. Nazwiska, które grają w obronie... nie są gwiazdami światowego futbolku, tak jak to miało miejsce kilkanaście lat temu. Pozostał najlepszy na świecie Buffon, i ex-gwiazdy... Del Piero, Trezeguet i Niedźwiedź.

Gospodarze nie są dla mnie żadnym faworytem w tym spotkaniu. Zenit już wiele razy zaskakiwał... i pomału należy się przyzwyczajać do tego, że Rosjanie dokonują wielkiej futbolowej ekspansji na zachodni futbol.

Juventus - Zetit 2 @5.54 Pinnacle


Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
juve po calosci po kursie 1.68 to tylko brac

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zenit x2 to podstawa na dzisiejsze lowy smile

no to jeszcze jeden wynalazek :

over 1.5 HT w meczu Realu z Bate - Bialorusinow ogladalem z Anderlechtem i specjalnego wrazenia na mnie nie zrobili, ogolnie samo przejscie Belgow bylo o tyle niespodziewane co bardzo szczesliwe ...

jesli Real sie sprezy, over moze byc zrobiony po 15-20 min. - sila uderzeniowa Hiszpanow jest potezna, do tego jesli mnie wzrok nie mylil to sam Iker nie byl bez winy przy bramkach Numancii, wiec ... smile

over 1.5 HT @1.85 6/10


zastanawiam sie jeszcze nad zakladem ze RVN strzeli, ale kursy sa totalnie do d...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
z tym overem to ja raczej bym uważał. Real pewnie rozpocznie mecz spokojnie, rozkrecajac sie powoli i zanim sie zorientuje bedzie 30 minuta:) i wtedy trzeba bedzie przyspieszyć. Strzeli brameczke do przerwy. Dopiero w drugiej połowie rozstrzeli kilka razy biednych Białorusinów smile Presja publiki ich zmotywuje
Niewyklóczone ze BATE tez cos strzeli. Więc jak bedzie?
Jak zwykle REAL 4-1 :haha:


Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Obrona realu warta jak zwykle tylko dużo pieniędzy, jednak nie wierzę aby Bate strzeliło gola (1,4? ee lepiej nie będę tego grał) 6 rzutów rożnych realu? za 1.5 już biorę, Real grając u siebie często strzela,atakuje skrzydłami ( boczni obrońcy ) więc o korner nie problem, a jak kolega mówił, że zanim pomyślą, że już 30 minuta to potem trzeba atakować x2 smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Na Real najlepszą opcją wg mnie będzie gra na LIVE na over (2.5, bądź nawet 3.5). Madrycka drużyna z minuty na minutę będzie się rozkręcać, przyśpieszać tempo, co działa tylko na korzyść takiego planu. A jak wiadomo wraz z upływem czasu kurs na takie rozwiązanie będzie rósł.

crazy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeżeli tylko piłkarzom Realu będzie się chciało, to zrobią tutaj wysoki wynik.

Nie ukrywam, że na BATE zarobiłem w rundach kwalifikacyjnych LM, ale uczciwie trzeba przyznać, że awans zawdzięczają przede wszystkim ogromnym pokładom szczęścia. Zarówno Anderlecht jak i Levski były drużynami przeważającymi w meczach przeciwko Białorusinom. W niektórych sytuacjach tylko cudem piłka nie wpadała do siatki, o niewykorzystanym karnym Bułgarów nie wspominając. Gra BATE opierała się przeważnie na jednym wypadzie do przodu (w 90% zakończonym bramką wink ), a dalej mieliśmy już do czynienia z obroną Częstochowy.

Można się domyślić, że real tak bardzo nieskuteczny już nie będzie. A i atmosfera na Santiago Bernabeu powinna zrobić swoje.

handi -2.5 na Real, podobnie jak różnego rodzaju overy spokojnie do grania.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Real ma zaczac spokojnie ?

nie sadze, roznica 3 klas miedzy oboma zespolami, wymusza na Realu rzucenie wiekszych sil do ataku juz od pierwszego gwizdka

w perspektywie wyjazdu do Santander napewno nie beda odkladali szalenczych atakow na 70-80 min. tylko beda chcieli szybko strzelic 2,3 bramki i kontrolowac mecz

sklad niestety nie jest az tak szeroki, zeby sobie pozwalac na "spokojne" rozgrywanie spotkan w LM ... tym bardziej z zespolem pokroju ... wielkiego BATE Borisov

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
I właśnie dlatego Biszop, że Werder wczoraj dał ciała z overem, dziś Real zrobi go "letko" tongue

Średnia ilość bramek w ostatnich 5 meczach Realu - 5.8
Średnia ilość bramek w ostatnich 5 meczach Bate - 4.6

Bet365 over 5 goli 2/10 , kurs: 4.80 grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Też tak myślę. Real powinien dziś zmiażdżyć Bate, bo jak ktoś już napisał to drużyny z dwóch różnych światów. Dzieli ich po prostu przepaść. Oglądając skróty meczów z Levskim można powiedzieć, że awansowali do fazy grupowej tylko przez to, że mieli ogromny fart. Nie wyobrażam sobie dziś niespodzianki lub meczu, w którym Real będzie miał jakiekolwiek problemy ze strzelaniem bramek, powiedzmy sobie szczerze, tak słabemu przeciwnikowi. Dlatego handi -2 and -2.5 jak najbardziej do grania. Co do wysokich overów to mam pewne wątpliwości, bo sądzę, że Bate nie strzeli gola; pytanie ile strzeli Real. Ja obstawiam 3,4-0.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Według mnie Zenit nie przegra z Juventusem różnicą 2 goli kurs w sts 1,88 !,jeśli przegra.Jakoś nie mam przekonania co do Juve ,fajnie że wracają na Europejskie salony ale podejrzewam że to sie skończy tylko na Uefie.Zenit niedoceniany przez wielu może w tej grupie sporo namieszać.Niedawny wygrany Spuer Puchar Europy z niebyle kim.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Heinz Fahler, austriacki delegat UEFA na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i BATE Borysów, zmarł dzisiaj w Madrycie na atak serca. 65-letni Fahler poczuł się źle w hotelu.

Dzisiejszy mecz odbędzie się jednak bez żadnych problemów. Obie drużyny uszanują pamięć zmarłego, zakładając czarne opaski na ramiona.

Heinz Fahler w przeszłości był sędzią piłkarskim. Po zakończeniu kariery sędziowskiej pełnił różne funkcje w UEFA. Był między innymi odpowiedzialny za organizację meczów pucharowych na Półwyspie Bałkańskim (głównie w krajach byłej Jugosławii).

realmadrid.pl

dzisiaj nie bedzie presji na sedziego smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
Originally Posted by pawel Wafel
Według mnie Zenit nie przegra z Juventusem różnicą 2 goli kurs w sts 1,88 !,jeśli przegra.Jakoś nie mam przekonania co do Juve ,fajnie że wracają na Europejskie salony ale podejrzewam że to sie skończy tylko na Uefie.Zenit niedoceniany przez wielu może w tej grupie sporo namieszać.Niedawny wygrany Spuer Puchar Europy z niebyle kim.

Zenit nie doceniany... każdy się podnieca tym Zenitem jacy to oni świetni. Bo pokonali MU które ostatnio słabiutko po 7 latach przegrali z pool. U siebie z Newcastle 1:1 zaledwie. Moim zdaniem żaden wielki wyczyn. Juve ma naprawdę dobry skład Chiellini, Legrottaglie w obornie, para defensywnych pomocników może nie specjalnie techniczna ale twarda i dobrze zbudowana fizycznie Sissoko, Poulsen dochodzi Nedved i Camoranesi na flankach w ataku posiadają 4 rasowych napastników Amauri Trezegue Del Piero Iaquinta. Sam nie wiem który najlepszy ? Do tego dochodiz jeden z najlepszych o ile nie najlepszy bramkarz świata Buffonn. Może to nie będzie to łatwy mecz dla Juve ale myśle że po walce mogą wygrać 1:0 czy 2:1.
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Zenit to był niedoceniany rok temu (jak pchnęli Villareal, Leverkusen, Marsylie czy Bayern) a nie teraz!

jako zdobywca pucharu UEFA i Superpucharu Europy zespół nie może być niedoceniany bo przez swoje wyniki zwrócił swoją uwagę na siebie już dawno i to czego dokonali było zapewne już nie przez jednego trenera analizowane wink

Juve u siebie, Juve mentalnie odrodzone po 2ligowej banicji, Juve w formie!

sam początkowo optowałem za x2 ale teraz wydaje mi się wygrana Rosjan mało prawdopodobna, może wycisną remis,
jak kolega wyżej wspomniał - personalnie Stara Dama jest bardzo mocna, dziś mocno umotywowana - nie sądzę by 2 kolejny dzień włoski klub w pucharach na sam początek doznał blamażu

a tak poza tym (już bardziej humorystycznie) to takie masowe pewki po takich kursach przeważnie wchodzą gdy mało kto się tego spodziewa wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Dla tych, którzy wczoraj wtopili troche kasy na Romie i Werderze i szukają dzisiaj znowu jakies niespodzianki w meczu Realu z BATE, moge powiedziec jedno - Dzisiaj niespodzianki nie bedzie smile I nie mowie tu nawet o stracie punktów przez Real ale o niskich handicapach +1,5 +2,5 na drużyne białoruską. Trzeba pamietać, że Real jakby nie patrzeć jest drużyną znacznie lepszą od Romy i Werderu, a BATE gorszą od FC Cluj czy Anorthosisu (bynajmneij w moim odczuciu ; ) ) Różnica klas pomiedzy Realem a BATE jest mysle o jeszcze jedną klase wieksza niż dla porównania pomiedzy Barceloną a Wisłą, a każdy wie jak pierwszy mecz skończył. Hiszpanie pojadą z nimi jak z furą gnoju i mecz skonczy sie kilku bramkową wygraną 4:0 5:0.

Ja gram handi -2,5 po 1,97 na BF 9/10
pojedynek VNR - Bliznyuk 1 1,85 betclick 4/10
i za drobne 4fun HT 2:0 4.1 i FT 4:0 9.00 5:0 14.00 exp 1/10

Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
Originally Posted by pawel Wafel
Według mnie Zenit nie przegra z Juventusem różnicą 2 goli kurs w sts 1,88 !,jeśli przegra.Jakoś nie mam przekonania co do Juve ,fajnie że wracają na Europejskie salony ale podejrzewam że to sie skończy tylko na Uefie.Zenit niedoceniany przez wielu może w tej grupie sporo namieszać.Niedawny wygrany Spuer Puchar Europy z niebyle kim.

Sts wystawił handi na zenit +1, a nie +1.5. Czyli jest to zwykłe x2 a nie jak napisałeś typ że Zenit nie przegra różnicą 2 goli. Stąd kurs 1.88

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Mejwon
Originally Posted by pawel Wafel
Według mnie Zenit nie przegra z Juventusem różnicą 2 goli kurs w sts 1,88 !,jeśli przegra.Jakoś nie mam przekonania co do Juve ,fajnie że wracają na Europejskie salony ale podejrzewam że to sie skończy tylko na Uefie.Zenit niedoceniany przez wielu może w tej grupie sporo namieszać.Niedawny wygrany Spuer Puchar Europy z niebyle kim.

Zenit nie doceniany... każdy się podnieca tym Zenitem jacy to oni świetni. Bo pokonali MU które ostatnio słabiutko po 7 latach przegrali z pool. U siebie z Newcastle 1:1 zaledwie. Moim zdaniem żaden wielki wyczyn. Juve ma naprawdę dobry skład Chiellini, Legrottaglie w obornie, para defensywnych pomocników może nie specjalnie techniczna ale twarda i dobrze zbudowana fizycznie Sissoko, Poulsen dochodzi Nedved i Camoranesi na flankach w ataku posiadają 4 rasowych napastników Amauri Trezegue Del Piero Iaquinta. Sam nie wiem który najlepszy ? Do tego dochodiz jeden z najlepszych o ile nie najlepszy bramkarz świata Buffonn. Może to nie będzie to łatwy mecz dla Juve ale myśle że po walce mogą wygrać 1:0 czy 2:1.
Pozdrawiam
Jeżeli uważasz, że ludzie grają Zenit tylko na podstawie wygranej z ManU, to nie mamy za bardzo o czym rozmawiać. Ja nawet wogóle meczu z MU nie brałem pod uwagę, bo Superpuchar Europy ma według mnie mniejszą rangę niż nawet Puchar Anglii, więc na pewno tam wszystkich sił drużyny nie wkładały. Ale widziałem Zenit w poprzednim sezonie - Zenit rozpędzony, Zenit pewny siebie, zgrany, grający piękną dla oka piłkę, Zenit, który rozbił Bayern Monachium 4:0. I na tej podstawie uważam, że x2 po kursie ~1,9 to dobra inwestycja. Jedyne, co mnie niepokoi to fakt, że w poprzednim sezonie Zenit dominował raczej na swoim boisku i wszystko działo się na zasadzie - u siebie odrabiamy to (często nawet 2 gole), co straciliśmy na wyjeździe. Teraz już czegoś takiego nie ma.

W tej grupie wg mnie nie do ruszenia jest Real (nie do ruszenia w sensie - z pierwszego, drugiego, ale na pewno awansują), Bate powalczy u siebie, a o awans będą grać Zenit i Juve.

Z początku myślałem, żeby grać X, ale jeżeli Zenit zagra tak, jak za najlepszych momentów, to i na zwycięstwo ich stać. Za to, że Zenit nie przegra głowy nie dam, ale na pewno po takich kursach w mojej ocenie Juve nie warto ruszać.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Rok temu Zenit był w o tyle komfortowej sytuacji bo był niedoceniany, a co za tym idzie nie wywierana była na nich presja. Po zdobyciu Pucharu Uefa i Superpucharu sytuacja uległa zmianie i nikt ich nie będzie bagatelizował. Jestem bardzo ciekaw jak się odnajdą bądź co bądź nowej dla nich sytuacji. Nie będzie już tak dużego komfortu psychicznego. Żeby niedługo nie pojawiły się opinie że Zenit jest przeceniany, a nie niedoceniany... Bardziej skłaniałbym się ku 1, ale kurs mimo wszystko nie rozpieszcza.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
Real - Bate kto wygra 2 połowę typ 1

Wydaję mi się że jak by sie mecz nie ułożył to druga połówka padnie łupem królewskich a kurs na Bwin kuszący jeśli białorusini czymś zaskoczą to raczej do czasu kiedy real strzeli pierwszą bramkę więc najprawdopodobniej w pierwszej połowie. Jeśli Real zdobędzie przewagę Bate siłą rzeczy będzie musiało zaprzestać taktyki obrony własnej bramki co ułatwi zdobywanie realowi goli w drugiej połowie. Real natomiast myśle że zacznie spokojnie a jeśli wynik będzie nie rozstrzygnięty do przerwy mocno zaatakuje po przerwie jeśli przed przerwą zdobędzie przewagę powiększy ją po przerwie tak czy owak kurs bardzo korzystny

Kurs 1.25 bwin
Pozdrawiam

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1