Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Zespoł ktory wlecze sie w ogonie ligi kontra Wisla skad ja to znam...

Valerenga Oslo,Vitoria Guimaraes, Tottenham Londyn...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by mura
Originally Posted by orpgad
W Zokora, który grając na tej pozycji nie zachwyca.

celna uwaga, znacznie lepszy jest w pomocy, myślę że Ramos może postawićn a Walijczyka Guntera, bądź cofnąć Huttona,
co do Pawluczenki mam wrażenie że okaże się on i tak w Londynie rosyjskim Rasiakiem wink



za pewne wlasnie Hutton zagralby na prawej stronie obrony, ale jest kontuzjowany. Tak ciezko powiedziec, co Ramos wymysli. Pewnie im blizej czwartku, tym sytuacja bedzie klarowniejsza.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by mura
a do ligi angielskiej napływa największy kapitał i najwięksi piłkarze, bo to od kilku lat przodująca liga świata

a skoro te Boltony, WBA, Tottenhamy, Sunderlandy, Fulhamy, Wigany są takie słabe to czemu nasi reprezentanci nie potrafią(-ili) wywalczyć sobie tam miejsca w składzie? ooo

Mura...przodujaca, bo najbogatsza...pilkarze przybywaja nie, bo chca pograc w Premiership, tylko dlatego, ze najbogatsza itd. itd.

A z naszymi reprezentantami to wiesz...Bolton, Wigan, ale rownie dobrze Numancia, Osasuna, Cagliari, Siena, Nantes czy Le Mans...

Wigan czy Fulham to z pojedynczymi wyjatkami potwierdzajacymi regule jedno wielkie drewno...Takie jest moje zdanie wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie, puchar UEFA od lat rzadzi sie swoimi prawami i obstawiajac te mecze z bukami wygrywa ten ,kto szuka niespodzianek.

"Pociagi" z faworytami po 1,20 rzadko docieraja do celu w calosci,prawie zawsze co najmniej jeden wagon lubi sie wykoleic.

Oczywiscie nie nalezy szukac niespodzianek na sile, kazdy typ wymaga jakichs argumentow.

Mozecie podsmiewywac sie z typu na Wisle (+ 1,0 & +1,5 taki naprawde zly ?) ,ale ja kompletnie nie rozumiem dlaczego z taka determinacja forsujecie "pewniaka" na Koguty.

To ja juz wolalbym zagrac handi na londynczykow, niz konstruowac multibety z nimi w roli glownej.

@Mindman - nie porownuje klasy i umiejetnosci,ale ciagoty do puszczania baboli, w tej sztuce rzeczywiscie Pawelek nie dorasta Gomezowi, puszcza takich baboli znacznie mniej grin

@Prem - wzialem to, co piszesz pod uwage i chcialem wyjasnic ,ze nie tak bardzo obawiam sie sily Austrii, co zaplacenia frycowego przez Leszka, szkoda ,ze nie graja I meczu w Poznaniu.
Tak czy owak z typem na ten mecz sie jeszcze wstrzymam, aczkolwiek over kusi smile

Wydaje mi sie ,ze troszke wzrosly kursy na Feye, chyba nie tylko na naszym forum zauwazono, ze Kalmar moze byc trudnym rywalem.

Pozdrawiam

amk

PS. Polscy reprezentanci nie znajduja miejsca w PS.
Prawda.
Przypominam jednak, ze nawet Deyna, bedacym wowczas jednym z najlepszych pilkarzy swiata, grzal lawe w MC.
Na Dudka tez od razu nie stawiano, kiedy byl w zyciowej formie, wszedl do bramki na stale, jak angielski ogor doznal kontuzji.
Nigdy nas na Wyspach nie cenili wysoko, tak im juz zostanie grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by amkwish
Nigdy nas na Wyspach nie cenili wysoko, tak im juz zostanie grin


a szkoda... bo za Dywizjon 303 i enigmę powinni nas po dziś dzień całować w stópki! smile

troszkę temat się rozmył, także dzięki mnie, a pojedynek dopiero w czwartek!

pewnie wrócimy jeszcze do merytorycznej dyskusji,
i żeby nie było: Kogutów po takim kursie nie tykam bo unikam już takich współczynników jak ognia, zwłaszcza w UEFA krap, niemniej uważam że Tottenham wygra i jeśli mam rozważać jakiś typ na ten mecz to będzie to over bądź home win w handi,

pozdro, M.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
Apoel Nikozja - Fc Schalke typ 2

Zespół z Cypru przeszedł Crvene Zwezde Belgrad Notując dwa remisy i myśle że jest to maximum jakie mógł osiągnąć zespół z Cypru, Schalke jest moim zdaniem po bayernie najsilniejszą drużyną niemiecką dużo silniejszą od np Werderu który występuje w lidze mistrzów, duże pieniądze i wielkie nazwiska oczywiście nie grają ale drużyna schalke wygląda coraz lepiej w ostatniej kolejce ligi niemieckiej prowadzenie 0:3 w dortmundzie i gdyby nie dwie czerwone kartki to najprawdopodobniej schalke spokojnie dowiozło by zwycięstwo a tak skończyło sie 3:3 ale mecz ten pokazał jak dobrze czuję sie schalke kontrując. Nowe nabytki schalke Engelaar i Farfan coraz lepiej czują się w drużynie myśle że warto zaryzykować patrząc na dość dobry kurs.

kurs betathome 1.70
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Cóż, jeśli stawiać na gości to nie dlatego, że Schalke to, tamto i owamto, ale z racji absencji po stronie gospodarzy: Paulista, Seghiri, Michael OUT, podobnie jak Satsias, ale on już pauzuje jakiś czas.

Gudlak smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Zabielany
Originally Posted by amkwish
Organizacyjna, bo poziomem wcale az tak bardzo nie odstajemy od Totenhamow, Boltonow itp.
MIAZGA laugh
Miazga to jest wtedy, jak jakis pajac wyszukuje fragmenty postow (tych samych z reguly uzytkownikow) i dopisuje nic nie wnoszace do tematu pierdoly.
Miazga jest wtedy jak jakiś pajac nie ma pojęcia o czym pisze, a na siłę stara się znać na wszystkim i mieć coś ciekawego do powiedzenia. Widziałeś kiedyś jakieś spotkanie premiership bez udziału członka big4 ? Idę o zakład, że nie. Po miedzy Pawełkiem a Gomesem też nie ma różnicy. Gomes wczoraj zrobił 1 błąd i od razu jest słabym bramkarzem. Interwencji z 1 połowy już nikt nie pamięta i kapitalnych sezonów w PSV. Tak to jest jak, jak się czyta kilku zdaniowe relacje w necie, bo po co oglądać mecz, jak tu coś usłyszę, tu wymyślę i będę "eks-bełtem". 60% ciemnego ludu i tak to łyknie.

Co do czwartkowego meczu... to Skorża nie mógł sobie chyba wymarzyć większego "douczania" niż wczoraj na WHL. O'Neil to świetny strateg, który wczoraj obnażył braki Tottenhamu aż miło. W każdym sektorze boiska, gdzie była piłka gracze AV mieli przewagę liczebną. Tottenham przez 90 minut walił głową w mur... bramka całkowicie przypadkowa, na którą nomen omen Koguty chyba nie zasłużyły. W czwartek wystarczy powtórzyć poniedziałkowe spotkanie. Pytanie czy materiał ludzki, którym Maciek dysponuje wystarczy. 1 połowa Wisełki z Lechem była katastrofalna. Opróćz bezmyślnie biegającego, bezradnego Boguskiego to 0. Bez ambicji, bez zaangażowania. W 2 połowie obudził się Sobol, ale sam, grając bez bramkarza, przeciwko 11 dobrze dysponowanym Lechitom nie miał szans. Cantoro pierwszy raz zobaczyłem jak schodził z boiska. Tak sie zastanawiam czy kiedy Ramos zajmie sie rozpracowywaniem rywala. Przypuszczam, że pierwszy mecz Wisły zobaczył dopiero dzisiaj, o ile w ogóle. Kadra Kogutów robi wrażenie. O ile sprowadzenie Dos Santosa i Pawluczenki moim zdaniem były raczej z braku laku, o tyle Bentley i Corluka będą wcześniej czy później ogromnymi wzmocnieniami. Zagadką jest dla mnie Modric. Jeśli wzmocni się fizycznie, bo za kilka sezonów może być kluczową postacią w Anglii. Kursy, w granicach @5, na awans Wisły po pokonaniu Barcy wydawały mi się atrakcyjne. Porażka 2-0 i mniej dla Wisły to wynik, który przed rewanżem nie powinien pozbawiać szans awansu Krakowian. Marnie widzę szanse na X2 w tym spotkaniu, handicapów ujemnych nie grywam, a kursami 1.35 się brzydzę.

Nie pozostaje mi nic innego, jak liczyć na zwycięstwo Kogutów w granicach 2-0, po przyzwoitej grze Wisełki i w rewanżu grać na gospodarzy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Wszyscy skupiają się na kiepskiej postawie Kogutów, ale czy Wisła prezentuje obecnie jakąś super formę? Wg mnie nie.

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
@ Amk - Lech, nie Leszek
@ Hakan - to samo chciałem napisać

Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 348
Originally Posted by Am@res
Apoel Nikozja - Fc Schalke typ 2

Zespół z Cypru przeszedł Crvene Zwezde Belgrad Notując dwa remisy i myśle że jest to maximum jakie mógł osiągnąć zespół z Cypru, Schalke jest moim zdaniem po bayernie najsilniejszą drużyną niemiecką dużo silniejszą od np Werderu który występuje w lidze mistrzów, duże pieniądze i wielkie nazwiska oczywiście nie grają ale drużyna schalke wygląda coraz lepiej w ostatniej kolejce ligi niemieckiej prowadzenie 0:3 w dortmundzie i gdyby nie dwie czerwone kartki to najprawdopodobniej schalke spokojnie dowiozło by zwycięstwo a tak skończyło sie 3:3 ale mecz ten pokazał jak dobrze czuję sie schalke kontrując. Nowe nabytki schalke Engelaar i Farfan coraz lepiej czują się w drużynie myśle że warto zaryzykować patrząc na dość dobry kurs.

kurs betathome 1.70
Pozdrawiam


smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
kursy na Schalke jeszcze 2dni temu byly w ok 1.90, ja zagrałem overa 1,5 Schalke dla swietego spokoju. W meczu Omonii raczej tak duzo bramek nie padnie,oni maja lepsza obrone od APOELu

Prem #2604189 18/09/2008 00:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Prem
Bukmacherzy nie doceniają też Standardu Liege. To przecież bardzo solidny zespół, niepokonany dotąd w lidze, który awans do Ligi Mistrzów przegrał z Liverpoolem w doliczonym czasie gry. Z Liverpoolem, który w lidze ograł MU. Skoro piłkarze Standardu nie przestraszyli się "The Reds", dlaczego mieliby drżeć przed "The Toffees". Czekając na newsy szukam jakiegoś smacznego handicapu na Belgów.

A mnie się wydaje, że jest wprost przeciwnie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że Standard był bardzo bliski sprawienia niespodzianki i zaprezentował się naprawdę z dobrej strony. Jednakże na taki a nie inny przebieg tego dwumeczu miał wpływ, to że The Reds prezentowali nieco gorszę dyspozycję niż obecnie, poza tym wydaje mi się, iż po trosze zlekceważyli belgijskiego rywala. Poza tym Standard nie miał nic do stracenia, nikt na nich nie stawiał, więc mógł zagrać "na maksa". Standard niepokonany jak dotąd w lidze, ale trzeba mieć na uwadze, że jego dotychczasowi rywale to mówiąc wprost "popelina" kandydaci do spadku (Dender, Kortrijk Roeselare) jedynym poważnym rywalem był ligowy średniak Westerlo. Dodatkowo w szeregach drużyny z Liege zabraknie Fellaniego sprzedanego nomen omen do Evertonu. Co prawda w omawianym meczu nie wystąpi, lecz jego wiedza może być przydatna. A przecież w dwumeczu z Liverpoolem był jedną z kluczowych postaci. W bieżących rozgrywkach Premiership Everton jak na razie nie zachwyca i gra w kratkę, sporo strzela, ale i sporo traci. Odnośnie miejsca rozgrywania meczu, to w przeciwieństwie do meczu z eliminacji LM Belgowie grają pierwszy mecz na wyjeździe, co może utrudniać im szanse na awans. Może zabrzmi to trochę nie poważnie, ale obawiam się czy aby w meczu czwartkowym to Standard nie zlekceważy rywala, wychodząc z założenia, że jeśli udało im się zagrać tak dobrze z bardziej utytułowanym klubem z Liverpoolu to tym bardziej łatwiej powinno pójść z tym drugim. Poza tym ze względów czysto sportowych wątpię by belgijskiej drużynie udało się powtórzyć taki wyczyn. Mnie się wydaje, że Everton wykorzysta swoje atuty i pokona przeciwnika przynajmniej 2-0. Toteż w tym spotkaniu zagram na zwycięstwo gospodarzy z handicapem. Odnośnie osłąbień w Evertonie nie zagrają Osman, Pienaar, Saha, Jacobsen and Hibbert.

futbol Everton - Standard H 0:1 1

vindom #2605360 18/09/2008 07:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ciekawie wygląda Galatasaray @1.75

Grają na wyjeździe, ale tylko teoretycznie, bo mecz będzie rozgrywany w Bazylei, a na trybunach spodziewanych jest 15 tyś Kebabów wink

W składzie mają takich zawodników jak Nonda, Kewell, Baros, Lincoln, Fernando Meira, o reprezentantach Turcji nie wspominając.

Z kolei beniaminek ligi szwajcarskiej debiutuje w pucharach i istnieje duża szansa na to, że zapłacą frycowe smile

Szewa #2605362 18/09/2008 07:11
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 67
Po takim kursie warto grać.Galata bez problemu w pierwszym meczu powinna zapewnić sobie awans do dalszej fazy pucharu pocieszenia

Spoon82 #2605376 18/09/2008 09:17
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
przepraszam za lamerskie pytanie, ale kto z bukow, oprocz unibetu i profa, ma kursy na awans w UEFA?

dzieki, pozdrawiam

Bombej22 #2605446 18/09/2008 16:07
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
b w i n

szuwi1 #2605486 18/09/2008 17:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
W zupełności zgadzam się z Zabielanym. Tottenham zagrał z Villą żenujący mecz. Jedyni, którzy szarpali czyli Lennon i Bentley, to zawodnicy, których firmowym zagraniem w rzeczonym meczu było minięcie trzech rywali pięknym dryblingu i podanie do tyłu do rywala... Śmiejecie się z Gomesa, ale gdyby nie on już do przerwy byłoby 0-4... Moim zdaniem, nie taki diabeł straszny jak go malują, ale obawiam się, że Wisła znów przegra ten mecz już w szatni a Tottenham zwietrzy krew i wykorzysta to. Chciałbym się mylić, ale niestety - zagrałem 0:1 EH na Spurs po 2.05

domi #2605563 18/09/2008 19:25
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
"Vitoria have a number of injuries and suspensions to contend with ahead of the clash.

Midfielder Flavio Meireles and summer signing Douglas are both suspended.

Nuna Assis, Marquinho and Luis Filipe all sit out the match through injury"


więcej na

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_4161532,00.html


Portsmouth-Guimaraes
typ: 1



domi #2605565 18/09/2008 19:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Co do formy Wisly to dlaczego jest ona zła?
W sumie od poczatku rozgrywek spisuja sie dobrze, traca malo goli, pokazali, ze potrafia walczyc z takimi zespolami jak Barcelona. Ostatnia porazka z Lechem faktycznie byla dotkliwa, ale kto widzial mecz wie, ze gdyby nie proste bledy wynik bylby zupelnie inny. Wisla 1 polowe zagrala slabo, za to w 2 juz bdb. Pierwsza bramka Lecha to fart, trzecia tragiczny blad bramkarza, gdyby nie bylo 2 pierwszych, nie wpadla by 4 smile Wiem, ze to glupie gdybanie, ale nie mozna po takim meczu powiedziec, ze Wisla jest bez formy. Dlatego nie stawiam dzis ani na Totenham, bo kurs jest smieszny, ani tez na zadne handi, bo nie chce mi sie wierzyc, ze Wisła odda mecz np. 3-0. Dla mnie najlepszym rozwiazaniem byloby handi +1.5 na Wisle lub 0-1 ze zwrotem przy 1 bramkowym zwyciestwie.

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1