Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#260575 26/02/2005 08:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
1# 26.02 20:00 PSG - Bastia 6.4 toto
2# 26.02 20:00 Ajaccio - Lens 2.8 toto
3# 27.02 15:30 GAK - Sturm 4.0 toto

Bonus: Unibet
#260576 26/02/2005 12:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
#1 26.02 15:30 Freiburg-BAYERN 1.6 totomix
#2 27.02 17:00 Cordoba-EIBAR 2,5 sts
#3 27.02 15:00 Vise-GEEL 1.85 sts

#260577 26/02/2005 13:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 778
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 778
1# 26.02 18:00 Samsun- Galatasaray 1.63 prof

2# 26.02 16:00 Stockport- Hartlepool 2.15 prof

#260578 05/03/2005 13:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
Witam,
Moderator przez przypadek zamknął nam temat na kilka dni.
Podsumowanie ostatniego tygodnia (i obecnego jeśli będą chętni) zrobię w poniedziałek. A na ten weekend proponuję:

#1 5.03 16:00 C.Palace-Manchester Utd 1.62 prof
#2 5.03 15:30 Bochum-Schalke 2,2 prof
#3 6.02 12:30 Groningen-PSV Eindhoven 1.55 prof

Udanego weekendu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#260579 05/03/2005 13:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 778
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 778
1# 05.03 22:00 Penafiel- Porto 1.78 prof

2# 05.03 16:00 Espoo- TPS 2.00 toto

#260580 07/03/2005 15:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
Witam,
Czas na podsumowanie IV edycji "VO".
Zwycięzcą został jaja. Gratulacje i duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Tytuł wicemistrza przypadł Emilio, któremu gratuluję również sukcesu w konkursie Ronniego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

Poniżej podsumowanie ostatniego - XIII tygodnia IV edycji "VO", w nawiasach statystyka ostatniego tygodnia.
Nie uwzględniłem typów z ostatniego weekendu, z uwagi na kilkudniową "kłódkę" typy - oprócz moich podał tylko Vanat, który trafił oba typy (niezła rehabilitacja po poprzednim, wyjątkowo nieudanym tygodniu - gdyby uznać jego punkty 3.78, minimalnie wyprzedziłby Emilio); natomiast u mnie połowiczny sukces (2.2 pts za Schalke).

1. jaja______________ 21.90 12/5/23___
2. Emilio_______________ 19.56 10/14/30___ (0.6 1/1/3)
3. Nostradamus__________ 18.90 14/4/21___
4. panna________________ 17.13 12/4/18___(1.73 1/2/3)
5. Vanat________________ 16.06 13/4/22___ (-5 0/0/2)
6. wicjan_______________ 7.74 10/12/32___ (-0.1 1/0/2)
7. Ronni Ahonen__________ (-1.3) 1/2/4
8. grzecho _____________ (-1.9) 2/9/18___ (-2 0/1/3)
9. Benny Bob ___________ (-3) 1/2/6 ___
10.święty Mikołaj_________ (-3.32) 7/6/24___(-2.22 1/0/3)
11.trolll ________________ (-6.2) 0/2/6___

TYPY ŁĄCZNIE: 90/69/226 (4/4/16)

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W IV EDYCJI "VO".

Zapraszam do udziału w kolejnej odsłonie.
Temat "Visitors Only - V" otworzę we wtorek.

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1