Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#260715 24/11/2004 09:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś 24.11.04:
1) CLEVLAND - DETROIT - 1:00
2) ORLANDO - PORTLAND - 1:00
3) PKILADELPHIA - BOSTON - 1:00
4) TORONTO - NEW YORK - 1:00
5) ATLANTA - MIAMI - 1:30
6) MEMPHIS - SEATTLE - 2:00
7) SAN ANTONIO - DALLAS - 2:30
8) PHOENIX - MILWAUKEE - 3:00
9) UTAH - CHICAGO - 3:00
Pozdrawiam i zapraszam do uczestnictwa w tym temacie
KRAJAN

Bonus: Unibet
#260716 24/11/2004 10:00
Dołączył: May 2004
Posty: 98
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 98
Mam pytanko troche offtopic, na jakich kanalach ogladacie mecze NBA?

#260717 24/11/2004 11:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Ja dziś gram tak;
PHOENIX-MILWAUKEE H(0-8) - 1 (1,9)
IVERSON-PIERCE - 1 (1,5)
SAN ANTONIO-DALLAS SP 184 - over (1,9)
Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie chętnie wysłucham.
pzdr Cules

#260718 24/11/2004 11:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Mam pytanko troche offtopic, na jakich kanalach ogladacie mecze NBA?

Tommy,ja na NBA+ - francuski program na Astrze.
24 non stop NBA :-)
Co prawda bezpośrednia transmisja jest tylko z jednego nocnego meczu,ale potem lecą podsumowania,wywiady i to co najbardziej ostatnio lubię,czyli archiwalia:-)

Pozdrawiam

amkwish

#260719 24/11/2004 12:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
a w jaki sposob odbieracie Astre??

#260720 24/11/2004 12:37
Dołączył: May 2004
Posty: 98
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 98
Dzieki Amkwish , szkoda tylko ze ja nie mam astry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#260721 24/11/2004 13:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ja dziś gram tak;
PHOENIX-MILWAUKEE H(0-8) - 1 (1,9)
IVERSON-PIERCE - 1 (1,5)
SAN ANTONIO-DALLAS SP 184 - over (1,9)
Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie chętnie wysłucham.
pzdr Cules

Cules,my rownież wysłuchamy Twojej argumentacji,bo przecież nie wybierałeś tych opcji rzucając monetą:-)

Mam gorącą prośbę do wszystkich,którzy podaja swoje typy - napiszcie choćby parę słów uzasadnienia.
Nie musza to być jakieś superfachowe i wypasione analizy.
Ja rozumiem,że Ktoś kto nie czuje się zbyt mocny w temacie NBA nie jest skłonny do pisania opinii na temat typów,ale uwierzcie,że każdy głos i każda uwaga bardzo się przydaje.

Skuteczność w typowaniu niby powinna być wprost proporcjonalna do posiadanej wiedzy,ale wiecie ,że tak nie jest i wielokrotnie zdarza się,że nowicjusz,kierując się w danym dniu dobrym przeczuciem,będzie lepiej typował niż najwieksza fachura.

Im więcej zdań i opinii,tym szerszy pogląd ,więc jeszcze raz namawiam wszystkich,których interesuje ten temat do pisania postów.

W ubiegłym sezonie podliczaliśmy skuteczność najpopularniejszych na forum typów i wyszło na to,że gdyby je grać kazdego dnia,to po sezonie konto wygladałoby całkiem nieźle.

Ja postaram sie podać swoje typy na dziś dopiero późnym wieczorem,ponieważ dziś Euroliga i CL.
Mam nadzieję,że będą lepsze od wczorajszych (4/9).

Pozdrawiam

amkwish

#260722 24/11/2004 13:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzieki Amkwish , szkoda tylko ze ja nie mam astry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Obrotnica Tommy oraz tuner(polecam Vision+) i masz co chcesz:-)
Mnie zaispirował i porad udzielił Adik,bywalec tego forum.
Jestem bardzo zadowolony,że Go posłuchałem i jedyny kłopot jaki mam teraz to taki,jaki mecz wybrać(mowa o piłce),gdy kilka leci w jednym czasie.

Pozdrawiam

amkwish

#260723 24/11/2004 13:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
SAN ANTONIO-DALLAS H(0-9)2 1,90

Brak Dirka i Monkeya Finleya i juz mysla ze sami paralici zostali w dallas. W nba nie ma ludzi przypadkowych(no moze poza trybanskim:P, ale on juz zakonczyl podbijanie ameryki) i co pokazala indiana, rezerwowi to tez swietni koszykarze.W dallas jest wielu zaowdnikow ktorzy moga wziazc na siebie ciezar gry i sklad ich jest bardzo mocny.Ulubieniec trenera Daniels to bardzo zdolny zwodnik ktory w zeszlym sezonie pokazal juz ze mozna na nim polegac, Josh Howard to rowniez zawodnik o ogromnym potencjale, jest doswiadczony Stackhouse, Terry doskonaly rozgrywajacy, No i pozytweczny bardzo pod koszami Dampier, takze jeszcze Dallas nie umarlo i nie wierze dzisiaj w ich zdecydowana porazke.


V.CARTER-MARBURY KL 2 1.90

Coraz glosniej o wymianie Vince'a do Blazers, w ostatnim meczu Carter zdobyl 4 pkt, Starbury natomiast caly czas pod nieobecnosc Houstona pozostaje liderem Knicksow i przewodzi w tej druzynie w zdobywaniu punktow podczas gdy terener toronto stawia na dobro calej druzyny i nie pozwala na samodzielne popisy cartera.Nie ma sie co dziwic, w sumie zawodnicy jak Bosh czy Rose, czy tez Alston to rowniez znakomici strzelcy.

#260724 24/11/2004 14:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Quote
Quote
Ja dziś gram tak;
PHOENIX-MILWAUKEE H(0-8) - 1 (1,9)
IVERSON-PIERCE - 1 (1,5)
SAN ANTONIO-DALLAS SP 184 - over (1,9)
Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie chętnie wysłucham.
pzdr Cules

Cules,my rownież wysłuchamy Twojej argumentacji,bo przecież nie wybierałeś tych opcji rzucając monetą:-)

Mam gorącą prośbę do wszystkich,którzy podaja swoje typy - napiszcie choćby parę słów uzasadnienia.
Nie musza to być jakieś superfachowe i wypasione analizy.
Ja rozumiem,że Ktoś kto nie czuje się zbyt mocny w temacie NBA nie jest skłonny do pisania opinii na temat typów,ale uwierzcie,że każdy głos i każda uwaga bardzo się przydaje.

Skuteczność w typowaniu niby powinna być wprost proporcjonalna do posiadanej wiedzy,ale wiecie ,że tak nie jest i wielokrotnie zdarza się,że nowicjusz,kierując się w danym dniu dobrym przeczuciem,będzie lepiej typował niż najwieksza fachura.

Im więcej zdań i opinii,tym szerszy pogląd ,więc jeszcze raz namawiam wszystkich,których interesuje ten temat do pisania postów.

W ubiegłym sezonie podliczaliśmy skuteczność najpopularniejszych na forum typów i wyszło na to,że gdyby je grać kazdego dnia,to po sezonie konto wygladałoby całkiem nieźle.

Ja postaram sie podać swoje typy na dziś dopiero późnym wieczorem,ponieważ dziś Euroliga i CL.
Mam nadzieję,że będą lepsze od wczorajszych (4/9).

Pozdrawiam

amkwish
IVERSON-PIERCE - 1 (1,5) wydaje mi się iż mający lepszą średnia pkt na mecz(26,1) Iverson zdobędzie choćby o jeden ale jednak więcej punktów niż jego rywal P.Pierce(średnia 23 pkt) .Sądze iż to własnie Iverson poprowadzi 76ers to zwyciestwa w tym meczu i rzuci dużo punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
PHOENIX-MILWAUKEE H(0-8) - 1 (1,9) na początku powiem iż Phoenix jest od dawna moją ulubioną drużyną Nba i tentyp jest nieco patriotyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.Słońca są jak widac po ostatnich meczach na fali(5 zwyciestw z rzedu) zajumują 2 pozycje na zachodzie z bilansem 9-2(3-1 home) ich rywale zaś to wg mnie typowy średniak,legitymują sie bilansem 3-6 z tym że tragicznie grają na wyjazdach!!Bilans 0-5 mówi sam za siebie,prawdą jest iż 3 wyjazdowe porażki były bardzo minimalne ale uważam że będące w dużej formie Słońca wygrają dziś więcej niż róznica 8pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SAN ANTONIO-DALLAS SP 184 - over (1,9)
W tym meczu opieram sie tylko i wyłącznie na statystykach.Spursi mają średnia pkt na mecz 95,2 ich rywale 100,2 jak więc widac sumując średnie zdobycze punktowe tych zespołów wychodzi na to iż powinien być dzis over
Analizy może nie są jakieś super fachowe ale tak jak chciał amkwish chociaż są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pzdr cules
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#260725 24/11/2004 15:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
CLE Cavaliers - DET Pistons under 189,0 /1,91 w b&w/

Według mnie zawyżona linia.
Ostatnie wyniki,poprzednie mecze miedzy tymi zespołami czy wreszcie powolne,ale jednak "underowanie" ligi - sporo przemawia za tym typem.
Oczekuje ,że wreszcie Pistons (pomimo,że bez Ben(c)Wała) przypomną sobie,co jest ich najsilniejszą bronią.
Podwójny blamaż z Bobkami wymaga szybkiej rehabilitacji :-)
Mam tylko pewne wątpliwości,jezeli chodzi o ambicje zawodników z Detroit,chociaż wczorajsza końcówka w Charlotte wskazuje,że jednak coś w nich pozytywnego zostało.
Dzisiejszy mecz może różnie przebiegać,może skończyć sie na styku,a nawet z dużym handi dla jednej ze stron,ale niezależnie od tego kto i ile wygra,z analizy każdego wariantu zawsze wychodzi mi under:-)

SA Spurs - DAL Mavericks 2 (+10,0) /1,935 w pinnacle/

Zgadzam się z typem Piomilla.
Do podanych argumentów "za" dodałbym jeszcze jeden.
Nikt nie lubi życ w czyimś cieniu :-) i kontuzja Dirka jest (pomimo,ze w sposób oczywisty osłabia zespół)doskonała okazją dla zmienników,by udowodnić,że nie ma ludzi niezastąpionych.
Jeżeli w nocy Dallas wygra w San Antonio,to po meczu Daniels powie mniej wiecej tak:
"Martwimy się kontuzją Dirka i czekamy na jego powrót,niemniej jednak dzis udowodniliśmy,ze i bez niego potrafimy wygrać z każdym" :-)

Pozdrawiam

amkwish

#260726 24/11/2004 15:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Zgadzam się w 100% z underem w meczu Cleveland-Detroit. Linia trochę zawyżona - 188, czyli 47 pkt w każdej kwarcie - nie sądzę, że dadzą radę. LeBron sam cudów nie zdziała, poza tym liczę na defensywę Detroit. Mecz będzie raczej zacięty, mam jednak nadzieję, że nie nazbyt zacięty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster
www.gembet.com [gembet.com]

#260727 24/11/2004 16:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Co do pierwszego meczu to w pełni popieram ten typ i tez tak zagram, ale Carter - Marbury - no bet. Wprawdzie Marbury ma lepszą średnią prawie o 5 pkt 19,3 - 14,6 ale wystarczy zobaczyc wczorajsze mecze: Carter- 25pkt, Marbury - 16pkt.

#260728 24/11/2004 17:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam. Zgadzam się w 100% z underem w meczu Cleveland-Detroit. Linia trochę zawyżona - 188, czyli 47 pkt w każdej kwarcie - nie sądzę, że dadzą radę. LeBron sam cudów nie zdziała, poza tym liczę na defensywę Detroit. Mecz będzie raczej zacięty, mam jednak nadzieję, że nie nazbyt zacięty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

LeBron,chyba najbardziej przereklamowany gracz w NBA,popsuł mi w ubiegłym sezonie kilka kuponów,zaś w tym zachowuje sie bardzo fair wobec moich typów :-)(np.Jego "trójka w ostatniej sekundzie w Miami uratowała spread).
Mam więc nadzieję,że i dziś dobrze sie spisze(czytaj:zbyt dużo nie rzuci).
Podobnie jak Ty mam nadzieje dziś zobaczyć dobrą grę obronną Pistons - najwyższy czas.


Tymczasem buki ....podnieśli linię na 189,0 ,jak widać mają nasz typ za nic :-)))

Obstawiłem więc teraz under 189,0 w pinnacle po kursie 1,952

Pozdrawiam

amkwish

#260729 24/11/2004 17:24
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
BOS @ PHI -3.5 2 (2.01) 5/10
POR @ ORL -4.5 2 (1.93) 5/10



Bilans:
8/9
+33.01j


www.basketbet.com [basketbet.com]

#260730 24/11/2004 17:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeżeli chodzi o mnie to nie zgodzę sie z Waszym underem na SAS. Z trzech powodów:
1) Ostatnio kawalerzyści wykazują dużą skuteczność rzutową (wyj. ostatni mecz). Grają u siebie (dla publiczności) - a ostatnio preferują dosyć ofensywny styl gry. Detroit to nie obrona monolit jak w ubieglym sezonie. Będą musieli podjąć walkę, aby nie popenić będu jak z bobkami, a że rzucac potrafią pokazaa to waśnie 4 kwarta meczu.
2) Brak (jak dla mnie) wielkiego Bena.
3) Po prostu przeczucie.
Nie wiem czy zagram ten typ - za dużo analiz przeciwko mojemu overowi. jeszcze zobacze później podam końcowe typy.
Ogólnie pomimo tendecji linii zmierzającej do underków dzisiaj widzę wiele meczy overowych - m.in. SAS - Dallas.
Narazie ogólnie Póxniej więcej. Wracam do Euroligi bo tam ku mojej ucieszcz Opel prowadzi z Panatinajkosem.
Pozdrawiam
KRAJAN

#260731 24/11/2004 18:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
Quote
Quote
Dzieki Amkwish , szkoda tylko ze ja nie mam astry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Obrotnica Tommy oraz tuner(polecam Vision+) i masz co chcesz:-)
Mnie zaispirował i porad udzielił Adik,bywalec tego forum.
Jestem bardzo zadowolony,że Go posłuchałem i jedyny kłopot jaki mam teraz to taki,jaki mecz wybrać(mowa o piłce),gdy kilka leci w jednym czasie.

Pozdrawiam

amkwish

Wiem ze to nie ten temat ale jesli mozesz napisac cos wiecej na ten temat. Jestem na kupnie nowego zestawu do odbioru tel sat i jesli mozesz napisac cos wiecej (co najlepiej kupic i tak dalej...)

Pozdrawiam

#260732 24/11/2004 18:48
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Co do meczu Clevenland - Detroit to w 100% popieram Krajana. Nie wiem czemu ale jakoś nie przekonuje mnie to, że Detroit przypomni sobie co jest ich naskuteczniejszą bronią. Detroit ostatnio zawala mecze tracąc dużo pkt, natomiast ich przeciwnicy w ostatnich meczach zdobywają dużo punktów. Zazwyczaj są to liczby bliskie 100 pkt lub więcej. Jeżeli chodzi o moje zdanie to raczej patrze na aktualną forme zespołów niż na to co grali kiedyś.
To są wyniki obu zespołów z ostanich meczy:
Charlotte - Detroit 91-89
Detroit - Charlotte 117-116
Indiana - Detroit 97-82
Detroit - Minesota 93-85

#260733 24/11/2004 18:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Quote
Co do meczu Clevenland - Detroit to w 100% popieram Krajana. Nie wiem czemu ale jakoś nie przekonuje mnie to, że Detroit przypomni sobie co jest ich naskuteczniejszą bronią. Detroit ostatnio zawala mecze tracąc dużo pkt, natomiast ich przeciwnicy w ostatnich meczach zdobywają dużo punktów. Zazwyczaj są to liczby bliskie 100 pkt lub więcej. Jeżeli chodzi o moje zdanie to raczej patrze na aktualną forme zespołów niż na to co grali kiedyś.
To są wyniki obu zespołów z ostanich meczy:
Charlotte - Detroit 91-89
Detroit - Charlotte 117-116
Indiana - Detroit 97-82
Detroit - Minesota 93-85

I jak widać tylko raz padło więcej punktów [i to po dogrywce], niż nasza linia, czyli 189. No zobaczymy jak to będzie. Pozytywną rzeczą jest to, że wywiązała się dyskusja i każdy ma jakieś sensowne argumenty. Tak trzymać i ogramy buków jak nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Master Flamaster
www.gembet.com [gembet.com]

#260734 24/11/2004 18:56
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
Co do meczu Clevenland - Detroit to w 100% popieram Krajana. Nie wiem czemu ale jakoś nie przekonuje mnie to, że Detroit przypomni sobie co jest ich naskuteczniejszą bronią. Detroit ostatnio zawala mecze tracąc dużo pkt, natomiast ich przeciwnicy w ostatnich meczach zdobywają dużo punktów. Zazwyczaj są to liczby bliskie 100 pkt lub więcej. Jeżeli chodzi o moje zdanie to raczej patrze na aktualną forme zespołów niż na to co grali kiedyś.

To są wyniki obu zespołów z ostanich meczy:

Charlotte - Detroit 91-89
Detroit - Charlotte 117-116
Indiana - Detroit 97-82
Detroit - Minesota 93-85
Utah - Detroit 108-93
Denver - Detroit 117-109

N.Y. Knicks - Clevenland 98-88
Clevenland - Charlotte 100-84
Charlotte - Clevenland 89-106
Clevenland - Golden State 99-89
Clevenland - Washington 105-74
Clevenland - Phoenix 114-109

Jak widać Detroit traci całkiem sporą ilość punktów ostatnioa Clevenland dużo ich zdobywa. W dzisiejszym spotkaniu wystarczy aby Clevenland rzuciło około 100 pkt a Detroit 90 pkt i over wejdzie. Myśle, że spokojnie obydwa zespoły rzucą tyle punktów i dzisiaj w tym spotkaniu padnie over. Jednak jest to tylko moje osobiste zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Wysłałem wiadomość po raz drugi, ponieważ wcześniej przez przypadek wysłałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1