Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#26094 03/03/2003 20:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Quote
Oryginalnie wysłał nikita:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Motonita:

.........

Nikita co Ci tak zalezy zeby przysrac Wisle? obstawiles Lazio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie ważne Wisła, Legia czy kto inny robi nam obciach w świecie. Potem tłumacz że na ulicach nie ma białych niedźwiedzi.[/QB]
Nie wiedziałem że rozwalenie Parmy,Schalke,remis w Rzymie to obciach.No ale cóż widocznie nie każdy ma ten sam punkt widzenia.

Bonus: Unibet
#26095 04/03/2003 22:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
Gi nie chodzi mi o poziom piłkarski ale o małostkowość działaczy którzy nie szanują piłkarzy, teraz znowu będzie problem bo trawe zepsują w niewiadomo jaki sposób!!!
Na czym będą chłopaki na wiosnę grali ? Teraz sie podgrzeje a potem mróz itp? Co dalej ? Ale podobno człowiek uczy się na błędach tylko dlaczego na swoich? I za co winni są piłkarze, którzy naprawdę grają dobry futbol!!! Ani się wku-rwiają ze traktuje sie ich jak tramparzy!!! Czy piłkarze chcą grać na takiej murawie??? Może któryś z nich to czyta? Czy działacze nie mogli przygotować boiska wcześniej i to bardzo dobrze???

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, betowiec, aker, kamel), 993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1