|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Oryginalnie wysłał nikita: [qb] Oryginalnie wysłał Motonita:
.........
Nikita co Ci tak zalezy zeby przysrac Wisle? obstawiles Lazio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Nie ważne Wisła, Legia czy kto inny robi nam obciach w świecie. Potem tłumacz że na ulicach nie ma białych niedźwiedzi.[/QB] Nie wiedziałem że rozwalenie Parmy,Schalke,remis w Rzymie to obciach.No ale cóż widocznie nie każdy ma ten sam punkt widzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 312 |
Gi nie chodzi mi o poziom piłkarski ale o małostkowość działaczy którzy nie szanują piłkarzy, teraz znowu będzie problem bo trawe zepsują w niewiadomo jaki sposób!!! Na czym będą chłopaki na wiosnę grali ? Teraz sie podgrzeje a potem mróz itp? Co dalej ? Ale podobno człowiek uczy się na błędach tylko dlaczego na swoich? I za co winni są piłkarze, którzy naprawdę grają dobry futbol!!! Ani się wku-rwiają ze traktuje sie ich jak tramparzy!!! Czy piłkarze chcą grać na takiej murawie??? Może któryś z nich to czyta? Czy działacze nie mogli przygotować boiska wcześniej i to bardzo dobrze???
|
|
|
Link skopiowany do schowka