Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#260758 24/11/2004 11:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
powiedzmy mam 4 mecze z kursami 1,8. puszczaja w toto-mixie system 3z4 stawka 1 zl place 4 zl bo jest 4 kupony po 3 mecze na kazdym kuponie.
zrobilem tak wypisalem wypisalem kupony jak bym puszczal 3z4
1 2 3
1 2 4
1 3 4
2 3 4
to sa te 4 kupony
1-pierwszy mecz, 2-drugi mecz,...
i kazdy z tych 4 kuponow puscilem systemem 2z3. koszt nazwijmy to mojego systemu wyniosl ze stawka 1zl 12zl.

i tak przy trafieniu 0 lub 1 meczu niestety w plecy, przy trafieniu 2 meczy tez w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale okolo 6zl, czyli 50% stawiki, przy trafieniu 3 meczy do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) jakies 5,5zl. przy trafieniu czterech 23zl do przodu.

co wy na to?

Bonus: Unibet
#260759 24/11/2004 12:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
fajny systemik <lol> ale ..... mi sie wydaje ze systemy lepsze zastosowanie maja do wyzyszy kursow no ale jak podobaja Ci sie zyski to smialo mozesz takim grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#260760 24/11/2004 12:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
to byl tylko taki przyklad zrobiony dla 4 meczy sprawdza sie toprzy wiekszej ilosci meczy wtedy oczywiscie musimy wiecej zaplacic.
A pozatym przy przedstawionym systemie mozna stawke na zaklad zwiekszyc i zysk bedzie wiekszy lub dopisac pare "pewniakow" no ale tu juz kazdy wie jak to z tymi pewniakami bywa.
moze kto by to jakos jeszcze zmodyfikowal?

#260761 24/11/2004 18:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
czy mozesz napisac co jest szegolnego w twoim "systemie"????

przeciez kazdy wie ze mozna sobie grac 3 z 4 z dowolnym kursem... czemu 1,8 ma byc taki szczgolny???

#260762 24/11/2004 18:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
1,8 to byl przyklad kursu kazdy moze sobie grac kursy jakie chce.
wyroznia sie tym np. ze zysk z trafienia 4 meczy tym systemem jest wiekszy niz trafienie 4 meczy w systemach 3z4 lub 4z2

#260763 24/11/2004 18:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
sory mialo byc 2z4

#260764 24/11/2004 19:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Eureka ze niby co to ma byc. System 3z4 gdzie tu jakas nowosc? Co w tym szczegolnego? Proponuje opatentowac i sprzedawac na allegro za 9.99.

A ten system wyroznia sie tym ze przy trafieniu czeterech meczy zysk jest nizszy niz przy zagraniu 4 meczy na jednym kuponie.

#260765 24/11/2004 19:15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
co ty nie powiesz tosobie pusc 4 jak taki dobry jestes nikt ci nie broni. jak nie masz co napisac to wogole nic niepisz licze na wypowiedzi troche madrzejszych

#260766 24/11/2004 19:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Z tego co napisałeś wychodzi tak, że zagrałbyć 12 następujących dubli:
12 12 13 13 14 14 23 23 24 24 34 34

Zakładając, że grane zdarzenia buk oferuje po kursie 1,9 (gramy zdarzenia 1,9-1,9), szansa na trafienie to około 50% (jeśli buk dobrze ustawia kursy).

Koszt rozpisu: 12
0-1 trafienie: profit: -12 + 0 = -12 (-100%)
2 trafienia (szansa 25%): profit: -12 + 7,22 = -4,78 (-39,8%)
3 trafienia (szansa 12,5%): profit: -12 + 21,66 = 9,66 (+80,5%)
4 trafienia (sznasa 6,25%): profit: -12 + 43,32 = 31,32 (+261%)

W długim okresie czasu będziesz stratny okolo 10% od obrotu. Grając singlami byłoby to 5% (oczywiście dla 1,9-1,9).

Pozdrawiam

PS. PSV właśnie strzeliło, jeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#260767 24/11/2004 21:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 62
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 62
Insane
,,Z tego co napisałeś wychodzi tak, że zagrałbyć 12 następujących dubli:
12 12 13 13 14 14 23 23 24 24 34 34,, - to rozumiem ale
,, W długim okresie czasu będziesz stratny okolo 10% od obrotu. Grając singlami byłoby to 5% (oczywiście dla 1,9-1,9),, ale tego nie rozumiem.

Pozdrawiam.
PS. nie lubię nierozumieć

#260768 24/11/2004 21:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Mamy kursy 1,9-1,9. Szansa na trafienie kursu 1,9 to 50%. Grając single nasz zwrot z "inwestycji" wynosiłby 1,9*0,5, czyli 0,95=95%, a więc na każdej postawionej stawce tracilibyśmy 5%.

Teraz grając duble: szansa na trafienie dubla to 0,5^2=0,25=25%. Kurs dubla to: 1,9^2=3,61
Zwrot wynosi 3,61*0,25=0,9025=90,25%, w tym przypadku tracimy 9,75% stawki.

Po prostu granie combosów zwiększa marżę buka.
Pozdrawiam

EDIT: Oczywiście to ujęcie czysto matematyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by insane; 24/11/2004 21:40.
#260769 24/11/2004 21:44
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
a mam pytanie co z innymi kursami rozumie ze im wyzsze tym szansa trafienia nizsza? ale sa chyba kursy w ktorych bukmacher sie myli zawyzajac kursy ?

#260770 24/11/2004 21:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Powoli odkrywasz o co tu chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jesli znajdziesz w ofertach bukow , w twoim przypadku, 4 takie mecze gdzie buk kursy pozawyzal ( a u naszych naziemnych nie jest to az takie trudne ) i bedziesz systematycznie wysylal takie kupony w twoim systemie zawsze bedziesz do przodu ( w dluzszym okresie czasu oczywiscie) A twoje zyski beda tym wieksze i wieksze bledy bedziesz znajdywal u bukow.

I niech ktos napisze ze wygrywanie u bukow nie jest proste... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#260771 24/11/2004 21:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
a mam pytanie co z innymi kursami rozumie ze im wyzsze tym szansa trafienia nizsza?
W sumie tak. Kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo. Możesz sobie to prawdopodobieństwo policzyć korzystają z kalkulatora do surebetów. Po prostu wpisujesz kursy, zaznaczasz rozkład równomierny i stawke=100.

Quote
ale sa chyba kursy w ktorych bukmacher sie myli zawyzajac kursy ?
I właśnie o wyszukiwanie takowych chodzi w zabawie z bukmacherami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Już późna pora, mecz się skończył - czas iść spać - jutro rano niestety znów do pracy...
Pozdrawiam

#260772 30/11/2004 08:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Insane ma jeszcze takie pytanie do ciebie: Jaka masz strategie w wybieraniu stawek zawyzonych przez bukmachera? Stosujesz jakis powiedzmy "system" gry?

#260773 30/11/2004 14:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Witam Krzysztofie.
W moim przypadku wygląda to następująco: gram 50-70 zakładów miesięcznie. Opieram się w wyborze spotkań na statystyce, dostępnych informacjach. Porównuję wyszukane typy z opiniami innych osób, szukam bardziej konkretnych wiadomości odnośnie każdego zdarzenia i gram u buka oferującego najatrakcyjniejszy kurs mając nadzieję jednocześnie, że to co gram to value bet. Puszczam głównie single, czasami duble operując stawkami 1/10 - 10/10. Niestety takie różnicowanie stawek działa w moim przypadku na niekorzyść - gdybym wszystko puszczał płaską stawką rentowność miałbym na poziomie 10,7%, a w rzeczywistości wynosi ona u mnie około 9%.
Pozdrawiam


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1