Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Witam.

Dzisiaj kolega z klasy pochwalil sie kuponem zagranym w nowym buku naziemnym: Bukmacher Sport

Z tego co sie dowiedzialem na malym skrawku papieru informujacym o zawartym zakladzie to jest to firma z Rzeszowa.

Punkt w ktorym kolega zawarl zaklad to DH Swit w Tarnowie, a z tego co pamietam postawil hokej finski Lahti - Karpat 2 @ 1.4 i cos jeszcze, ale nie pamietam co.

Strona www bukmachera www.bukmachersport.pl [bukmachersport.pl]
jak widac strona w przygotowaniu.

Teraz krotki komentarz.
Jak widac, konczy sie era STSu i Profesjonału. Niedawno pojawilo sie Millenium, teraz Bukmacher Sport..

Poczatku bywaja trudne, ale miejmy nadzieje, ze konkurencja wymusi lepsze traktowanie klienta w starych wyjadaczach na polskim rynku.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Taa, to tez moj kolega i tutaj pozdro dla Niego !! (:

Bardzo podoba mi sie strona internetowa firmy!

#261191 26/11/2004 04:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... ja wiem tylko i wyłacznie o nowo -powstalym MILENIUM (book naziemny!!!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#261192 26/11/2004 10:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak bede w poblizu napewno tam zajrze, zobacze co nam oferuje nowy buk...

Pozdrawiam,
Exp

#261193 26/11/2004 17:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Byłem dzisiaj w tym buku i musze powiedzieć że wywarł na mnie pozyttywne wrażenie. Oferta może nie jest wyszukaana ale propunują zakłady na over/under, pierwsza połowa, czy nawet na niektóre mecze połowa czasu/pełny czas.

Rzeczywiście buk ma siedzibę w Rzeszowie. A punkt znajduje się w okolicach dworca PKS.

Porównujac go do Milenium, wydaje mi sie ze ten buk ma większe szanse zdobyć zaufanie klientów. Milenium jakoś nie przypadł mi do gustu. Może to wina punktu który jest w Rzeszowie mały, i w którym przeważnie jest brudno:). W bukmacherze można spokojnie usiąść przed ofertą i wypiasać to co się chce.
narazie gazetki nie sprzedaja ale w w najbliższych 2 tyg. ma sie pojawić.

pozdrawiam
galeon

#261194 27/11/2004 16:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Quote
Dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak bede w poblizu napewno tam zajrze, zobacze co nam oferuje nowy buk...

Pozdrawiam,
Exp

Tarnowianie rzadza! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#261195 29/11/2004 11:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
Zgadza się ..punkt znajduje się w Swicie....ale jezeli ta firma jest tak uczciwa jak personel to chyba nie ma sie co tam wybierać.Jedna z dziewczyn tam pracujących została wyrzucona z Profka za "przekręty" a teraz pracuje tam....i jak im wierzyć??

#261196 29/11/2004 22:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
No coż rzadko udzielam się na tym forum, ale chciałbym sie podzielić swoimi spostrzezeniami. Świetnie, że powstają nowi
polscy bukmacherzy wcześniej Millenium teraz Bukmacher Sport (mam nadzieję, że mają oni kapitał krajowy) bo minęły juz czasy słowackich STS-ow i czeskich Prof-ów zdobywców naszego rynku. My tu w Krakowie już nie możemy się doczekać punktów tych dwóch nowych buków. Mamy nadzieję, że tak jak tu piszecie ich oferta będzie na poziomie i może choć trochę bardziej wzbogacona over/under, skoki, zbliżający się biahtlon. Po prostu im większa konkurencja tym lepiej dla nas grających i może "władcy" rynku (Prof i STS pójda po rozum do głowy i będą bardziej dla klientów i wzbogacą ofertę STS, a Prof pozwoli przyjmować większe zakłady a nie jakieś popieprzone limity 150 zł, a obsługa z Profa powinna przejść szkolenie z kultury - to uwaga do dyrekcji). Może ktoś napisze jakie limity są u tych nowych buków i jak dokładnie wyglada ich oferta (mowa tu o Bukmacher Sport - może kiedys nareszcie dają swoja stronę). Nie wiem jak Wam ale tekst Sebara6 kojarzy mi się z jakimś nowo zarejestrowanym pracownikiem Profa, który leczy tu swoje kompleksy, a może kompleksy firmy. Dla nas graczy im większa oferta tym większa szansa na wygrane. Jeśli komuś się naraziłem to przepraszam ale postanowiłem wypowiedzieć się w tym temacie. Pozdrawiam.

#261197 29/11/2004 22:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
"Nie wiem jak Wam ale tekst Sebara6 kojarzy mi się z jakimś nowo zarejestrowanym pracownikiem Profa, który leczy tu swoje kompleksy, a może kompleksy firmy"


Chłopaku ....nie bądz śmieszny....gdyby to nie była "pewna" informacja nie pisał bym o tym.Zapomnij abym kiedykolwiek pracowal albo mial zamiar pracować w profku.Jezeli zaś chodzi o kompleksy to może ten problem dotyczy Ciebie.....bo mnie na pewno nie.Jestem na dużym "plusie" u buków naziemnych więc nie musze mieć kompleksów.Forum służy do dzielenia sie informacjami , a nie wysnuwaniem idiotycznych wniosków.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Quote
Witam.

Dzisiaj kolega z klasy pochwalil sie kuponem zagranym w nowym buku naziemnym: Bukmacher Sport

Z tego co sie dowiedzialem na malym skrawku papieru informujacym o zawartym zakladzie to jest to firma z Rzeszowa.

Punkt w ktorym kolega zawarl zaklad to DH Swit w Tarnowie, a z tego co pamietam postawil hokej finski Lahti - Karpat 2 @ 1.4 i cos jeszcze, ale nie pamietam co.

Strona www bukmachera www.bukmachersport.pl [bukmachersport.pl]
jak widac strona w przygotowaniu.

Teraz krotki komentarz.
Jak widac, konczy sie era STSu i Profesjonału. Niedawno pojawilo sie Millenium, teraz Bukmacher Sport..

Poczatku bywaja trudne, ale miejmy nadzieje, ze konkurencja wymusi lepsze traktowanie klienta w starych wyjadaczach na polskim rynku.


Przypadkiem zagladnalem dzis na ta stronke i o dziwo juz dziala.

A to co udalo mi sie wygrzebac na temat tej firmy:

["Bukmacher" Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się organizowaniem i przyjmowaniem zakładów wzajemnych-bukmacherskich na zdarzenia sportowe, społeczno- polityczne oraz inne. Prowadzi działalność zgodnie z decyzją i według regulaminu zatwierdzonego przez Ministra Finansów.

Rozpoczęliśmy tworzenie sieci punktów przyjmowania zakładów i naszym celem jest obsługa jak największej liczby klientów w całej Polsce.

Dążymy do stworzenia bogatej oferty bukmacherskiej dla najbardziej wymagających graczy szukających mocnych wrażeń.

Jesteśmy przekonani, że wejdziemy na trwałe do krajobrazu polskiego środowiska bukmacherskiego oraz sportowego.]



Czy ktos ma jakies info o tym buku? Jak jest z kasa? Sa limity? Wyplacaja wygrane od reki, czy moze robia problemy?

Z gory dziex za odpowiedz.

Last edited by HashisH; 05/12/2004 19:51.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 126
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 126
Tutaj jest link do regulaminu: REGULAMIN [bukmachersport.pl]
A jego punkty dotyczące limitów są takie:
3. Wysokość zakładu jest dwustronnie ograniczona. Minimalna stawka wynosi 1 zł, o ile przepisy konkretnego zakładu nie ustalają innej wysokości. Górna granica jest ograniczona ze względu na limit wynoszący dla maksymalnej wygranej na jeden kupon i wynosi:
a) dla zakładów pojedynczych 1000,0 zł,
b) dla zakładów wielozdarzeniowych i systemowych obejmujących:
- 2 pozycje 2000,00 zł,
- 3 do 5 pozycji 5000,00 zł,
- 6 do 10 pozycji 10.000,00 zł,
- 11 do 15 pozycji 15.000,00 zł,
- 15 i więcej pozycji 30.000,00 zł.

Jeśli chopdzi o wypłatę to zapewniają, że:
6. Wygrane do kwoty 1. 000,00 zł (na jeden wygrany kupon) wypłaca się bezpośrednio po ogłoszeniu oficjalnego wyniku zdarzenia.
7. Wygrane powyżej kwoty 1. 000, 00 zł (na jeden wygrany kupon) spółka zobowiązana jest wypłacić do 5 dni roboczych od momentu ogłoszenia oficjalnego wyniku zdarzenia, a w przypadku wygranych powyżej 10. 000, 00 zł &#8211; do 14 dni .

Powodzenia w graniu i oby jak najszybciej otworzyli punkt w Trójmieście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
Czy te kursy w BukmacherSporcie chodzi mi o biahtlon. Czy można grać je solo, czy w ako, oraz pytanie za jaką kasę przyjmują zakłady na biathlon, skoki. Koledzy z Tarnowa i Rzeszowa proszę o pomoc, a tak apropo to czy w Krakowie zamierzają otworzyć punkt. Dzięki pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Quote
Czy te kursy w BukmacherSporcie chodzi mi o biahtlon. Czy można grać je solo, czy w ako, oraz pytanie za jaką kasę przyjmują zakłady na biathlon, skoki. Koledzy z Tarnowa i Rzeszowa proszę o pomoc, a tak apropo to czy w Krakowie zamierzają otworzyć punkt. Dzięki pozdrawiam.

Jasne, mozna grac solowki, "ako" tez o ile nie bedziesz laczyl ze soba pojedynkow, w ktorych wystepuja ci sami zawodnicy oraz typow na ich pozycje w klasyfikacji koncowej.

Co do kwot, to nie mam pojecia. Osobiscie grubo nie gralem biathlonu, wiec sokojnie mi przyjeli kupony.

Jezeli chodzi o otwieranie kolejnych punktow, to wiem tylko, ze kolejny powinien pojawic sie w Rzeszowie. Na ul. Okulickiego, vis a vis REDUTY (rzeszowianie wiedza gdzie to jest) okleili juz firmowymi reklamami okna.

Niestety, to wszystko. Dosc tajemnicza ta firma ;-)

Narka

Last edited by HashisH; 10/12/2004 19:32.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
He, ja również wyczekuje na punkt w 3mieście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#261203 17/12/2004 14:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Heh. Bylem dzis w Bukmacherze (niestety, poki co maja tylko po punkcie w Rzeszowie i Tarnowie), puscic jakis delikatny biathlonik, a tu ku mojemu zdziwieniu, milemu zreszta, w ofercie znalazlem dwie walki bokserskie.

Sa to pojedynki niedzielnej gali boksu zawodowego, ktora odbedzie sie w Rzeszowie (relacja live w Polsacie, tylko nie wiem ktorym).

Widac, ze goscie staraja sie urozmaicac oferte, ale poki nie poszerza sieci punktow, niewiele im to da.

Obrona tytulu mlodziezowego mistrza swiata WBC, waga polciezka:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Dawid "Cygan" Kostecki - Dhafir Smith (USA) [10 rund] 1,22 18 4,13

oraz

walka wagi juniorciezka:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Bruce Oezbek (TUR) [8 rund] 1,15 20 5,06

No to mysle, ze mamy dwa pewniaczki do zagrania lub uzupelnienia jakiegos COMBO. "Cygan" spokojnie obroni wywalczony przed chyba dwoma miesiacami tytul, tym bardziej, ze wystapi w swoim miescie, przed swoja publika.

Diablo jest jeszcze wiekszym faworytem i zapewne bedzie kontynuowal zwycieska passe.

Nic to, qponsy juz zagrane, teraz tylko trzeba 3mac kciuki za Cygana, Diablo, PSV, Gretne, Peterhead, Chelsea i Man U.

Last edited by HashisH; 17/12/2004 14:12.
#261204 17/12/2004 21:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Walka Kosteckiego bedzie na Polsat Sport w niedziele o 21:00. Powtórka na głownym polsacie o 24:00. A do nowego buka chyba sie przejde jutro zobaczyc co maja w ofercie.

#261205 18/12/2004 09:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 18
A
AJ Offline
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 18
Witam

Boks z takiej gali u polskiego buka?? Czyżby w końcu coś zaczynało zmieniać się na lepsze... Poczekamy zobaczymy. Choć pewnie w Bielsku nieprędko zobaczę jakiś ich punkt. A wracając do boksu to zaczyna mnie już denerwować sztuczne śrubowanie rekordu Włodarczyka polegające na aranżowaniu mu walk z zupełnie nieznanymi bokserami których taktyka polega na jak najdłuższym "przeżyciu" w ringu

Pozdrawiam

#261206 22/12/2004 17:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
Dzis bylem na miescie i zauwazylem ze w naszym miescie(Zabrze) tez powstaje Bukmacher prawie na przeciwko STS na ulicy Wolnosci(kolo Rossmana)
u nas bedzie trojkat bermudzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STS, Prof i Bukmacher
pozdrawiam
aha potrzebuja panie do pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#261207 26/12/2004 17:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
U nas bedzie niedlugo nowa firma a mnie interesuje jakie wrazenia maja juz grajacy w tej firmie
jak z wyplatami??
bo np ostatnio w Zabrzu na dworcu w profesjonalu wyplaty byly wstrzymane na okres 3 dni
pozdrawiam

#261208 03/01/2005 14:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
W moim mieście Dąbrowa Górnicza jest STS , Porfesjonal i otwieraja za kilka dni zakłady Bukmacher teraz będzie można wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1