|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
to ze myslalem myslalem az wymyslilem swoj biznes plan  teraz tylko zebrac 20-25 kola ;bb i od daj Boze czerwca ruszamy z wlasna firma  oby ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Skorzystaj z dofinansowania. Do 40 tysi spokojnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
piliśmy sobie browarek w parku i zaczął padać deszcz a przy okazji skończył się browar.. idziemy do sklepu a tam promocja! kup 8 Broków, parasol gratis.. to mówimy osiem Broków i parasol poproszę.. no i można było dokończyć co zaczęliśmy w korzystnych warunkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
cieszy mnie polskie 'dzień dobry' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Skorzystaj z dofinansowania. Do 40 tysi spokojnie. hmm moglbys jakies szczegoly na priv ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Z tym dofinansowaniem to nie żadne tajne info, bo trochę tak zabrzmiało  To jest dofinansowanie z funduszy unijnych, z tego co wiem dysponentem tych środków są urzędy pracy. Poczytaj na stronie odpowiedniego urzędu pracy. PS nie wiem czy nie trzeba czasem być zarejestrowanym jako bezrobotny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Dokładnie tak jak pisze kolega. Unia zwróci ci do 70% kosztów związanych z rozpoczeciem działanności. ( niekoniecznie do 40 tys), ale są dwa kruczki: 1. To ty sam pokrywasz koszty i zbierasz wszystkie faktury i rachunki i Unia na tej podstawie ci to zwraca. Nie dostaniesz pieniędzy przed faktem. 2. Musisz prowadzić działalnośc conajmniej 3 lata, bo inaczej Unia może zarządać zwrotu środków ( wiadomo Polak potrafi kombinować :p)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Trzeba byc zarejestrowanym, ale to juz od urzedu zalezy jak dlugo, w niektorych wystarczy 7 dni, w niektorych 3 miesiace
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jest tyle różnych dofinansowań, że czytaj te przykłady z postów powyżej z przymrużeniem oka. Są dofinansowania z UP, z Urzędu Marszałkowskiego (czyli z Unii) i sporo innych. Tutaj masz taki ogólny artykuł, pod nim są odnośniki do innych: http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/16783769,40-tys-zl-dla-bezrobotnego-na-zalozenie-firmy.html PS. Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego (pieniądze Unii) można dostać po półtorarocznym prowadzeniu firmy. I tej informacji nikt mi nie podważy, bo moja ciotka przydziela te dotacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja wniosek jade złożyc jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
95zl zarobione dzisiaj... 45 wyplaty i 50zl[!] napiwkow ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
a jaki to loipop ten biznes ? jezeli mozesz zdradzic oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dupa nie zlozylem. Kobicie nie podobało sie to, ze w szacowanych kosztach mam napisane "ok.", a jako, ze koszty są juz okolo, wiec nie nalezy pisac przy kwocie około  No i dwa, to pomyslilem sie w kosztach o 25 zl  Jutro drugie podejscie, ostateczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
dzieki panowie , mialem klopoty z netem i nie pisalem , biznes jak biznes  ...myslalem o innym i do wyboru mam 2 opcje. teraz trzeba gromadzic srodki i z kobieta podjac decyzje co i jak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A i znowu miałem zajebisty utarg. Jakimś cudem same zajebiste beybe tylko obsługiwałem. Ale takiej jednej co jej buty wcisnąłem to po prostu od jej urody aż mi się nogi uginały <marzyciel>  Jaram się nią okrutnie. Śliczna jest  Wczoraj jak wyszła ze sklepu podchodzę do kumpla i mówię: "Ale ja jestem cipka, mogłem zagadać i wziąć namiary. Jak kocha to przyjdzie w niedzielę" Zgadnijcie kto dzisiaj wbiegł do sklepu na 3 minuty przed zamknięciem i jedyne co to uśmiechnął się do mnie?  ONA :HURA: Fajna jest. Skąd wiedziała, że dzisiaj też pracuję?  słodka ;*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Skończy się na tym, że będziesz się tylko Nią podniecał i ani razu nie zagadasz... weź chociaż fotkę zrób, a jak wpadnę do Bydzi to sam zagadam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
shane, w ktorym sklepie pracujesz, odwiedze Cie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Shane ja tez sprzedaje buty, niektore laski sa konkretne :Grin: ale wkurwiaja wycieczki niemców i naloty gówniarzy po szkole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Shane ja tez sprzedaje buty, niektore laski sa konkretne :Grin: ale wkur*wiaja wycieczki niemców i naloty gówniarzy po szkole 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|