|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
sugeruje przyklejenie tematu z aktualna tabela
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Przepraszam, że się wtrącam ale czy aby na pewno 7 typ Siemersa jest trafiony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Daniel M - Mayer L [Games Hc 0:1.5] 1 1.8 Fonbet
Wynik wiazacy to 6-2, hc pokryte a Fb zwrotow nie daje po rozpoczeciu spotkania (tak bynajmniej wyczytalem), to nie jest hc na sety ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Daniel M - Mayer L [Games Hc 0:1.5] 1 1.8 Fonbet
Wynik wiazacy to 6-2, hc pokryte a Fb zwrotow nie daje po rozpoczeciu spotkania (tak bynajmniej wyczytalem), to nie jest hc na sety ... Szczerze mówiąc nie znam buka, który uznaje hc w meczu na cokolwiek oprócz 1 seta (chyba, że to był typ na 1 set a nie na mecz bo nie napisałeś) jak jest krecz w meczu. No ale mogę się mylic niech się wypowie ktoś kto ma konto w Fonbet. Aha bez urazy Siemiers po prostu jakos mi wpadł w oko ten typ. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
typ trafiony  przy kreczu fb rozlicza jako 6-2 6-0 pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521 |
podstawowek podal doga bez podania buka,dog wszedl i nie watpie ze byl taki kurs jaki podal,ale gdyby byl krecz juz niewiadomo jak to liczyc.wiec jak to liczymy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Zaliczyłem, ale nie tylko podstawek robi błędy. Postaram się teraz w miarę na bieżąco kontrolować, bo już kłopoty z netem w domu się skończyły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
w tabelce powinienem miec w dogach 2-4, a nie 1-5 Poprawione 
Last edited by THOM; 13/10/2008 15:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Kto wygrywa klasyfikację UD jak kilku uczestników ma ten sam bilans końcowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
100 zl zostanie podzielone
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
100 zl zostanie podzielone Dzieki za odp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Z reguły jest to kwestia do dogadania się pomiędzy zainteresowanymi - czy chcą dogrywkę pomiędzy sobą czy podział kasy - ostatnie 3x z tego co pamiętam to był podział kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Thom proszę popraw mój bilans bo pomyliłeś się: #1 Niculescu M.-Duque Marin.M. 1 1.5 wzb Niculescu wygrała (1-0) #2 Williams V.-Safina D. 1 1.45 wzb Venus wygrała (2-0) #3 Ivanovic-Zvonareva 1 1.58 Bwin Ana przegrała (2-1) #4 Williams V. - Dementieva E. 1set 1 1.45 BAH Venus wygrała 1 set (3-1) #5 Zverev M - Hernych J 1 1.5 BAH Zverev przegrał (3-2) #6 Petzschner P. - Guccione C. 1 1.45 BAH Peczi przegrał (3-3) #7 Keothavong A.-Ruutel M. 1 1.47 wzb Anne wygrała (4-3) i dog Aga wygrała (6-3) Razem tak jak pisałem 66-30 (7-4) więc gdzieś się pomyliłeś chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Zgadza się poprawiłem.
Mam prośbę - jutro z rana wyjeżdżam na delegację prawdopodobnie na tydzień - może uda mi się wrócić wcześniej, więc albo ktoś podliczy ostatni tydzień i wklei tabelkę, albo będziecie musieli poczekać do mojego powrotu w przyszłym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Mam pytanie. Jako, że pierwszy raz jestem wsród laureatów to nie jestem pewien czy jest tak jak myślę, więc proszę mnie poprawic jakby co. Rozumiem, że kasa od sponsora na konto w BET24, a z wpisowego na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Stich pisał coś o propozycjach zmian w regulaminie. Nie ma co czekać do następnej edycji - piszcie póki jeszcze pamięta się na "gorąco" błędy lub "braki" w regulaminie, które należy poprawić lub nowe propozycje, które się nasunęły podczas trwania konkursu. Im wcześniej podyskutujemy tym lepiej. Za tydzień lub dwa nikt tu już nie zajrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Bonusy z Bet24 już powinny być na kontach nagrodzonych. Mamy też 2 tysiaki na kolejną edycję.  dla sponsora
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Stich pisał coś o propozycjach zmian w regulaminie. Nie ma co czekać do następnej edycji - piszcie póki jeszcze pamięta się na "gorąco" błędy lub "braki" w regulaminie, które należy poprawić lub nowe propozycje, które się nasunęły podczas trwania konkursu. Im wcześniej podyskutujemy tym lepiej. Za tydzień lub dwa nikt tu już nie zajrzy  Najwyzsza pora zaczac rozmawiac o nastepnej edycji, zmianach itd. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Z tego co mi wiadomo to najważniejsza zmiana w stosunku do poprzedniej edycji to brak sponsora 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|