|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Czy ktos gra(ł) w tym buku? Nie moge zajazyc jak sie tam obstawia. Przede wszystkim stawki sa zupelnie niejasne. Ciekaw jstem takze wplat/wyplat. PlizzZ pomozcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
To firma od zakładów 'spread' (nie wiem jak to po polsku nazwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, nie klasyczny buk. Różnica w ogromnym uproszczeniu jest taka, że wygrana/przegrana zależy od każdej strzelonej bramki/zdobytego punktu. Jeżeli np. obstawiasz w danym meczu over (kupujesz bramki) to tym więcej wygrasz im więcej bramek padnie. Jako, że przegrane (i oczywiście wygrane) mogą być teoretycznie nieograniczone (przekraczać stan konta) nie otworzysz tam raczej konta "z ulicy', zwłaszcza nie będąc obywatelem UK. W zasadzie możesz liczyć jedynie na uproszczoną wersję konta "bet hi-lo", gdzie będziesz miał dostęp tylko do części zakładów, z ograniczonym limitem wygranej/przegranej. Jeżeli jesteś bliżej zainteresowany, mechanizmy tego typu zakładów są na tej stronie bardzo jasno wytłumaczone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dzieki uQ$ ,chyba z Michałem sobie odpuścimy tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Tak, to nie to o co mi chodzilo. Dzieki uQ$ wielkie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka