Według mnie największym minusem jest brak zakładów 'na żywo'."> Według mnie największym minusem jest brak zakładów 'na żywo'.">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#261860 21/07/2006 11:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wal śmiało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Według mnie największym minusem jest brak zakładów 'na żywo'.

Bonus: Unibet
#261861 21/07/2006 12:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Moje najwieksze zastrzezenie jest takie, ze nie zawsze zamykaja zaklady na czas. Jesli tak sie zdarzy to odpowiada gracz a nie GB. Zdarzalo mi sie, ze przyjety po czasie wygrany zaklad zawarty z GB mialem anulowany a przegrany na to samo zdarzenie w P2P zostawal wazny.

Do tego jak ktos rezerwuje kursy to nie widac tego. Czyli ktos ma np zarezerwowane 1,4 a ja wystawiam 1,5 to on dostanie 1,4 a reszte zabierze GB.

Poza tym wysoka prowizja. Szczegolnie jak sie nie jest zlotym czlonkiem.

No i na koniec plynnosc - kiedys wystawialem po sto kilkadziesiat rzeczy i sprzedawalnosc byla na poziomie 0,7 - 0,8%

Najwieksza zaleta jest to, ze jak sie wystawia zaklad to nie jest zabierana ani rezerwowana kasa - mozna wystawic kilkaset zakladow za ta sama kase na koncie i dopiero jak ktorys zaklad zostanie wziety to reszta sie zamyka albo zmniejszaja sie kwoty.

Tak jak pisalem - samo GB to pierwsza liga ale P2P bym nadmiernie nie chwalil. Oczywiscie mozna grac duzo i pewnie 99,9% nie bedzie problemu ale warto zwrocic uwage na to co pisze.

Wojtek

#261862 21/07/2006 12:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
jak ktos rezerwuje kursy to nie widac tego. Czyli ktos ma np zarezerwowane 1,4 a ja wystawiam 1,5 to on dostanie 1,4 a reszte zabierze GB.

Czy tak dalej jest? Jak ktoś rezerwuje to tego nie widać jako ofertę sell?

#261863 21/07/2006 12:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Rzeczywiscie - teraz widac jako sell w druga strone - dawno nie wystawialem P2P w GB. Byc moze poprawilo sie tez to o czym pisze na poczatku ale mialem z tym problemy czasami.

Wojtek

#261864 21/07/2006 13:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie wiem jak jest z prowizją, ale jest teraz chyba tak, że płaci ją wyłącznie osoba wystawiająca zakład. Osoba przyjmująca zakład (czyli obstawiająca normalnie) ma chyba 0% prowizji.

#261865 21/07/2006 15:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z prowizja jest tak jak piszesz - odkad pamietam to tak wlasnie bylo.

Tylem, ze jak w GB wystawiasz kurs 2,0 za 100 euro to ryzykujesz 104,25 euro a zwrotu masz 95,75.

W Betfair przy 5 prowizji masz przy ryzyku 104,25 euro zwrot = 104,25 * 0,95 = 99,04

a np. w Parbet 104,25 * 0,96 = 100,08 - niby niewielkie roznice ale jak sie wiecej gra to sa istotne.

To oczywiscie z punktu widzenia osoby wystawiajacej zaklady. Dla grajacego P2P brak prowizji jest pewnie spora zaleta.

Teoretzcznie latwiej powinno byc w GB sprzedac nizsze kursy niz w Betfair ale chyba tak nie jest.

Wojtek

#261866 21/07/2006 15:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
To zobacz jaka jest prowizja w Betonbet:3% i wystarczy, że uzbierasz 100pkt i już masz 2,9%.
Wypłaty via Moneybookers trwają ok 3-4 h.
Uważam, że jest to najlepszy betting exchange na rynku.

#261867 21/07/2006 15:20
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
aha i jeszcze bardzo ważna sprawą jest szybkość rozliczania zakładów. W Betonbet trwa to ok 5-15min. po zakończeniu zdarzenia.

#261868 06/09/2006 14:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
powiedzmy ze mam 1000zł na koncie w gamebookers
wystawiam oferte powiedzmy kurs na chealsa 1.50
ktos zagra ten kurs za 500zł
to jak chealsa nie wygra to te 500zł jest moje oczywiscie odliczając prowizje
tak jest??

#261869 07/09/2006 15:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokładnie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli wystawisz na Gamebookers P2P Chelsea po 1.50 to teoretycznie możesz przyjąć prawie 2000zł na to jeśli na koncie masz 1000zł.

Wtedy jeśli Chelsea nie wygra to zgarniasz całą pulę odliczając oczywiście prowizję.

#261870 09/09/2006 07:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
jaki serwis do p2p polecacie na drugim miejscu po betfair ? z krotkim uzasadnienem dlaczego. popularny chyba jest rowniez betsson ? duzo ludzi tam obstawia ?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1