|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wal śmiało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Według mnie największym minusem jest brak zakładów 'na żywo'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Moje najwieksze zastrzezenie jest takie, ze nie zawsze zamykaja zaklady na czas. Jesli tak sie zdarzy to odpowiada gracz a nie GB. Zdarzalo mi sie, ze przyjety po czasie wygrany zaklad zawarty z GB mialem anulowany a przegrany na to samo zdarzenie w P2P zostawal wazny.
Do tego jak ktos rezerwuje kursy to nie widac tego. Czyli ktos ma np zarezerwowane 1,4 a ja wystawiam 1,5 to on dostanie 1,4 a reszte zabierze GB.
Poza tym wysoka prowizja. Szczegolnie jak sie nie jest zlotym czlonkiem.
No i na koniec plynnosc - kiedys wystawialem po sto kilkadziesiat rzeczy i sprzedawalnosc byla na poziomie 0,7 - 0,8%
Najwieksza zaleta jest to, ze jak sie wystawia zaklad to nie jest zabierana ani rezerwowana kasa - mozna wystawic kilkaset zakladow za ta sama kase na koncie i dopiero jak ktorys zaklad zostanie wziety to reszta sie zamyka albo zmniejszaja sie kwoty.
Tak jak pisalem - samo GB to pierwsza liga ale P2P bym nadmiernie nie chwalil. Oczywiscie mozna grac duzo i pewnie 99,9% nie bedzie problemu ale warto zwrocic uwage na to co pisze.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jak ktos rezerwuje kursy to nie widac tego. Czyli ktos ma np zarezerwowane 1,4 a ja wystawiam 1,5 to on dostanie 1,4 a reszte zabierze GB. Czy tak dalej jest? Jak ktoś rezerwuje to tego nie widać jako ofertę sell?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Rzeczywiscie - teraz widac jako sell w druga strone - dawno nie wystawialem P2P w GB. Byc moze poprawilo sie tez to o czym pisze na poczatku ale mialem z tym problemy czasami.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie wiem jak jest z prowizją, ale jest teraz chyba tak, że płaci ją wyłącznie osoba wystawiająca zakład. Osoba przyjmująca zakład (czyli obstawiająca normalnie) ma chyba 0% prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Z prowizja jest tak jak piszesz - odkad pamietam to tak wlasnie bylo.
Tylem, ze jak w GB wystawiasz kurs 2,0 za 100 euro to ryzykujesz 104,25 euro a zwrotu masz 95,75.
W Betfair przy 5 prowizji masz przy ryzyku 104,25 euro zwrot = 104,25 * 0,95 = 99,04
a np. w Parbet 104,25 * 0,96 = 100,08 - niby niewielkie roznice ale jak sie wiecej gra to sa istotne.
To oczywiscie z punktu widzenia osoby wystawiajacej zaklady. Dla grajacego P2P brak prowizji jest pewnie spora zaleta.
Teoretzcznie latwiej powinno byc w GB sprzedac nizsze kursy niz w Betfair ale chyba tak nie jest.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
To zobacz jaka jest prowizja w Betonbet:3% i wystarczy, że uzbierasz 100pkt i już masz 2,9%. Wypłaty via Moneybookers trwają ok 3-4 h. Uważam, że jest to najlepszy betting exchange na rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
aha i jeszcze bardzo ważna sprawą jest szybkość rozliczania zakładów. W Betonbet trwa to ok 5-15min. po zakończeniu zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
powiedzmy ze mam 1000zł na koncie w gamebookers wystawiam oferte powiedzmy kurs na chealsa 1.50 ktos zagra ten kurs za 500zł to jak chealsa nie wygra to te 500zł jest moje oczywiscie odliczając prowizje tak jest??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokładnie tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli wystawisz na Gamebookers P2P Chelsea po 1.50 to teoretycznie możesz przyjąć prawie 2000zł na to jeśli na koncie masz 1000zł.
Wtedy jeśli Chelsea nie wygra to zgarniasz całą pulę odliczając oczywiście prowizję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
jaki serwis do p2p polecacie na drugim miejscu po betfair ? z krotkim uzasadnienem dlaczego. popularny chyba jest rowniez betsson ? duzo ludzi tam obstawia ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|