Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Potwierdzam, Heidfeld -3 na starcie, Barrichello 10k po kieszeni i jeszcze raz - Kovalainen NIE dostał żadnej kary.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
taki mały newsik... ważny po części od strony bógmacherskiej :]

17 czerwca 2007 r. 56. okrążenie Grand Prix USA. Jadący po punkty Nick Heidfeld nagle zwalnia i zjeżdża do alei serwisowej. W słuchawkach słyszy dramatyczne: "Doprowadź samochód do garażu!". Nie daje rady. W jego bolidzie nawaliła hydraulika. Heidfeld parkuje bolid w cieniu pod drzewami i chwilę później siedzi już obok niego na krzesełku, nerwowo przeczesując włosy.

Był to ostatni wyścig, którego Niemiec nie ukończył. W niedzielę Heidfeld przekroczył metę w Singapurze na szóstym miejscu. Był to jego 25. wyścig z rzędu, w którym dojechał do końca. Niemiec pobił tym samym rekord Michaela Schumachera. Na dodatek Heidfeld zdobywał punkty w 19 z 25 tych wyścigów.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Robert Kubica zostaje w BMW Sauber na 2009 rok - oficjalnie! [sport.pl]

Koniec epopei transferowej Roberta Kubicy i BMW Sauber. Polak w przyszłym sezonie pozostanie kierowcą niemieckiego teamu, a jego partnerem nadal będzie Nick Heidfeld - ogłosił w poniedziałek zespół...

cieszyć się czy płakać ? chyba jednak cieszyć, Robert nadal będzie występował w dobrym teamie...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Decyzja najlepsza z możliwych (nie tylko aspekt dotyczący Roberta, ale jako całość), i tyle w tym temacie...

Last edited by tomo; 07/10/2008 03:26.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Ktos wie jaka pogoda bedze na GP ??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by mopsiq
Ktos wie jaka pogoda bedze na GP ??

1) pogoda według yahoo http://weather.yahoo.com/Shizuoka-Japan/JAXX0107/forecast.html

2) tutaj natomiast zgodnie z japońską agencją meteo http://www.jma.go.jp/en/yoho/327.html

linki bezpoślernie powinny działać, jeżeli nie szukaj prefekturę Shizuoka - tam znajduje się tor.

pozdr,

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to prawde ze w Japonii kierowcy beda jezdzic bolidami z zabarwionymi oponami na zielono?? jesli tak to czemu?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Dziabor
to prawde ze w Japonii kierowcy beda jezdzic bolidami z zabarwionymi oponami na zielono?? jesli tak to czemu?

tak to prawda

więcej tutaj [sport.pl]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by mopsiq
Ktos wie jaka pogoda bedze na GP ??

1) pogoda według yahoo http://weather.yahoo.com/Shizuoka-Japan/JAXX0107/forecast.html

2) tutaj natomiast zgodnie z japońską agencją meteo http://www.jma.go.jp/en/yoho/327.html

linki bezpoślernie powinny działać, jeżeli nie szukaj prefekturę Shizuoka - tam znajduje się tor.

pozdr,
dzieki Baqu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
ktos wie jak tam sprawa pomiedzy massa a Bourdais mieli rozpatrzyc po wyscigu

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Burdais kara doliczenia 25 sekund do końcowego wyniku za kolizję z Massą skl. na 10 miejscu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
dzieki w gruncie rzeczy dobrze ze dostal kare bedze ciekawie choc to tylko 1 punkt

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Kwale za godzinę. Nie sądzicie, że kurs 9.00 na Fernando Alonso, że wygra kwalifikacje jest zawyżony? Z tego co mi się rzuciło w oczy to wygrał 2 treningi tutaj... .

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
I kolejne nieudane kwalifikacje Kubicy, jak dla mnie niestety.. ale Kubica straci miejsce na podium..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
daje dziś Hamiltona, że nie dojedzie, głównie liczę na to, że ktoś go brzydko mówiąc skasuje, czytałem gdzieś, że tylko 3 kierowcom nie zalazł za skórę, więc szansa jest, bo przecież wypadki chodzą po ludziach \o/ na jakiś defekt raczej nie liczę po pewnie na ostatni wyścig wszystko będzie tiptop, ale również z tym różnie bywa, kurs atrakcyjny 4.50-5.00

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Macie jakieś info o pogodzie? Bo ja dotarłem tylko do kamer znad morza grin 30 km od toru i teraz nie wygląda to za ciekawie. Deszcz nie pada ale zachmurzone niebo smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by hokuy
daje dziś Hamiltona, że nie dojedzie, głównie liczę na to, że ktoś go brzydko mówiąc skasuje, czytałem gdzieś, że tylko 3 kierowcom nie zalazł za skórę, więc szansa jest, bo przecież wypadki chodzą po ludziach \o/ na jakiś defekt raczej nie liczę po pewnie na ostatni wyścig wszystko będzie tiptop, ale również z tym różnie bywa, kurs atrakcyjny 4.50-5.00

Dokladnie tak samo mysle ,ze ten wyscig bedzie glownie wymiezony pod wykluczenie Hamiltona . Sadze ze juz na 1 okrazeniu skasuje go Alonso smile ,a podium .MASSA ,Raikonen( chyba ze sie poswieci dla kolegi z zespolu i zalatwi kolize Hamiltonowi) 3 pozycja ... nie mam pojecia dla jakiegos szczesliwca R.KUBICA laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Widze ze nie tylko ja tak kombinuje wink

Sprobowalem wariata Hamilton NIE sklasyfikowany + Raikonnen V co daje mi piekny dubelek z AKO grubo ponad 20 smile
Jezeli zalatwia Hamiltona wowczas w mojej wizji Massa puszcza Kimiego po V i po jakze dla niego wazne 10 punktow smile
Niestety w mojej wizji Roberto traci braz.. ale coz ja poczne ja tak to dzis widze smirk

Powodzenia grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
A jaki kurs macie na na Hamiltona ze nie dojedzie? Bo Bet365 oferuje ze nie ukonczy 3.75. A co ciekawe na to ze bedzie poza pierwsza 5 tez jest taki sam kurs. To drugie zdarzenie zapewne bezpieczniejsze.

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1