|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Potwierdzam, Heidfeld -3 na starcie, Barrichello 10k po kieszeni i jeszcze raz - Kovalainen NIE dostał żadnej kary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
taki mały newsik... ważny po części od strony bógmacherskiej :]
17 czerwca 2007 r. 56. okrążenie Grand Prix USA. Jadący po punkty Nick Heidfeld nagle zwalnia i zjeżdża do alei serwisowej. W słuchawkach słyszy dramatyczne: "Doprowadź samochód do garażu!". Nie daje rady. W jego bolidzie nawaliła hydraulika. Heidfeld parkuje bolid w cieniu pod drzewami i chwilę później siedzi już obok niego na krzesełku, nerwowo przeczesując włosy.
Był to ostatni wyścig, którego Niemiec nie ukończył. W niedzielę Heidfeld przekroczył metę w Singapurze na szóstym miejscu. Był to jego 25. wyścig z rzędu, w którym dojechał do końca. Niemiec pobił tym samym rekord Michaela Schumachera. Na dodatek Heidfeld zdobywał punkty w 19 z 25 tych wyścigów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Robert Kubica zostaje w BMW Sauber na 2009 rok - oficjalnie! [ sport.pl] Koniec epopei transferowej Roberta Kubicy i BMW Sauber. Polak w przyszłym sezonie pozostanie kierowcą niemieckiego teamu, a jego partnerem nadal będzie Nick Heidfeld - ogłosił w poniedziałek zespół...cieszyć się czy płakać ? chyba jednak cieszyć, Robert nadal będzie występował w dobrym teamie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Decyzja najlepsza z możliwych (nie tylko aspekt dotyczący Roberta, ale jako całość), i tyle w tym temacie...
Last edited by tomo; 07/10/2008 03:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Ktos wie jaka pogoda bedze na GP ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
to prawde ze w Japonii kierowcy beda jezdzic bolidami z zabarwionymi oponami na zielono?? jesli tak to czemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
to prawde ze w Japonii kierowcy beda jezdzic bolidami z zabarwionymi oponami na zielono?? jesli tak to czemu? tak to prawda więcej tutaj [ sport.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
ktos wie jak tam sprawa pomiedzy massa a Bourdais mieli rozpatrzyc po wyscigu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Burdais kara doliczenia 25 sekund do końcowego wyniku za kolizję z Massą skl. na 10 miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
dzieki w gruncie rzeczy dobrze ze dostal kare bedze ciekawie choc to tylko 1 punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Kwale za godzinę. Nie sądzicie, że kurs 9.00 na Fernando Alonso, że wygra kwalifikacje jest zawyżony? Z tego co mi się rzuciło w oczy to wygrał 2 treningi tutaj... .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
I kolejne nieudane kwalifikacje Kubicy, jak dla mnie niestety.. ale Kubica straci miejsce na podium..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
daje dziś Hamiltona, że nie dojedzie, głównie liczę na to, że ktoś go brzydko mówiąc skasuje, czytałem gdzieś, że tylko 3 kierowcom nie zalazł za skórę, więc szansa jest, bo przecież wypadki chodzą po ludziach \o/ na jakiś defekt raczej nie liczę po pewnie na ostatni wyścig wszystko będzie tiptop, ale również z tym różnie bywa, kurs atrakcyjny 4.50-5.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Macie jakieś info o pogodzie? Bo ja dotarłem tylko do kamer znad morza  30 km od toru i teraz nie wygląda to za ciekawie. Deszcz nie pada ale zachmurzone niebo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
daje dziś Hamiltona, że nie dojedzie, głównie liczę na to, że ktoś go brzydko mówiąc skasuje, czytałem gdzieś, że tylko 3 kierowcom nie zalazł za skórę, więc szansa jest, bo przecież wypadki chodzą po ludziach \o/ na jakiś defekt raczej nie liczę po pewnie na ostatni wyścig wszystko będzie tiptop, ale również z tym różnie bywa, kurs atrakcyjny 4.50-5.00 Dokladnie tak samo mysle ,ze ten wyscig bedzie glownie wymiezony pod wykluczenie Hamiltona . Sadze ze juz na 1 okrazeniu skasuje go Alonso  ,a podium .MASSA ,Raikonen( chyba ze sie poswieci dla kolegi z zespolu i zalatwi kolize Hamiltonowi) 3 pozycja ... nie mam pojecia dla jakiegos szczesliwca R.KUBICA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Widze ze nie tylko ja tak kombinuje  Sprobowalem wariata Hamilton NIE sklasyfikowany + Raikonnen V co daje mi piekny dubelek z AKO grubo ponad 20  Jezeli zalatwia Hamiltona wowczas w mojej wizji Massa puszcza Kimiego po V i po jakze dla niego wazne 10 punktow  Niestety w mojej wizji Roberto traci braz.. ale coz ja poczne ja tak to dzis widze  Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
A jaki kurs macie na na Hamiltona ze nie dojedzie? Bo Bet365 oferuje ze nie ukonczy 3.75. A co ciekawe na to ze bedzie poza pierwsza 5 tez jest taki sam kurs. To drugie zdarzenie zapewne bezpieczniejsze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|