|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Witam,
Dostalem bonus 150 zl. Wplacilem pieniadze aby grac w pokera i tylko w niego gralem, nie obstawialem zakladow sportowych. Teraz chcialem wyplacic pieniadze dostepne bez bonusa a oni mi piszą, że nie moge wyplacic pieniedzy dopoki bonusem nie obroce 5 razy po kursie minimum 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
edit: to napisal jakis "Jarek" z polskiego supportu. prostak napisal tylko imie. Norma, oni nie mają obowiązku się przedstawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
oto co mi napisali z ang supportu
Hello ,
Thank you for your email.
You will have to bet through this money due to the terms and conditions of the freebet. We can not cancel the freebet.
If you have any queries please do not hesitate to contact us.
Kind regards,
Zoe Centrebet
Conrad prosze o pomoc bo nie moge wyplacic moich pieniedzy. Chca zebym najpierw obrocil bonusem 5 razy za kurs min 1.8. Probowalem wyplacic pieniadze bez bonusa i nie moge.
Last edited by Conrad; 30/09/2008 04:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Napisalem im, ze nie gram w zaklady sportowe. Wplacilem pieniadze zeby pograc w pokera, a ze oni mi bonus dopisali to ich sprawa. Napisalem, zeby mi anulowali bonusa. Wygralem troche kasy w pokera, chce to wyplacic a oni mi pisza, ze nie moge bo musze najpierw jakims bonusem obrocic 5 razy po kursie min 1.8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
aha i wyplacalem tylko tą kase co wplacilem plus wygrana z pokera a bonusa nie ruszalem do wyplaty. pozostawilem go tak jak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Daja Ci 150zl za darmo a Ty narzekasz. To nie problem zrobic ten obrot. Konto na Betfair i do przodu. Jakbys na poczatku nie chcial bonusa zanim zaczales grac w pokera to moze by Ci odjeli, a teraz to juz problem i nawet Conrad nic tu nie poradzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Tak za darmo, tylko sprobuj obrocic 5 razy kwotą 150 zl po kursie nie mniejszym niz 1.8. Nikt Ci nie da za darmo 150 zł. Jak nie problem zrobic ten obrot, jakie konto na betfair ? To co ja mialem jeszcze ich prosic przy zakladaniu konta zeby mi nie dodawali bonusa ? Ja chce wyplacic swoje pieniadze i wygrana z pokera. Czy tak wiele wymagam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Zaczyna mnie draznic ten buk. od kilkunastu dni mam problemy z ich stona a mianowicie .Przy probie wejscia na strone wywala blad 404 lub zrywa polaczenie , gdzie inne strony laduja sie na tychmiast. Kolejna sprawa , wybieram zdazenia do kuponu wybiore np 3 zaklady chcem doda 4 i zamulka chwile mieli i iwywala polaczenie zerwane WTF?
Juz z tego powodu postawilem dwa dni temu System od nowa , uzywam firefoxa ,ale na operze i IE to samo sie dzieje . Tez tak macie . KIlka razy strona mi wygasla sama z siebie nic na niej nie robiac Troche to frustrujace ,pisalem do suportu 2 dni temu w tej sprawie ale jak narazie brak odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Wlasnie cofneli mi z powrotem na konto gracza kase ktorą chcialem wyplacic.
dostalem takiego maila:
Bardzo mi przykro, ale zakładając konto wpisałeś kod bonusu i tym samym skorzystałeś z naszej oferty promocyjnej i zaakceptowałeś jej
regulamin, który mówi, że nie można wypłacić pieniędzy przed wykonaniem wymaganego obrotu.
Poniżej zamieszczam jeszcze raz informację o sposobie obliczania obrotu.
Aby sprawdzić, czy wykonałeś już wymagany obrót, musisz obliczyć, czy
postawiłeś już 5 kuponów po kursie przynajmniej 1.8 za łączną stawkę
równą 5x kwota bonusu (stawki na kupony nie muszą być jednakowe)
Np. BONUS = 150PLN 5x150=750 , więc musisz postawić przynajmniej 5 kuponów za łączną stawkę 750 , każdy z nich po kursie min. 1.8
Jeśli zlecisz wypłatę wcześniej, to pieniądze wrócą na Twoje konto gracza.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Z poważaniem,
Jarek Biuro Centrebet
A co jak postawie ten "bonus" i przegram go ? bede mogl wyplacic pieniadze moje ? czy dalej bede musial moimi pieniedzmi obracac zanim bede mogl wyplacic moje pieniadze ? Conrad pomozesz ?
Last edited by Conrad; 30/09/2008 04:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Potwierdzone: ZERO wymaganego obrotu dla promocji z freebetem.  Witamy, Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Niestety kwota bonusu musi być obrócona pięciokrotnie przed zleceniem wypłaty. Pierwszy depozyt, jak i inne środki na koncie gracza są ściśle powiązane z bonusem. Ta kwota też jest traktowana jako pula dostępna na wykonanie obrotu, a więc samo przegranie kwoty bonusa nie zwalnia z konieczności wykonania obrotu. Obowiązek ten zanika, gdy saldo konta maleje do zera. Wtedy kolejny depozyt nie podlega już regulaminowi promocji. Z poważaniem, Jarek Biuro Centrebet nie pozwalaja mi kasy wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli skorzystałeś z freebeta to nie musisz robić obrotu.
Jeśli natomiast zarejestrowałeś się kiedy był bonus depozytowy z obrotem to oczywiście należy zrobić obrót. To znaczy możesz wypłacić, ale wtedy w pierwszej kolejności zostanie odjęta kwota przyznanego bonusa za niespełnienie warunków promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Unfortunately, we’re not accepting bets online or by phone at the moment. We expect to be ready to accept bets at 18:30 30/09/08 AEST (08:30 30/09/08 GMT). yyy to u mnie juz 8:52  yyyy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kursy na polską ligę już są. Firma oferuje szereg różnych zakładów włącznie z "Draw No Bet" (handi 0) na wszystkie mecze, gdyż użytkownicy z Polski najczęściej pytali się o dostępność tych właśnie zakładów.  Draw No Bet (czyli "remis - nie ma zakładu") to zakład z "ubezpieczeniem" na remis. Czyli jeśli obstawiana przez Ciebie drużyna wygrywa to zakład jest wygrany, ale jeśli tylko zremisuje to dostajesz 100% zwrot stawki zakładu. Tego typu zakłady cieszą się dużą popularnością gdyż dają graczowi większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu - jeśli drużyna "nawali" i tylko zremisuje to i tak odzyskuje całą stawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42 |
Piszac, ze zostanie odjeta kwota bonusu miales na mysli, ze zostanie odjety bonus ? Prosze pomoz mi poniewaz, wyplacalem pieniadze juz 2 razy i za kazdym razem cofali mi na konto gracza. Wyplacalem wszystko oprocz bonusu. Chce zeby wyplacili mi kase ktorą wplacilem plus 100 zl ktore wygralem w pokera, a bonusa niech zabiorą. Moj login tresbien83. Conrad pomozesz mi z tym ?
Last edited by Conrad; 03/10/2008 13:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
morphine, pisz do supportu [email protected] oni ci na pewno wyjaśnią w czym rzecz. To typowa sprawa dla supportu nie dla Conrade ; ) myślę, że wszystko się wyjaśni. Powodzenia. PS: Dzisiaj w Fortunie/STS kurs na awans Lecha 1.75 a w Centrebet 1.90. Jak ktoś wierzy w "Kolejorza" to ma u Kangurów prezent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Morphine, napisz do supportu aby najpierw odjęli Ci bonusa - że po prostu z niego rezygnujesz. Po tym będziesz mógł wypłacać bez dokończenia obrotu w ramach poprzedniej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,024 |
Ale dlugo ida wyplaty. W niedziele wieczorem zlecilem wyplate i do dzisiaj jeszcze nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dzien dobry,
Czy orientuje sie ktos jak wygladaja wyplaty na Neteller ?
bodajze we wrzesniu logowalem sie to nie mialem tej opcji w Wyplatach. Tylko MB i konto bankowe.
z gory dziekuje, Łojro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|