|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Ci ktorzy mowia ze nie bylo faulu Golloba nie maja zadnego pojecia o zuzlu,zadnego Tomek pojechal jak idiota wystarczylo dowiezc to drugie miejsca i mialby final postapil jak junior i zaplacil za to wysoka cene.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
z tym idiota to bys mogl sie wstrzymac Tomek walczy o medal i kazdy maly punkt jest cenny wiec moze dlatego tak walczyl tym bardziej ze widzial ze jest szybszy w tym biegu! co do faulu to naprawde ciezko powiedziec mnie jednak bardziej dziwi interpretacja sedziego przy podobnym faulu kilka biegow wczesniej ten sam sedzia podejmuje decyzje o wykluczenie Nikiego gdzie Niki pojechal bardzo podobnie do Crumpa wiec jak ktos jest idiota to sedzia niestety po raz kolejny jest to polski sedzia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Wiadomo jak nordic rolicza kupony z gp w przypadku remisu ? Gollob - Jonsson roliczony jako przegrany. A obaj mieli po 9 punktow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Porównywanie sytuacji Tomka Z Jasonem i Jasona z Nickim to nieporozumienie. Jason byl wyraznie przed Nickim, gdy ten chciał sie zaczać składać. Wykluczenie Nickiego było jedyna rozsądna decyzja. Tak samo jak wykluczenie Tomka, który doprowadził do kontaktu z Crumpem i ciezko bylo sluchac bzdur opwiadanych przez komentatorow Canal+ o tym że Crump mogl ustac, skoro widac bylo w jakim stanie byl po tym upadku i nie byl on kontrolowany w zaden sposob jak chcieli to widziec komentatorzy. Glupotą dla mnie nie byl jednak ten atak Tomka, bo 1 miejsce dawalo mu szanse na wybor 4 pola startowego i jakies szanse w finale, natomist irracjonalna wydaje mi sie jego jazda po objeciu prowadzenia, kiedy mając wyraźna przewage nad Crumpem niepotrzebnie odchodzil szeroko od kraweznika na kazdym łuku dając Crumpiemu szanse na akcje, która byla pozniej przedmiotem kontrowersji. W każdym razie obie decyzje sedziego jak dla mnie jak najbardziej sluszne i nijak sie maja do slynnych popisów Wojaczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
POrównywanie tych 2 sytuacji to nieporozumienie ????
Jak sobotni wydarzenia ocenia sam zawodnik? - Półfinał był wygrany i tak naprawdę, nie wiadomo co mogłoby się zdarzyć w finale. Wcale nie mówię, że chciałbym w nim wygrać, ale po prostu chciałem zwiększyć przewagę nad Hancockiem, co się nie udało. Nie ma co oceniać sytuacji z półfinału, ale ewidentnie widać brak konsekwencji u sędziego, dlatego że w jednej sytuacji wyklucza zawodnika znajdującego się po zewnętrznej części toru, a w drugiej sprawie wyklucza mnie. Nie wiem zupełnie jak się na to zapatrywać. Na początku turnieju było ciężko o punkty, ale ostatnie moje starty były już dobre i chyba jako jedyny w tym dniu potrafiłem dobrze wyjść ze startu z trzeciego pola. Widocznie komuś było to nie na rękę. Ja się nie poddaję i walczę dalej o brązowy medal dla Polski - powiedział popularny "Chudy" dla swojego oficjalnego serwisu internetowego.
podobnie wypowiadal sie o tej sytuacji Niki wiec nie wydaje mi sie ze to takie nieporozumienie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Ktos jeszcze, bo to ze oni dwaj twiedza ze to crump powinien byc wykluczony w tym przypadku mnie dziwi? Problem w tym ze tylko oni dwaj, bo dla kazdego normalnego i obiektywnego obserwatora decyzje mogly byc tylko jedne i zostaly wlasnie podjete.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wiadomo jak nordic rolicza kupony z gp w przypadku remisu ? Gollob - Jonsson roliczony jako przegrany. A obaj mieli po 9 punktow. Rozliczyli jako przegrany bo on jest przegrany. Zgodnie z regulaminem GP przy równej ilości punktów o kolejności decyduje większa liczba 3,2,1,0. W tym przypadku Jonsson miał dwie 3, Tomek tylko jedną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
zalezy u ktorego buka. Bo np bet365 i expekt rozlicza jako zwrot albo tak jak jest im na reke. W regulaminie nordica nic na ten temat nie ma ze tak rozliczaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak , ale w expekcie odrazu przy zakładzie pisze że przy rownej ilości punktów zakład jest rozliczony jako zwrot z wyłączeniem biegu nr 23 . A skoro u nordicka nie jest napisane że przy równości jest zwrot to wychodzi na to , że stosują się do obowiązującego regulaminu Speedway Grand Prix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Jezeli stosuja regulamin Gp to oczywiscie ze jest przegrany. Przydaly by sie rowne zasady w bukach. Bo teraz jest z tym troche zamieszania. W bet365 tez np nie ma nic na temat rozliczania w przypadku remisu w GP,a roliczyli mi w tym roku dwa wygrane kupoony wedlug regulaminu Speedway Grand Prix jako zwroty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Unibet wystawil IMSJ Pardubice. Woffinden-Bridger 1 Po 1 Tai bardziej cenie wiecej po nim mozna sie spodziewac niz po Bridgerze i mial okazje zapoznac sie z torem w Zlatej Stuche.
Pavlic-Batchelor 1 tez podobna argumentacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Final juniorow w Pardubicach czyli to co kocham najbardizej w speedwayu walke o prymat w juniorskim swiecie.
Tai - Lewis
10/10
1.50 bardzo dobry kurs,chlopak z Rye House bedzie objawienie w przyszlym sezonie w BEL,dzisiaj powinien spokojnie lyknac pana Lewisa ktory najwiecej czasu poswieca na pobyt w dyskotekach Duzy talent ale z takim podejsciem wiele nie osiagnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
nabijacz postów bądź też ofiarka losu z ciebie wolomin.Tak trudno odpalić choćby sportowefakty bądź też espeedway.Zengota 7 miejsce 8pt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
To już oficjalna informacja - Andreas Jonsson nie wystartuje w sobotniej 11. rundzie IMŚ na żużlu - Grand Prix Niemiec w Gelsenkirchen. Szwed jest chory i nie chce ryzykować.- Nie mam siły na nic. Od środy leżę bez siły w łóżku i tak naprawdę to tej środy prawie nie pamiętam. W czwartek wstawałem z łóżka głównie do toalety i nadal jestem półprzytomny. Mam temperaturę i coś jest nie tak z moim przewodem pokarmowym. Jakaś odmiana grypy? Nie wiem. Efekt jest taki, że na pewno nie pojadę do Niemiec i już zapowiedziałem mechanikom, że na pewno się to nie uda. Mirek mówił mi, żeby spróbować pojechać tylko na sobotę, bo może będę czuł się lepiej, ale ja nie mam siły. Boję się, że z taką kondycją to nie utrzymałbym kierownicy i doszłoby do jakiegoś nieszczęścia. Tory czasowe są bardzo wymagające, a nie raz bywają niebezpieczne. Co stałoby się gdybym zrobił krzywdę komuś, albo sobie? - napisał na swojej stronie internetowej Jonsson.
Szweda zastąpi pierwszy rezerwowy Grand Prix Lubos Tomicek, lub pierwszy rezerwowy GP Niemiec.
ajracing.se
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Hot Scott 1-6 po 3,2 w Fortunie pewka turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Hot Scott 1-6 po 3,2 w Fortunie pewka turnieju Po co ryzykowac z miejscami?Jeden defekt, wykluczenie i może być problem. Ja polecam inne zdarzenie: Nicholls-Holta 1 1.80 Info o Rune: Do podpisania kontraktów dojdzie w niedzielę o godz. 15:00 w Galerii Askana. W tym samym dniu umowę z gorzowskim klubem miał przedłużyć także Rune Holta. Po Grand Prix Niemiec w Gelsenkirchen 2-krotny IMP uda się jednak prosto do Norwegii na konsultacje ze swoim lekarzem. Holta narzeka na bóle barku. Kontrakt ze Stalą podpisze w późniejszym terminie. Jego pozostanie w Gorzowie jest przesądzone. Holta ma wybity bark i w niedziele jedzie poddac sie operacji.JAk wiemy tory sztuczne wymagają pary w łapie i są trudne technicznie. Rune dosyć, że ma fatalny sezon.Pasmo kontuzji, slabszych wyników itp. Scott Nicholls traci zalkedwie 3 punkty do Holty, który zajmuje obecnie 8 miejsce, ostatnie gwarantujący start w przyszlym roku w GP, wiec bedzie podwojnie zmotyowowany, aby tą stratę odrobić. Tak wiec proponuja grac Scotta za 1.80
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|