Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
marcin332 #2623505 28/09/2008 07:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Warto wspomnieć, że pierwszą część meczu wygrywały zdecydowanie koszykarki LA, gdzie przewaga dochodziła bodajże do nawet ponad 10 pkt i dość długo się utrzymywała.

Bonus: Unibet
XsebaX #2626212 29/09/2008 23:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
Dzisiaj decydujące starcie w finale konferencji wschodniej. Obydwie drużyny bardzo dobrze bronią, zwłaszcza Detroit we własnej hali. Linia na pierwszy mecz była 143. Dzisiaj jest tylko 137, ale spodziewam się wyniku podobnego do wczorajszego, czyli około 120 punktów. TYP: Poniżej 137,5 w Sportingbet

Kacper #2626354 30/09/2008 01:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Detroit Shock-NY Liberty WNBA 1 1,38 30.09.2008 01:05



Kurs nie jest powalający, ale nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo Shock, wczorajszy mecz zaczęły w ostatniej kwarcie w której zniszczyły przeciwniczki z NY 25-9, warto dodać, że zadziwiającą skutecznością ponownie zaskoczyły zawodniczki NY. Mam nadzieję, że Smith nie zagra już tak słabych zawodów i dzisiaj pokaże się z bardzo dobrej strony. Nolan, Powell, Braxton, Smith i McWilliams-Franklin, nazwisko można by rzec "firmowe", wczoraj skuteczność 39% i 2/10 rzuty za 3 pkt. wystarczyły do zwycięstwa, dzisiaj Detroit już podejdzie na pełnej koncentracji do spotkania, bowiem po wczorajszym spotkaniu powinno już sobie zdawać sprawę, że falstart może zakończyć się końcem rozgrywek. Co do zawodniczek z ławki, wczoraj w Detroit zagrały jedynie 3, w tym Pierson zaprezentowała się naprawdę z dobrej strony, 10 pkt., 4 zbiórki, 2 asysty.

NY zupełnie mnie nie przekonuje, nawet po wczorajszych pierwszych 3 kwartach, które były wynikiem dziwnej nieudolność gospodyń, owszem, potrafią zaskoczyć trójkami, ale przy dobrej obronie (na co dziś liczę) stają się bezradne, przy podkręceniu tempa gubią się i faulują, a rzuty osobiste Detroit wykonuje dość skutecznie.

Play offy rządzą się swoimi prawami, ale nie jest tajemnicą, że własny parkiet odgrywa w nich istotną rolę. Detroit powinno wyciągnąć wnioski z 2 pierwszych spotkań w tej parze, kiedy to w pierwszym spotkaniu oddały zwycięstwo w drugiej połowie, mając naprawdę spotkanie pod kontrolą, i wczoraj kiedy to musiały niczym sprinterki gonić wynik.

1,38 jest kursem wg mnie dobrym, może nie powala, ale różnica między zespołami jest spora (mimo, że wczoraj zauważalna dopiero w IV kwarcie).

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, JelineK, betowiec, burbon), 2,133 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1