Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
Szczegółowe informacje na temat Opłat Premium można znaleźć na stronie betfair.com w zakładce <O nas>, <Opłaty Betfair>, punkt 5 &#8211; Opłały Premium.

Nowy mechanizm opłat będzie dotyczył tylko około 0.5 % najlepiej zarabiających klientów Betfair, którzy zostali już poinformowani o tych zmianach drogą mailową, a część także telefonicznie. Ponadto każdy z nich otrzymał od nas wiadomość, która wyświetli się w momencie logowania na konto Betfair.

Dla 99.5 % klientów mechanizm opłat od wygranych netto pozostanie bez zmian. Pierwsze Opłaty Premium zostaną pobrane 29 września 2008 roku. Każdy klient, który po raz pierwszy zapłaci tę opłatę otrzyma email ze stosowną informacją.

Już wkrótce w menu &#8216;Moje konto&#8217; pojawi się opcja ułatwiająca graczom ustalenie kwoty ewentualnej opłaty. Żaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Opłaty Premium.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by betfair.com
Nowy mechanizm opłat będzie dotyczył tylko około 0.5 % najlepiej zarabiających klientów Betfair, którzy zostali już poinformowani o tych zmianach drogą mailową, a część także telefonicznie. Ponadto każdy z nich otrzymał od nas wiadomość, która wyświetli się w momencie logowania na konto Betfair.
Aha. Czyli mnie to nie dotyczy! Nie zostałem poinformowany. hura hura hura No to nie wiem o co się martwiłem skoro praktycznie nie będę musiał dopłacać nawet jak moja prowizja z ostatnich 60 tygodni będzie stanowiła 10% zysku brutto. Bardzo dziękujemy betfair.com za wyjaśnienie tej sprawy. Jak zwykle jasno, czytelnie i nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Jak zwykle pełny profesjonalizm! piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Szanowne Betfair - na jakiej podstawie prawnej te prowizje? Naliczane wstecz?

Marcin #2626753 30/09/2008 04:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wstecz chyba nie. Ja rozumiem to tak, że jeśli ktoś zagrał między 22 a 29 września na 250 rynkach (teoretycznie możliwe) to jest już brany pod uwagę.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Jesli nie wstecz to oznacza ze musieli dzis i tylko dzis wydzwaniac do tych klientow. 0,5% z ilus tam dziesiatek, moze setek tysiecy....linie sie grzaly. Jesli dzwonili wczesniej to znaczy ze sa jasnowidzami i wiedzieli kto w ostatnim tygodniu zagra na ponad 250 rynkach. Albo po prostu chca naliczac wstecz.

Marcin #2626813 30/09/2008 05:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeśli chodzi o dzwonienie to podejrzewam, że użytkownik o nicku betfair com, jak to zwykle w jego przypadku bywa, wie, że dzwonią, ale nie wie dokładnie, w którym kościele. Rozbieżności między tym co zwykł w tym temacie wypisywać a rzeczywistością bywają niestety duże. Najgorsze jest to, że pisząc do supportu trzeba się liczyć z tym, z porównywalnym poziomem odpowiedzi.



Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Może 1200 pracowników to za dużo? Ten przykład pokazuje dobitnie, że ilość nie zawsze przechodzi w jakość.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Cały ten "burdel" bo inaczej tego nie można nazwać, działa mi na nerwy. Co się stało z Betfair?? Co się stało z firmą którą kilka lat temu można było z czystym sumieniem polecić do grania bez obawy
o takie właśnie cyrki??
Betfair gratuluje. Bardziej zagmatwane to być nie może. Ja 250 rynków w miesiącu osiągam lekko, i co, mam się bać czyli??

Vega1 #2628861 01/10/2008 08:33
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Ja pytanie z serii lekkich smile
Mało tam gram ostatnio. Jakieś drobne mam. Ale od jakiegoś czasu spamują mi skrzynkę pocztową jakimiś lipnymi reklamami.
Powoli irytuje mnie mnie to...
Inni też dostają pełno tych reklam?
BF tak słabo idzie, że muszą się tak reklamować?

Vader #2628908 01/10/2008 12:24
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Moze nie pelno, ale tez ten gowniany spam dostaje.

Vader #2629107 01/10/2008 18:14
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by Vader
Ja pytanie z serii lekkich smile
Mało tam gram ostatnio. Jakieś drobne mam. Ale od jakiegoś czasu spamują mi skrzynkę pocztową jakimiś lipnymi reklamami.
Powoli irytuje mnie mnie to...
Inni też dostają pełno tych reklam?
BF tak słabo idzie, że muszą się tak reklamować?

Ja również dostaje korespondencje z Betfair, ale przecież z każdego newslettera możesz zrezygnować. Podobnie możesz zrobić w przypadku mailingu z Betfair, skorzystaj z linku, bądź napisz do supportu i będzie po problemie, skoro tak Cię to irytuje.
A czy jest go tak dużo? Z Betfair dostaje 1x/tydzień, dla porównania np. bwin wysyła mi 3x/tydzień.

Vader #2629174 01/10/2008 19:40
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Vader
Ja pytanie z serii lekkich smile
Mało tam gram ostatnio. Jakieś drobne mam. Ale od jakiegoś czasu spamują mi skrzynkę pocztową jakimiś lipnymi reklamami.
Powoli irytuje mnie mnie to...
Inni też dostają pełno tych reklam?
BF tak słabo idzie, że muszą się tak reklamować?
no popatrz,Ja też nagminnie dostaje spam reklamowy z Expektu,Bandytwin, Gamebookers,Betdaq,Betsson,Unibet itd. a nie mam tam nawet 1 grosza laugh ps. może po prostu pójść w ślady Kaczyńskich i zdelegalizować to całe hazardowe gówno ? byłby spokój i po katolicku. BTW jak nie o opłaty to o poczte się przypieprzają laugh

AGASSI #2629311 01/10/2008 21:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
Betfair wlasnie rozpoczal zabieranie pieniedzy z kont w ramach Premium Charge. Na forum betfair ludzie podaja ile im zabrano (http://site.forum.betfair.com/jive3/betex/ThreadsFrameset.jsp?forumID=32&forumName=General+Betting&threadID=1688000&tName=*Official+post+the+amount+you+paid+in+PC+today*&schatname=null&iMessageCount=84). Sa juz osoby ktore stracily po kilka tysiecy GBP. Nikt z nich nie dostal wczesniej maila, nikt z BF do nich nie dzwonil. Po prostu pieniadze znikaja z kont bez uprzedzenia. Dla mnie to zlodziejstwo w bialy dzien i mysle ze tej pazernosci Betfair szybko pozaluje.

rzepek #2629330 01/10/2008 22:01
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Na forum BF dość często kolesie piszą baaardzo dziwne i niedorzeczne rzeczy prawie tak samo jak wyniki z mtf. Jak na razie Nikt od "nas" nie napisał,że Mu kasa zniknęła.

AGASSI #2629342 01/10/2008 22:19
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Też jestem ciekaw czy któregoś z graczy z Polski dosięgnie 'Betfair Premium Charge'. Po info BF odnośnie tej opłaty, nie spotkałem żadnego gracza na forach zamkniętych, który obawiałby się opłaty.
Na mecz.pl, przeglądając topic widziałem kilka nicków, które podnosiły lament z tego tytułu. Zobaczymy jak będzie, wierzę, że nikt z polskich graczy na tym nie ucierpi smile

ubbe #2629348 01/10/2008 22:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zapewniam Cię, że nikogo z tego forum ta opłata nie będzie się tyczyć. A jeśli faktycznie kogoś to dotknie, to raczej się nie przyzna i słusznie moim zdaniem, bo dochodami nie ma co się chwalić. wink

ubbe #2629498 01/10/2008 23:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by ubbe
Zobaczymy jak będzie, wierzę, że nikt z polskich graczy na tym nie ucierpi smile
Też mnie to ciekawi. Tyle, że wiarę bądź niewiarę wolę zastąpić konkretnymi liczbami. Betfair wyliczyło, że opłaty dotknęłyby w zeszłym roku 0,5% klientów i 2% klientów wygrywających. Jesteś klientem wygrywającym? Szansa, że zapłacisz premium charge choć raz w ciągu najbliższych 10 lat jest blisko 20%. Teraz zadaj sobie jeszcze raz swoje pytanie (czy ktoś z polskich graczy na tym ucierpi?) i zastanów się nad odpowiedzią.

A do prawidłowej możesz dojść różnymi drogami. Pisałem na przykład wyżej, że przy niższej prowizji wystarczy skuteczność 52,6% przy średnim kursie 2. Więc jeśli ktoś ma bardzo duże obroty to jest niemal pewne, że prędzej czy później będzie musiał dopłacić.

A to, że nikogo to nie obchodzi? Przecież to oczywiste, że nie obchodzi z dwóch powodów: 1) albo o tym nie wie, 2) albo nie ma zamiaru płacić i w razie czego zatrzyma się na 249 rynku bądź w innym odpowiednim momencie. Także patrząc z tego punktu widzenia mnie również to nie obchodzi. Bardziej obchodzi mnie, że:

1) opłaty są wprowadzane po cichu (gdyby ktoś na forum nie napisał - nigdy bym o tym nie wiedział - najwcześniej prawdopodobnie na dzień przed terminem płatności),

2) opłaty są wprowadzane przed udostępnieniem klientom usługi pozwalającej kontrolować wskaźnik zysk brutto/zapłacona prowizja. Liczenie z 20 rynków zajęło mi 5 minut - ile zajęłoby z 250? Prosta matematyka.

Jeśli miałbym coś do zapłacenia - podałbym tu kwotę co do grosza. Z tym że jak już pisałem płacić na 100% nie będę - patrz wyżej.

Specjalnie dla Piostara przedstawiam publicznie moje dokonania od 22 września, czyli od dnia kiedy naliczane są premium charges:

liczba rynków: 20
zysk brutto (wygrane brutto - przegrane): 991,96 &#8364;
prowizja zapłacona: 95,54 &#8364;

stosunek prowizja/zysk: 9,63%
teoretyczna opłata premium na ten moment: 102,87 &#8364;

Przemówiło do wyobraźni?

AGASSI #2629540 02/10/2008 00:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
Jak na razie Nikt od "nas" nie napisał,że Mu kasa zniknęła.
Zdziwiłbym się. Należałoby się zastanowić ile osób "od nas" robi 250 lub więcej rynków na tydzień.

Także z oceną istotności faktu, wstrzymałbym się jeszcze przynajmniej 2-3 miesiące.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by AGASSI
Jak na razie Nikt od "nas" nie napisał,że Mu kasa zniknęła.
Zdziwiłbym się. Należałoby się zastanowić ile osób "od nas" robi 250 lub więcej rynków na tydzień.

Także z oceną istotności faktu, wstrzymałbym się jeszcze przynajmniej 2-3 miesiące.


z o R r o w najgorszym wypadku zrobisz sobie przerwę w grze wink Patrząc na większość postów Twojego autorstwa, jestem przekonany, że wyjdzie to z pożytkiem dla Twojego stanu zdrowia tongue W Twoich wypowiedziach zawsze pojawiają się narzekania, jednocześnie z próbą pokazania, że wszyscy dookoła się nie znają, a Ty jesteś 'master'. Paradoksalnie, być może to właśnie dzięki Betfair, zaczniesz postrzegać świat w innym kolorze, a nie tylko czarnym wink

ubbe #2629660 02/10/2008 01:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by ubbe
z o R r o w najgorszym wypadku zrobisz sobie przerwę w grze wink
Dokładnie tak. Piszę o tym na okrągło od kilku tygodni (przynajmniej ze 4 razy wspominałem). Rozumiem, że nie czytałeś całego tematu.

Quote
Patrząc na większość postów Twojego autorstwa, jestem przekonany, że wyjdzie to z pożytkiem dla Twojego stanu zdrowia
Dziękuję za rady i za troskę.

Quote
tongue W Twoich wypowiedziach zawsze pojawiają się narzekania, jednocześnie z próbą pokazania, że wszyscy dookoła się nie znają, a Ty jesteś 'master'. Paradoksalnie, być może to właśnie dzięki Betfair, zaczniesz postrzegać świat w innym kolorze, a nie tylko czarnym wink
Zastanawiam się co Ty i Agassi macie na celu (bo motywację Puntera UK i osobnika kryjącego się pod nickiem betfair.com rozumiem) podążając ślepo za betfair i broniąc każdej głupoty. Ja konstruktywną krytyką (a wskaż mi choć jeden punkt gdzie była niekonstruktywna) staram się przyczynić pośrednio do podniesienia jakości usług omawianej przez nas strony. A Wy? Chcecie żeby było miło i wesoło czy może coś jeszcze? Czekam na rzeczową odpowiedź.

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1