Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#262779 30/11/2004 08:12
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
112 najpiękniejszych kobiet z całego świata, oraz przepiękna oprawa tegorocznego konkursu Miss Świata 2004, który ma miejsce w Sanya w południowych Chinach, już w sobotę 4 Grudnia.

Polskę reprezentuje Katarzyna Weronika Borowicz z Ostrowa Wielkopolskiego, do pokonia ma 111 rywalek ze wszystkich kontynentów podczas sobotniej gali, na drugiej co do wielkości wyspie w Chinach.

Może przytypować warto faworytki?

Kursy podał Expekt, faworytką Miss Indii , kurs 6.

Bonus: Unibet
#262780 30/11/2004 10:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam po raz pierwszy na nowym FORUM !!!

Nie eiem dlaczego nie moglem zalogowac sie pod satara nazwa WK ale nie ma problemu.

Jesli chodzi o Miss to zdecydowanie najlepsze kursy wg mnie wystawil Unibet. Nawet na Miss USA mial 11 przez chwile. Dla mnie warte zagrania Miss Peru i Miss Belgii - nie twierdze, ze wygraja ale kursy OK.

Wojtek

#262781 30/11/2004 10:34
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
A ktora Pani twoja faworytką Wojtku?

#262782 30/11/2004 10:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jeszcze wszystkich nie przejrzalem ale na raznie Miss Belgii. Polka tez ladna. Zupelnie nie wiem co widza ludzie w Amerykance - kurs na nia pospadal wszedzie chyba. Mi ten typ urody odpowiada ale to nie jest faworytka.

Miss Indii trudno mi oceniac - zbyt egzotyczna. Liczylem na Trynidad i Tobago ale w tym roku bez rewelacji. Napisze wiecej jak znajde czas, zeby wszystkie obejrzec.

Pozdrowienia

Wojtek

Last edited by nowy WK; 30/11/2004 10:38.
#262783 30/11/2004 16:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Przejrzalem wszystkie zdjecja - co prawda dosc pobieznie. Zwrocilem uwage na Miss Wegier, Nowej Zelandii, Anglii (o dziwo bo zwykle mi sie w ogole nie podobala) i moze Islandii ale nie na tych zdjeciach ktore sa - moze na jednym. To znaczy oprocz faworytek na ktore sa kursy <20

Wg mnie Miss Nowej Zelandii 270.00 to calkiem niezly kurs.

Widzieliscie moze inna oferte niz tylko kto wygra? Na przyklad 1 trojka albo lepiej osemka?

Pozdrowienia

Wojtek

#262784 01/12/2004 19:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Zdecydowanie Miss Egiptu, ewentualnie Trynidad i Tobago :]

#262785 01/12/2004 19:37
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Egipt & Indie - fajne dupki

Ale wygra chyba Keni, dzieki tym maseczką z odchodów słoni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
jak dla mnie to 1.Węgry potem dlugo nic i 2.Argentyna 3.Irlandia Polnocna [Linked Image]

USA to chyba jakies nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Wenezuele tez stac na wiecej - wystarczy wlaczyc pierwsza lepsza telenowele i zobaczyc jakie tam sa towary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
moglibyście zapodać linka do tych laleczek?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
Quote
moglibyście zapodać linka do tych laleczek?
www.missworld.tv [missworld.tv] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Ważny jest regulamin.Nie udało mi się odszukać jego pełnej wersji, wiem tylko że wyniki głosowania (formularz na oficjalnej stronie) są osobno liczone w poszczególnych krajach (punktacja od 1 do 10). Czy wobec tego Amerykanka jest rzeczywiście faworytką ? Ja na nią raczej nie postawię.
W sobotę był na TVN program przezentujący wszystkie kandydatki. I większość pań prezentowała się zupełnie inaczej niż na zdjęciach na stronie www.missworld.tv [missworld.tv]
I tak - moim zdaniem Węgierka dużo lepiej wyglądała na zdjęciach niż w programie tv ( a wcześniej postawiłem na nią lekko na podstawie właśnie zdjęć). Zastanawiam się nad Niemką ( nie spodziwałem się po tym kraju jakiejś piękności, ale miłe zaskoczenie - i w programie tv wypadła dobrze)Poza tym jednak może Indie ( przedstwicielka też nie straciła w programie tv) i może politycznie - Ukraina. Co do Belgijki - modelka i choreograf - będzie się umiała zachować na scenie i nie speszy się- ale jeszcze raz mówię że nie wiem jaki jest regulamin i czy występ na scenie będzie się liczył.
W każdym razie życzę dobrej zabawy przy typowaniu i oglądaniu wyborów miss

Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
Ta Kenia mur beton ze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


A tak powaznie to hmm nie wiem na faworytke chyba postawie (Indie) i jakas niespodzianke (Angielka, Nowa Zelandia)...


Chyba ze ktos ma jakas koncepcje systemowa..typu ze glosuja jak na Eurowizji..sasiedzi na siebie..wtedy by trzeba bylo to wziac pod uwage...

BTW to witamy nowe(stare) buźki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Roman

Dołączył: Nov 2004
Posty: 33
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 33
Tak ;-) reprezentantka Kenii może być prawdziwym czarnym koniem hehe...pewnie to jakaś córka dowódcy armii więc "musiała" wygrać w swoim kraju:-). Z reprezentantek Afryki niezle prezentuje się Nigeryjka. Rozczarowują też reprezentantki Meksyku , Paragwaju i Wenezueli, które w telenowelach to mogą grać najwyżej złe charaktery:-).

Ps1- kto kurde zaprojektował dla Polki tą grzywkę???? wygląda tragicznie choć sama Polka jest ładna

Ps2- a jeśli chodzi o moje faworytki to: Egipcjanka( ma fajne włosy), Węgierka (jest poprostu śliczna choć na białostockich dyskotekach można spotkać wiele podobnych;-)..zapraszam)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
Egipt...hmm chyba sie skusze...na postawienie na Egipcjanke...:)

Zastanawiam sie nad podtekstami politycznymi (konkurs w Chinach) i geograficznymi...(konkurs w Azji)...czy moze tu jest jakis klucz..np ze wygrywaja Azjatki co iles tam lat...ale jesli teraz Azjatka to kto? Hong Kong?

Pozdrawiam
Roman

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Wybralem swoje faworytki -
Bialorus, Chiny, wegry, dominkana i ukraina i widze ze to jedne z faworytek dlatego postawie sobie:
Dominkana 20.00
Wegry 30.00

usa- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by piomill; 03/12/2004 21:10.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
w Nordicbecie Amerykanka placi 5 a na bf graja juz po 3.70 tak wiec surebet ale uwaga u nich zeby nikt nie gral z dwoch roznych kont z tego samego IP bo jak ona wygra to na bank wam anuluja ja juz o tym na maxa bolesnie sie przekonalem z kolega rok temu wlasnie na Miss World

Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Peruwianka wygrala , 2ga Dominikana ,3cia Amerykanka

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Quote
Peruwianka wygrala , 2ga Dominikana ,3cia Amerykanka

A polka znalazła się w ścisłym finale (pierwszej piątce). Gratulacje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#262797 06/12/2004 14:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Quote
Dla mnie warte zagrania Miss Peru i Miss Belgii - nie twierdze, ze wygraja ale kursy OK.

Zagrałeś to chociaż ? Tak czy owak gratulacje wyczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS. Masz wujka w jury ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1