|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
112 najpiękniejszych kobiet z całego świata, oraz przepiękna oprawa tegorocznego konkursu Miss Świata 2004, który ma miejsce w Sanya w południowych Chinach, już w sobotę 4 Grudnia.
Polskę reprezentuje Katarzyna Weronika Borowicz z Ostrowa Wielkopolskiego, do pokonia ma 111 rywalek ze wszystkich kontynentów podczas sobotniej gali, na drugiej co do wielkości wyspie w Chinach.
Może przytypować warto faworytki?
Kursy podał Expekt, faworytką Miss Indii , kurs 6.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam po raz pierwszy na nowym FORUM !!!
Nie eiem dlaczego nie moglem zalogowac sie pod satara nazwa WK ale nie ma problemu.
Jesli chodzi o Miss to zdecydowanie najlepsze kursy wg mnie wystawil Unibet. Nawet na Miss USA mial 11 przez chwile. Dla mnie warte zagrania Miss Peru i Miss Belgii - nie twierdze, ze wygraja ale kursy OK.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
A ktora Pani twoja faworytką Wojtku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Jeszcze wszystkich nie przejrzalem ale na raznie Miss Belgii. Polka tez ladna. Zupelnie nie wiem co widza ludzie w Amerykance - kurs na nia pospadal wszedzie chyba. Mi ten typ urody odpowiada ale to nie jest faworytka.
Miss Indii trudno mi oceniac - zbyt egzotyczna. Liczylem na Trynidad i Tobago ale w tym roku bez rewelacji. Napisze wiecej jak znajde czas, zeby wszystkie obejrzec.
Pozdrowienia
Wojtek
Last edited by nowy WK; 30/11/2004 10:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Przejrzalem wszystkie zdjecja - co prawda dosc pobieznie. Zwrocilem uwage na Miss Wegier, Nowej Zelandii, Anglii (o dziwo bo zwykle mi sie w ogole nie podobala) i moze Islandii ale nie na tych zdjeciach ktore sa - moze na jednym. To znaczy oprocz faworytek na ktore sa kursy <20
Wg mnie Miss Nowej Zelandii 270.00 to calkiem niezly kurs.
Widzieliscie moze inna oferte niz tylko kto wygra? Na przyklad 1 trojka albo lepiej osemka?
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Zdecydowanie Miss Egiptu, ewentualnie Trynidad i Tobago :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Egipt & Indie - fajne dupki
Ale wygra chyba Keni, dzieki tym maseczką z odchodów słoni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
jak dla mnie to 1.Węgry potem dlugo nic i 2.Argentyna 3.Irlandia Polnocna [ Linked Image] USA to chyba jakies nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wenezuele tez stac na wiecej - wystarczy wlaczyc pierwsza lepsza telenowele i zobaczyc jakie tam sa towary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
moglibyście zapodać linka do tych laleczek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
moglibyście zapodać linka do tych laleczek? www.missworld.tv [ missworld.tv] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109 |
Ważny jest regulamin.Nie udało mi się odszukać jego pełnej wersji, wiem tylko że wyniki głosowania (formularz na oficjalnej stronie) są osobno liczone w poszczególnych krajach (punktacja od 1 do 10). Czy wobec tego Amerykanka jest rzeczywiście faworytką ? Ja na nią raczej nie postawię. W sobotę był na TVN program przezentujący wszystkie kandydatki. I większość pań prezentowała się zupełnie inaczej niż na zdjęciach na stronie www.missworld.tv [ missworld.tv] I tak - moim zdaniem Węgierka dużo lepiej wyglądała na zdjęciach niż w programie tv ( a wcześniej postawiłem na nią lekko na podstawie właśnie zdjęć). Zastanawiam się nad Niemką ( nie spodziwałem się po tym kraju jakiejś piękności, ale miłe zaskoczenie - i w programie tv wypadła dobrze)Poza tym jednak może Indie ( przedstwicielka też nie straciła w programie tv) i może politycznie - Ukraina. Co do Belgijki - modelka i choreograf - będzie się umiała zachować na scenie i nie speszy się- ale jeszcze raz mówię że nie wiem jaki jest regulamin i czy występ na scenie będzie się liczył. W każdym razie życzę dobrej zabawy przy typowaniu i oglądaniu wyborów miss
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
Ta Kenia mur beton ze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
A tak powaznie to hmm nie wiem na faworytke chyba postawie (Indie) i jakas niespodzianke (Angielka, Nowa Zelandia)...
Chyba ze ktos ma jakas koncepcje systemowa..typu ze glosuja jak na Eurowizji..sasiedzi na siebie..wtedy by trzeba bylo to wziac pod uwage...
BTW to witamy nowe(stare) buźki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam Roman
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 33 |
Tak ;-) reprezentantka Kenii może być prawdziwym czarnym koniem hehe...pewnie to jakaś córka dowódcy armii więc "musiała" wygrać w swoim kraju:-). Z reprezentantek Afryki niezle prezentuje się Nigeryjka. Rozczarowują też reprezentantki Meksyku , Paragwaju i Wenezueli, które w telenowelach to mogą grać najwyżej złe charaktery:-).
Ps1- kto kurde zaprojektował dla Polki tą grzywkę???? wygląda tragicznie choć sama Polka jest ładna
Ps2- a jeśli chodzi o moje faworytki to: Egipcjanka( ma fajne włosy), Węgierka (jest poprostu śliczna choć na białostockich dyskotekach można spotkać wiele podobnych;-)..zapraszam)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
Egipt...hmm chyba sie skusze...na postawienie na Egipcjanke...:)
Zastanawiam sie nad podtekstami politycznymi (konkurs w Chinach) i geograficznymi...(konkurs w Azji)...czy moze tu jest jakis klucz..np ze wygrywaja Azjatki co iles tam lat...ale jesli teraz Azjatka to kto? Hong Kong?
Pozdrawiam Roman
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Wybralem swoje faworytki - Bialorus, Chiny, wegry, dominkana i ukraina i widze ze to jedne z faworytek dlatego postawie sobie: Dominkana 20.00 Wegry 30.00
usa- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by piomill; 03/12/2004 21:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
w Nordicbecie Amerykanka placi 5 a na bf graja juz po 3.70 tak wiec surebet ale uwaga u nich zeby nikt nie gral z dwoch roznych kont z tego samego IP bo jak ona wygra to na bank wam anuluja ja juz o tym na maxa bolesnie sie przekonalem z kolega rok temu wlasnie na Miss World
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Peruwianka wygrala , 2ga Dominikana ,3cia Amerykanka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
Peruwianka wygrala , 2ga Dominikana ,3cia Amerykanka A polka znalazła się w ścisłym finale (pierwszej piątce). Gratulacje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Dla mnie warte zagrania Miss Peru i Miss Belgii - nie twierdze, ze wygraja ale kursy OK. Zagrałeś to chociaż ? Tak czy owak gratulacje wyczucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> PS. Masz wujka w jury ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|