Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#262798 30/11/2004 12:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Mimo wczorajszych niepoeodzen gramy dalej.
Kursy z Pinnacle:

04.35 Atlanta Hawks - NY Knicks, +/- 5.5, u/o 191.0

04.35 Miami Heat - Toronto Raptors, -/+ 7.0, u/o 200.0

04.35 New Jersey Nets - Charlotte Bobcats, -/+ 4.0, u/o 176.5

05.05 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings, -/+ 1.5, u/o 200.5

05.05 Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers, -/+ 3.5, u/o 199.5

05.35 Houston Rockets - Detroit Pistons, -/+ 4.5, u/o 175.5

05.35 Dallas Mavericks - San Antonio Spurs, +/- 1.5, u/o 187.0

06.05 Utah Jazz - Phoenix Suns, +/- 3.0, u/o 195.0

07.05 Portland Trail Blazers - Seattle Supersonics, -/+ 2.0, u/o 183.0

Wiec do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#262799 30/11/2004 12:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

SAC +1.5 jak na razie TYP DNIA
HOU -4.5
PHO -3.0
SEA +2.0

POR-SEA, over 183.0

Tak na pierwszy rzut oka:)
Zastanawia mnie +hp na SAC - czekam na jakies info ale i tak zagralem juz to za srednia stawke. Przegrana Kroli z Wilkami traktuje jako wypadek przy pracy:)
Rakiety sa mi cos winne i uwazam ze dzis przyszedl czas na wyrownanie rachunkow:)
Utah znow slabiutko, Kirilenko niby kontuzja, ale nawet jak zagra to z forma u niego nienajlepiej.
SEA po nieprzekroczeniu hp w meczu z IND znow w roli underdoga. POR z kolei nie jest latwym przeciwnikiem ale sprobowac warto. Takze overem mi tu pachnie z daleka

Pozdro

#262800 30/11/2004 13:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Ponieważ mam ostatnio trochę czasu to podam typy. Są bez analizy, to etap testów rankingów Sagarina i być może kogoś one zaciekawią.

Na dzisiaj:

Sea +2.5
Cha +5.5
Det +6.5

Hc z bet-at-home

#262801 30/11/2004 14:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja widze dzisiaj: Phoenix, Sacramento i San Antonio i równiez widzi mi sie overw Seattle -Portland...

pozdr.

#262802 30/11/2004 14:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
MILWAUKEE-LA LAKERS 2 2.10

Powrocil Divac, Odom i Butler wreszcie zaczynaja przypominac zawodnikow z zeszlego sezonu, Jeziorowcy graja coraz lepiej i powinni sobie dzisiaj poradzic z radosnie grajacymi koziolkami.

MEMPHIS-SACRAMENTO 2 1.95

Memphis narazie w rozsypce i jeszcze akurat spotkania im sie trafily z potentatami.Kings nie powinno miec problemow z rozbita, mloda druzyna Grizzlies.

PORTLAND-SEATTLE 2 2.10

W sonics rodzi sie dynastia.Allen - Jordan, Lewis - Pippen, Radmanovic - Kukoc, Kerr- Ridnour, Rodman - Evans.Ogolnie druzyna jest na fali, poukladana a Ray i Rashard trafiaja z nieprawdopodobnych pozycji z nieprawdopodobna regularnoscia.

#262803 30/11/2004 14:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
Na dziś ładnie mi wygląda Seattle +2 (sts) choć pewnie zdecyduje sie zagrać czystą 2 na Seattle po tym co pokazało na własnym boiksu Portland pomimo wyraźnej wygranej w meczu z cieniutkim New Jersey (9 punktów w 1 kwarcie), poza tym Phoenix powinno sobie poradzić z Utah, i mam nadzieję że więcej niż 3 punktami (+3 tyle daje sts na Utah).
Pozdr.

#262804 30/11/2004 14:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
narazie tylko z grubsza zerknołem w oferte i pierwsze skojarzenia to Spurs i Lakers-z tym,ze to drugie to tak sobie,ale kurs ładny.Co do Kings to byłbym ostrożny,Memphis przebudziło sie,a co do Houston to nie ruszam ich meczów,totalny no bet,kompletnie nieprzewidywalna drużyna.Chinol pod koszem rusza się jak wóz z węglem,ponadto jego zdobycze punktowe to przedział od 8 do 30 , i od tego w sumie zależy powodzenie Rakiet,a Tracy jak narazie nie do końca się wkomponował w schematyczną i poukładaną,defensywną koszykówkę van Gundiegiego.T-mac to indywidualista,taki typ samotnego myśliwego,a tu brak mu przestrzeni łowieckiej,jest wyraźnie rozdarty,próbuje łączyć swoje popisy z grą dla zespolu,ale narazie różnie mu to idzie,przynajmniej swoje rzuca.Widziałem obydwa zespoły w ostatnim tygodniu i Detroit też słabiutko,choć mają momenty przebłysku zeszłorocznych Tłoków,oni się jeszcze obudza,ale nie wiadomo kiedy,narazie słaba forma.
narazie tyle...

#262805 30/11/2004 14:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
Jeszcze jedno nie wiem czy nie zauważyłem czy nikt nie pisał, ale Utah gra bez Kirilenko także Phoenix wygląda na prezent od buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#262806 30/11/2004 15:13
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Na dziś NBA

[color:"blue"] PHX Suns [/color] v UTA Jazz /-4.0/ - 1.91 -GB

[color:"blue"] SEA Supersonics [/color] v POR Trailblazers - 1.91 -GB

[color:"blue"] DET Pistons [/color] v HOU Rockets /+4/ - 1.91 -GB

[color:"blue"] NY Knicks [/color] v ATL Hawks - 1.45 -GB

SAC Kings v MEM Grizzlies over 201 - 1.91 -GB

LA Lakers v [color:"blue"] MIL Bucks [/color] - 1.60 -GB

[color:"blue"] SA Spurs [/color] v DAL Mavericks - 1.78 -GB

#262807 30/11/2004 15:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś przewiduję dużo dwójeczek. Moje typy na dziś:
1) New Jersey Nets - Charlotte Bobcats 1 (-3.5)
2) Utah Jazz - Phoenix Suns 2 (-3.0)
3) Dallas Mavericks - San Antonio Spurs pow. 186 pkt.
4) Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 2
5) Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 2
6) Portland Trail Blazers - Seattle SuperSonics 2
Może po wczorajszej 0% skuteczności dziś los będzie bardziej łaskawy?
Pozdrawiam
KRAJAN

#262808 30/11/2004 16:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Widzę ze lakersi powoli wracają do łask grających - ale raczej nie u mnie. Ja gram przeciwko nim i dzisiaj zagrałem koziołki u siebie (1-1,59exp) hp w tym meczu odpuszczam bo nie gram raczej minusowych handicapów.Moze bardziej to wynika z tego ze nie trawie lakersów ,a granie przeciwko nim w ubiegłorocznym finale przyniosło mi troche profitów.
Dwójeczke widze natomiast w utah bo nie sądze aby zdemolowane przez spursów i osłabine brakiem kirlenki jazz zdołało zatrzymac rozpedzone słonca typ (2-1,64)

Co do u/o to jeszcze mysle ale na razie wyklarowuje mi sie over w portland-seatle (linia 183).Portlandzi w tym sezonie pokazali ze u siebie rzucac potrafią: z houston 93,z kozłami 110, z toronto 105 tak więc przy lubiącej duzo rzucac druzynie seatle prekroczenie lini jest prawdopodobne.

pozdrawiam
flymind

#262809 30/11/2004 16:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Zapowiada się emocjonująca i [znowu] nieprzespana noc. Moje typy na dzisiaj:

1] Utah-Phoenix[-4.5] @2.00 ==> wszyscy to grają i mam nadzieję, że jutro wszyscy pójdziemy odebrać kasę od buków. Słaba ostatnio Utah, do tego bez Kirilenki podejmuje "rozpędzone" Phoenix. Swoją drogą to ciekaw jestem gry Słońc. Pierwszy raz w tym sezonie ich gram i mam nadzieję, że mnie nie zawiodą. Mają wyrównany skład i wysoką skuteczność rzutową, podobnie do Seattle [swoją drogą te dwie drużyny to chyba 2 największe niespodzianki na + obecnego sezonu]

2] Potland-Seattle[+5.5] @1.50 oraz over 180 @1.50 ==> jak na razie Ponadźwiękowcy [nie licząc meczu z Bostonem] mnie nie zawodzą. Bardzo podoba mi się porównanie Piomil do chicagowskich Byków z ich najlepszych lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Portland to drużyna w miarę silna, na pewno nie można ich lekcaważyć. W pierwszej "piątce" mają Randolpha, Abdur-Rahima, Andersona, Milesa i Stoudamire'a. Są to dobrzy, stabilni gracze bez jakichś specjalnych błysków w tym sezonie, ale też nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Natomisat gracze Seattle są również dobrzy, stabilni, ale za to z całą masą błysków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Uważam, że fantastyczna forma rzutowa Allena i Lewisa pozwoli gościom wygrać ten mecz różnicą ok 8-10 punktów.
Co do overa to też nie powinno być zbyt trudno go osiągnąć. Seattle rozstrzelane, Portland trochę mniej, ale under 180 to 4 pkt na minutę, a to zdecydowanie jest do zrobienia.

Pozdrawiam
Master Flamaster
www.gembet.com [gembet.com]

#262810 30/11/2004 16:55
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Przestrzegam przed hura-optymizmem z typem na PHOENIX, mimo że Kirilenko nie zagra to także wśród "Słońć" niepewny udział NASH-a a kontuzjowani są dwaj pozostali rozgrywający Barbosa i Tabuse... to mi śmierdzi zwłaszcza, że Sloan może coś ciekawego wymyślić przeciwko Phoenix -> zdecydowanie NO BET

Na dziś:

NY -5 @ ATL 1 (1.91) 5/10
CHA +4 @ NJN 1 (1.91) 5/10
DET @ HOU under 175.5 (1.91) 5/10

OPISY -> www.basketbet.com [basketbet.com]


Bilans:

12/14
+47.91j

Last edited by lukboj; 30/11/2004 16:58.
#262811 30/11/2004 18:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
1) New Jersey Nets - Charlotte Bobcats 1
2) Utah Jazz - Phoenix Suns 2
3) Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 2
4) Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 2
5) Miami Heat - Toronto Raptors 1
6) Portland Trail Blazers - Seattle SuperSonics 2

moje typy na dzis pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#262812 30/11/2004 19:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
1) New Jersey Nets - Charlotte Bobcats 1
2) Utah Jazz - Phoenix Suns 2
3) Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 2
4) Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 2
5) Miami Heat - Toronto Raptors 1
6) Portland Trail Blazers - Seattle SuperSonics 2

moje typy na dzis pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No to po super poczatku w ULEB-ie (porazka Dynama) zagralem ostro NBA (moje typy wyżej mocno zbliżone do Twoich i calej reszty), dorzucilem jeszcze overy w Memphis i Portland. Jutro zobaczymy co z tego wyniknie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#262813 30/11/2004 20:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Witam

Na dzis troche przyszaleje :

New Jersey Nets - Charlotte Bobcats 2 2,40

Bobki mają bardziej wyrównany skład, nie graja aż tak zle jak na debiut 3-9 w tym pare minimalnych przegranych na wyjazdach MIL 100-102 (L)
DET 116-117 (L)
IND 77-82 (L)
i to z troche lepszymi druzynami niż NJN które praktycznie oprócz Jefferson oraz Mourning nic nie pokazuje.Charlotte sa w stanie pokonać Netsów i wygrac pierwsze wyjazdowe spotkanie.
oprócz tego :

Phoenix -3,5 1,90
Utah mojim zdaniem dostali lekkiej zadyszki przegrać u siebie z NO i CHI ostatnio baty od Spursów.Phoenix na fali 6 win co prawda w wiekszości nie z jakimis "wybitnymi" zespołami ale każde zwyciestw większą róznicą pkt niż 3,5.Dziś też powinni wygrac nawet bez Nasha.

1/26/2004 NO 95-86 (W)
11/24/2004 MIL 111-104 (W)
11/22/2004 CHI 100-82 (W)
11/21/2004 @ LAC 122-111 (W)
11/19/2004 LAL 107-102 (W)
11/17/2004 @ NO 95-84 (W)
11/16/2004 @ DAL 107-101 (W)

Pozdrawiam

#262814 30/11/2004 21:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zacznę od ,moim zdaniem hitu liniowego:
UTA - PHO under 195,5
zdecydowanie przewyższenie,a co do h2h zgadzam sie z Lukbojem - no bet

Atlanta +5,5
Nie sa tacy ciency ,jak sie wydaje.

Portland -2,0
Sok z "gumijagód" sie kończy:-)

Charlotte +3,5 i over 175,0
Jeżeli Bobki udźwigna presję,bo oni tym lepiej graja,im potencjalnie silniejszy jest rywal

Memphis -1,0
Kings niech szukają wygranych gdzie indziej:P

MIL - LAL over 199,5
Jak dzis over to chyba przede wszystkim tu.

Sorka za lakonicznośc,ale naprawde nie mam czasu.

Pozdrawiam

amkwish

#262815 30/11/2004 23:31
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
dobra,zagrałem tak

Dallas-SA 2

Spursi ostatnio demolują niezłe ekipy,więc czemu nie maja zdemolować Mavsów,choc w ich hali jest to trudne,to ja dałem Duncanika i spółkę,bo póki sa w gazie,to trzeba ich grać.

Utah(+4)-Phoenix 1
kto zagra ten zagra,ale brak Kirilenki to nie taka tragedia,Indiana gra bez całego prawie składu i wygrywa,wiec Utah też może,mając takiego mózga jak Slown.

Atlanta-NY 1
Atlanta nie jest taka słaba a NY z kolei średni średniak,więc przy kursie 3 warto dać Jastrzębie ,bo rywal jest w ich zasięgu.
Milwaukee-Lakers 2 i over 200

tutaj nie mam specjalnego uzasadnienia,moze tylko to,ze obydwa zespoly grają radosną koszykówkę,lubią rzucac,ale Bajorka mają Bryanta i to może dać im wygraną.Drugi typ to over,obie ekipy sporo rzucają.

z par dałem taki kuponik:
Nowitzki-Duncan 1
Reed-Kobe 2
Gasol-Webber 2
Randolph-Allen 2

z o/u zagrane
Lakers

i undery w NJ i Houston,szczególnie ten drugi godny uwagi,Rakiety najbardziej defensywna ekipa ligi,wyniki często koło lini 150, a Detroit przy swojej ostatniej formie też ratuje się tym co potrafi najlepiej ,czyli obroną.

#262816 01/12/2004 04:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Jeszcze tylko Portland, i nocke bdzie mozna zaliczyc do udanych...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#262817 01/12/2004 04:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Jeszcze tylko Portland, i nocke bdzie mozna zaliczyc do udanych...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
tak, u mnie to samo. dałem overa. ale coś kiepsko im idzie. w rozpisie jak narazie 4 trafne na 5, tez nieźle!

Last edited by gemelli; 01/12/2004 04:27.
Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1