|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Jeszcze tylko Portland, i nocke bdzie mozna zaliczyc do udanych...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> tak, u mnie to samo. dałem overa. ale coś kiepsko im idzie. w rozpisie jak narazie 4 trafne na 5, tez nieźle! a jednak weszło! co za noc. 7 stówek wpadło. to lubię.. koledzy, dziękuję za coniektóre analizy i typy, gloria dzięki Wam..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Bravka panowie z Portland za 4 kwarte, pieknie siadl overek, chociaz po trzeciej spisalem juz go na straty i co najbardziej cieszy siadla czysta jedyneczka, z 2,5 tys na plusie mozemy atakowac Eurolige.....
Kocham takie nieprzespane nocki....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Na dziś NBA
[color:"blue"] PHX Suns [/color] v UTA Jazz /-4.0/ - 1.91 -GB (115-102) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
[color:"blue"] SEA Supersonics [/color] v POR Trailblazers - 1.91 -GB (94-100) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
[color:"blue"] DET Pistons [/color] v HOU Rockets /+4/ - 1.91 -GB (93-72) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
[color:"blue"] NY Knicks [/color] v ATL Hawks - 1.45 -GB (110-109) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
SAC Kings v MEM Grizzlies over 201 - 1.91 -GB (98-93) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
LA Lakers v [color:"blue"] MIL Bucks [/color] - 1.60 -GB (95-90) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
[color:"blue"] SA Spurs [/color] v DAL Mavericks - 1.78 -GB (107-89) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Typów 7 Trafionych 4 Nie trafionych 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
"Powiem krótko - noc bez komentarza." - to moja wczorajsza wypowiedź podsumowująca dzień. Dziś powiem jeszcze krócej - GRATULACJE SOBIE i WIĘKSZOŚCI FORUMOWICZÓW - Bilans dnia 7/8 (nie liczę Atlanty1(-) i Detroit2(+), które były w dużym rozpisie, który o dziwo wszedł). Ogólnie nożna będzie pograć przez weekend bez jakiś większych obciążeń dla nerwów. Pozdrawiam i życzę więcej takich nocek KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ale miałem fart. Dopadłem w pracy kompa(wczoraj byłem na kontraktowej,więc mi z wielką łaska udostepniono maszyne),napisałem post na forum,postawiłem dubla ATL+POR i....wezwano mnie do roboty. Jak wróciłem ,była 3:30,więc juz nic nie mogłem postawić:-) Gwoli scisłości na 100% stawiałbym źle(over MIL + under UTA). Tak więc praca,nie dość ,że nie hańbi,to jeszcze zapobiega złym typom:P
Tak na marginesie,to nie popadałbym w euforię(wszyscy oprócz jednego wczoraj na Sonics),bo w porównaniu do ubiegłego sezonu liga jest znacznie trudniejsza do typowania. Na razie nie widac wyraźnych oznak stabilizacji,ale to się zmieni....w najbliższy weekend :-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zapomniałbym o wczorajszym teaser'ze. 6 typów,ako=5,00 - łatwizna:-) Sami zobaczcie. IMHO warto mieć konto w pinnacle,chocby po to,by stawiać takie kombosy.
1. Win 30-Nov Basketball/NBA (Spread) New York Knicks vs Atlanta Hawks (+11) for Game (-108) 110 - 109 2. Win 30-Nov Basketball/NBA (Spread) Toronto Raptors (+13) vs Miami Heat for Game (-110) 94 - 92 3. Win 30-Nov Basketball/NBA (Total) Charlotte Bobcats/New Jersey Nets (O 167.5) for Game (-106) 86 - 99 4. Win 30-Nov Basketball/NBA (Spread) Detroit Pistons (+10.5) vs Houston Rockets for Game (-102) 93 - 72 5. Win 30-Nov Basketball/NBA (Total) San Antonio Spurs/Dallas Mavericks (O 179) for Game (-106) 107 - 89 6. Win 30-Nov Basketball/NBA (Total) Seattle Supersonics/Portland Trail Blazers (O 175.5) for Game (-107) 94 - 100
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ami masz priva. KRAJAN - Post -do skasowania.
Last edited by KRAJAN; 01/12/2004 07:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
MILWAUKEE-LA LAKERS 2 2.10
Powrocil Divac, Odom i Butler wreszcie zaczynaja przypominac zawodnikow z zeszlego sezonu, Jeziorowcy graja coraz lepiej i powinni sobie dzisiaj poradzic z radosnie grajacymi koziolkami.
MEMPHIS-SACRAMENTO 2 1.95
Memphis narazie w rozsypce i jeszcze akurat spotkania im sie trafily z potentatami.Kings nie powinno miec problemow z rozbita, mloda druzyna Grizzlies.
PORTLAND-SEATTLE 2 2.10
W sonics rodzi sie dynastia.Allen - Jordan, Lewis - Pippen, Radmanovic - Kukoc, Kerr- Ridnour, Rodman - Evans.Ogolnie druzyna jest na fali, poukladana a Ray i Rashard trafiaja z nieprawdopodobnych pozycji z nieprawdopodobna regularnoscia. Jest dobrze a moglo byc bardzo dobrze gdyby sonics dociagneli do konca prowadzenie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Piomil...jakie prowadzenie, to byl chwilowy zawias, pozostale 3 kwarty nalezaly do Portland....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ami masz priva. KRAJAN - Post -do skasowania. Krajan - nie mam nic nowego od Ciebie. Przed chwila sprawdzałem. Może wrzuć na skrzynię amkwish@op.plPozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Piomil...jakie prowadzenie, to byl chwilowy zawias, pozostale 3 kwarty nalezaly do Portland.... Sonics w 4 kwarcie prowadzili 13 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Oj AMKWISH wraz Lukbojem,ale mnie postraszyliscie.Fora zagraniczne i te nasze stawiały na łatwa wygrana Phoenix i Sacramento a wy (czytałem wasze posty na koncu) wyraziliscie obawe o wynik.I masz tu babo placek.Bylem juz przekonany do grania wraz z overem seattle,a tu taka wasza niepewnosc.generalnie staram sie nie grac przeciw Twoim typom,ale zaryzykowalem i na 4 kupony nie weszlo tylko Charlotte ,drugi głowny typ wczorajszego wieczoru.Nie gram przeciw twoim typom,bo nawet jesli nie wejda,to przerazajace sa Twoje trafne argumenty zwiazane z typowaniem i cholera wywoluja niezly niepokoj.Gratuluje trafnyvch opinii i typow,pozdrawiam.na szczescie dla wiekszosci z nas wczorajsza noc byla dobra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Oby więcej takich nocy jak dzis !! Tylko te złamasy z bagien troche zepsuły mi nastrój ale i tak pozostałe typy wynagrodziły tą wtopke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak na marginesie to w/g mnie ten sezon jak na razie jest lepszy do typowania niz poprzedni poniewaz w ubiegłym doszło do mocnego przetasowania kart(czyt. trade miedzy klubami) i potrzeba było sporo czasu aby wszystko sie wyklarowało. W tym natomiast karty zostały tylko troche przemieszane i gotowe juz do rozdania .Teraz wszystko zalezy od tego kto zbierze lewy -my czy buki.
pozdrawiam flymind
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|