Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#263041 01/12/2004 09:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Witam wszystkich w nowym miesiącu. Zanim zapodam rozkład \na dzisiejszy wieczór i noc krótkie podsumowanie ostatnich dwóch tygodni działania forum (od 15.11-30.11)
Tematy NBA - .... cieszyły się jedną z największych popularności wśród wszystkich tematów forum.
W ciągu ostatnich 16 dni uczestnicy przedstawili 540 postów co daje średnio 34 wypowiedzi na 1 dzień. Oglądalność stron związanych z tematem też wysoka ponad 20 300 na temat NBA był oglądany (śr. ponad 1270 wyświetleń na 1 dzień). Max wyniki osiągnięto 26.11 (1861 wyświetleń, 63 posty). Treści wypowiedzi były (pod względem formy) bardzo różnorodne - parę dni listopada nie powiedzieć żenujące, ale ostatnio wrócił wysoki poziom prezentowany przez uczestników.
Wiem że to suche cyferki - które nie zawsze mają przełożenie na real.
Podumowując uważam, że forma w jakiej przedkładane są tematy jest dobra i w dużym stopniu zadawalająca dla uczestników forum - na co wskazują ww. wyniki.
Zapraszam w imieniu modów, swoim i wszystkich aktywnych forumowiczów do jeszcze aktywniejszej pracy w temacie - która to ma na celu - zmniejszanie zysków firm bukmacherskich jak i co za tym idzie napełnianie naszych portfeli
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KRAJAN

Bonus: Unibet
#263042 01/12/2004 10:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wracamy do rzeczywistości. Zastaw par na dzień dzisiejszy:
01.12.l2004 (kursy z Canbetu)
1) 01.00 Washington Wizards v New Jersey Nets -/+9 o/u 183,5pkt
2) 01.00 Boston Celtics v Milwaukee Bucks -/+5,5 o/u 189pkt
3) 01.00 Orlando Magic v Toronto Raptors -/+6,0 o/u 204,5pkt
4) 01.30 NY Knicks v Memphis Grizzlies -/+2 o/u 195,5pkt
5) 02.00 NO Hornets v Sacramento Kings +/-7 o/u 189pkt
6) 02.30 San Antonio Spurs v Philadelphia -/+10 o/u 187pkt
7) 02.30 Chicago Bulls v Los Angeles Lakers +/-5 o/u 195pkt
8) 03.00 Phoenix Suns v Cleveland Cavaliers -/+7 o/u 202,5pkt
9) 04.30 Golden State Warriors v Minnesota +/-6,5 o/u 189pkt
10) 04.00 Seattle - Utah - brak kursów
11) 04.00 LA Clippers - Indiana - brak kursów
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
KRAJAN

#263043 01/12/2004 10:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tematy NBA - .... cieszyły się jedną z największych popularności wśród wszystkich tematów forum.

Ja,ponieważ staram się nigdy nie popadać w samozadowolenie,mogę powiedzieć tylko,ze może byc jeszcze lepiej:-)
Zachecam do wypowiedzi tych wszystkich ,ktorzy na razie tylko czytaja,jak rownież tych,którzy wypowiadają się trochę nieśmiało:-)

Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju,w bukmacherce nie ma głupszych i mądrzejszych.
Sa za to mniej lub bardziej skuteczni,ale w tym,by miec coraz lepsze wyniki niewątpliwie pomaga jak najszersza wymiana pogladów.

Jak najmniej suchych typów,jak najwięcej opinii i przemyśleń,bo z tego najwieksza korzyść,tego jestem pewien.

Pozdrawiam

amkwish

#263044 01/12/2004 10:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Kontynuuję test Sagarina:

Tor +6.5

Po pierwszym dniu testu bilans 1-2, a najśmieszniejsze jest to, że wczoraj do gry było 6 meczów, ja zrezygnowałem z trzech i te 3 weszły. Zobaczymy jak pójdzie dalej

#263045 01/12/2004 10:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Podobnie jak wczoraj podam "prowizoryczne" typy, weryfikacja wieczorem:

MEM +2.0
LAL -5.0
SEA -6.5

BOS-MIL over 199.0 (chyba Krajan machnales sie o 10 oczek:))


Niedzwiadki pokazaly w nocy ze nie mozna ich jeszcze spisywac na straty. W momencie gdy gasol byl na parkiecie prowadzily zacieta, wyrownana gre. Porazka z SAC tylko 5 pkt swiadczy jak najbardziej na ich korzysc. Przegrali dzieki swietnemu poczatkowi Stojakovica (21 pkt w I polowie), gdy Serba nie bylo na parkiecie Grizzlies przejmowali inicjatywe (vide 2 kwarta).
NY z kolei to nadal jak dla mnie typowy sredniak. Wygrana z ATL po OT. Czterech zawodnikow gralo prawie przez 90% czasu, moga czuc sie zmeczeni:)

Lakersi wczoraj pozytywnie mnie zaskoczyli. Nadal ich traktuje jako zespol nie do konca przewidywalny, ale na slabiutkie Byki powinno to wystarczyc. Grali prawie calym skaldem i jak widac efekty sa. Podroz do Wietrznego Miasta nie powinna ich zmeczyc, wszak to niecale 100 mil z Milwaukee:)

Nadal uwazam Sonics za zespol z duzym potencjalem. Mysle ze u siebie powinni wygrac ze spisujacym sie nienajlepiej Utah. Brak Kirilenki bynajmniej nie jest glownym powodem dla ktorego to gram. Kluczowym posunieciem moze byc pressing i "opieka" nad Boozerem:)

Boston ostatnio rozrzucal sie porzadnie, Koziolki tez do underowcow nie naleza, kwestia poprawienia skutecznosci z gry:)

Pozdro

Last edited by mbzyk; 01/12/2004 10:45.
#263046 01/12/2004 11:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
LA CLIPPERS-INDIANA 2 2.75

Wrocil Kaman, Clippersi to nadal bardzo solidna druzyna ktora z nadzieja moze patrzec w strone play-offs lecz dzisiaj jednak wybiore Pacers ktorzy chca wymierzyc srogi rewanz za ostatnia kompromitujaca porazke.Zarowno James i Fred Jones'owie, Tinsley oraz Croshere tworza dobry team ktory spokojnie moze tutaj wygrac. Widac po nich głód gry i to że nie beda chcieli łatwo oddac miejsce Jacksonowi jak minie mu zawieszenie.

PHOENIX-CLEVELAND H(0-7) 1 1.90

Tutaj to bedzie jazda bez trzymanki.Cavs po swienym okresie maja zadyszke i nie maja co liczyc na litosc ze strony rozpedzonych slonc.

CHICAGO-LA LAKERS H(4-0)2 1.90

Tak jak pisałem wczesniej Lakersi zaczynaja grac, dzisiaj do pokonania slabiutcy bulls.

GINOBILI-CORVER KL 1 1.65

Licze na dalsza swietna gre Manu i to ze bedzie dzisiaj dobrze pracowac obrona w Spurs niedopuszczajac do rzutu tego czopa z sixers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263047 01/12/2004 11:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Pierwszym meczem jaki rzuca mi się w oczy jest mecz:NY-Memphis, oczywiście ze wskazaniem na Memphis, uważam ,że po czterech przegranych z rzędu meczach z silnymi drużynami jakimi niewątpliwie są drużyny:Sacramanto,Dallas,Minnesoty, oraz w tym sezonie Seattle przyszedl czas na wygraną , z przeciętniakiem jakim niewątpliwie jest zespół ,,Nowego Jorku''.Faktem oczywiście jest ,że na 5 ostatnio rozegranych
spotkań nowojorczycy wygrali aż cztery,ale ten wyczyn umniejsza niewątpliwie to,że byly to drużyny ze średniej oraz niskiej półki:2 wygrane z Atlantą +wygrana z Clevelend oraz Toronto, z którym to zespołem przegrali 3 dni wcześniej 23punktami(114-91), aby póżniej wygrać 6pkt(108-102)nie stawia na pewno tej drużyny w roli faworyta.
Nie wiem jakie w tej chwili są kursy na Memphis u internetowych w naziemnych oscylują w granicach 2,0:
STS:1,95
Profesjonal:2,15
Według nich faworytem w tym spotkaniu jest drużyna NY, ale myśle że nie dzisiaj i nie w tym spotkaniu.

#263048 01/12/2004 11:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Busta popieram...
Boston-Milwauk. 1
N.York-Memphis 2
New.Orl.-Sacram 2
S.Anton.-Philad. 1
Chicago-LA.Lak 2
Phoenix-Clevel 1
Seattle-Utah 1
G.State-Minnes. 2

Orlando-Toronto - ciezko jest wytypowac zwyciesce po wygranej Toronto Raptors @ Miami Heat 94-92 coprawda nie wielka wygrana ale dobrze reprezetujace sie ostatnio Miami przegralo na wlasnym biosq.

LA.Clip.-Indiana - takze ciezko typowac bo druzyny graja chaotycznie. Jezeli jednak obstawiac to skłaniam sie na LAC.
11/10/04 Clippers @ Pacers 102-68
Choc nigdy nie wiadomo jak zagra Indiana moze pokazac klase.

Washin.-N.Jersy 1 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Last edited by TiCaL0; 01/12/2004 11:42.
#263049 01/12/2004 11:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
UWAGA drobny komunikat - wkradł się drobny chochlik:
jest 2) 01.00 Boston Celtics v Milwaukee Bucks -/+5,5 o/u 189pkt
powinno być o/u 199pkt. - dzięki Mbzyk-u za zwrócenie uwagi.
Myślę że nikogo to nie wprowadziło w błąd. Sory za pomyłkę
KRAJAN

#263050 01/12/2004 12:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moje wstępne kursy na dzisiejszą nockę:
2) 01.00 Boston Celtics v Milwaukee Bucks 1(-5,5)
Milwaukee nigdy nie należało do potentatów gry na wyjeździe. Zresztą bilanse nie kłamią. A Boston solidna drużyna, troszkę nieobliczalna, ale poprawnie grająca + własna publiczność. HP zdecydowanie do przeskoczenia.

3) 01.00 Orlando Magic v Toronto Raptors un 204,5pkt
Dwie mocno ofensywnie grające drużyny, ale myślę że nie na tyle ofensywnie aby dziś przerzucić 200pkt - takie przeczucie. Wg mnie minia zdecydowanie za wysoka.

4) 01.30 NY Knicks v Memphis Grizzlies na razie no bet - choć mam troszkę inne odczucia od poprzedników
5) 02.00 NO Hornets v Sacramento Kings 2(-7,0). Trochę trudny mecz. Zdecydowanie lepsza forma Sacramento (niż na początku sezonu) + szpital w NO. Wydaje mi się że własne ściany nie pomogą tylko czy zostanie przeskoczony -hp?

6) 02.30 San Antonio Spurs v Philadelphia zastanawiam się nad hp na SAS?

7) 02.30 Chicago Bulls v Los Angeles Lakers 2(-5,0) un 195pkt
Z kim jak z kim, ale z Chicago to Koben i koledzy nie przegrają, sądzeę że linia też troszkę zbyt wysoka, aż tak skuteczne to obie drużyny ostatnio nie są! ***

8) 03.00 Phoenix Suns v Cleveland Cavaliers (-7,0) ov. 202,5pkt
Zgadzam się z przedmówcami. Phoenix na niezłym "ciągu". Cleveland ostatnio mały spadek formy. Over bez komentarza - jeżeli Kawalerzyści nie chcą wyjechać -20pkt lub więcej będą zmuszeni do szybkiego i celnego rzucania.***

9) 04.30 Golden State Warriors v Minnesota 2(-6,5)
Na obecną chwilę różnica co najmniej klasy w poziomach które reprezentują obie drużyny. ***
10) 04.00 Seattle - Utah - nie wiem jakie będzie hp ale jeżeli nie przekroczy 9,0pkt to zdecydowana 1

11) 04.00 LA Clippers - Indiana - najtrudniejszy mecz do typowania - albo no bet, albo spróbuję LAC - ostatnio w wyśmienitej formie (i co najwazniejsze równej)
Ostateczne typy wieczorem ?(***- napewno bez zmian)
Pozdrawiam
KRAJAN

Last edited by KRAJAN; 01/12/2004 12:17.
#263051 01/12/2004 13:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Orlando-Toronto - ciezko jest wytypowac zwyciesce po wygranej Toronto Raptors @ Miami Heat 94-92 coprawda nie wielka wygrana ale dobrze reprezetujace sie ostatnio Miami przegralo na wlasnym biosq.

Ticalo,jaja sobie robisz,prawda?:-)
Jako wielki fan Miami zaprzeczam i to zdecydowanie.
Dobrze grające Miami ?
Chłopie,takiej kaszany to ten zespół nie grał od stycznia.

W ubiegłym sezonie doskonale zbilansowany zespół.
Jedyny minus - brak doświadczenia.
Przychodzą Pat i Shaq...buki stawiaja Heat w roli faworytów(3-4 miejsce do wygrania ligi),a ten zespół gra totalne wióry.

Przyczyna jest IMO prosta - wszyscy pod O'Neala i choc ten rozgrywa naprawdę niezłe mecze,to na Heat jest prosty sposób - obrzydzić życie Shaqowi i bedzie nieźle.

Do tego Wade cienki jak polsilver,przede wszystkim za duzo strat jak na zawodnika,który ma rządzić grą.
Haslem drewniany jak Pinokio.

Niestety sprawdza się moja przepowiednia z Aten - IO wyjda co niektórym bokiem,a szczególnie młokosom,bo tacy "wyjadacze parkietów"(niezapomniany cytat z Kosiorowskiego) jak Duncan czy Iverson sobie z tym poradzą,Wade musi "odpokutować".

Słabe,nieefektowne,jechane nawet na swoim parkiecie Miami...bardzo to dla mnie przykre,ale to potrwa,tak myślę,do nastepnego stycznia.

Wyniki nie zawsze odzwierciedlają grę,ale popatrzcie sobie wstecz.
Miami jako dog i juz mamy pewniaka,to znaczy +hc na przeciwnika.

Wracajac do typu.
Nie jest przekonywającym argumentem,że Toronto pokonało Miami,ale to,że robiło z nimi co chciało przez cały mecz jest nie do pominiecia.
Przeciętne Orlando niech częściej daja w roli doga,a my stawiajmy +hc i powinno byc dobrze:-)

Jeszcze o meczu w NY.
Knicks zyskuja na własnych śmieciach i tak jest od lat.
Grizzlies nie są potentatem poza domem.
Jednak Memphis wykazuje ewidentna tendecję zwyżkową,a h2h pomiedzy tymi zespołami wskazuje 6 ostatnich zwyciestw gości.
Ostatnie 3 mecze w NY wygrało Memphis,dziś wygra po raz 4 - niech sie stanie:-)

Pozdrawiam

amkwish

Pozdrawiam

amkwish

#263052 01/12/2004 13:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Nie twierdzilem ze miami jest wymiataczem i nie ma sobie rownych obecnie tylko ze nie nalezy do mierniaqw. W porownaniu z tym co reprezentowalo wczesniej toronto, miami wypadalo dobrze. Ale teraz stracilem do nich zaufanie ; p.

#263053 01/12/2004 14:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
na dzisiaj polecam tak na szybko bo niestety:( nie mam zbyt duzo czsasu zeby sie rozpisywać:

LAC-Indiana typ 2 !!! zdecydowanie to gram moim zdaniem chlopcy z indianapolis bedeb chcieli pokazac iz bed swoich czolowych graczy tez sa silni i bede walczyc o mijesce w skaldnie a rewanz na nich bedzie dobra okazja za baty dostane calkiem nie dawno

LAL- chicago typ 1
Phoenix
seattle
minnesota
memphis
MARION-L.JAMES KL typ 2
MAGGETTE-TINSLEY KL typ 2 tez zdecydowanie sory ale nie mam czsu sie rozpisywac prosze o wasze opinie na ten temat i mam nadzieje ze wjeda Pa

#263054 01/12/2004 15:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
co powiecie panowie nt. meczu phoenix v cleveland ? prawdopodobnie w phoenix nie zagra steve nash a to przeciez ogromna strata dla tego zesplo - w zasadzie to przeciez jego mozg. czy barbosa bedzie w stanie go zastapic ? napewno nie w 100 % ale czy to pozwoli na ogrnaie cleveland ?

#263055 01/12/2004 15:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
raczej ograja cleveland tez nie swieci ostatnio ;]

#263056 01/12/2004 15:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć,że tego meczu po prostu nie gram.Zamiast tego proponuje Lakersów z handi(-5,5), myśle że pewniejsze, ale w tym sezonie jak na razie tak naprawde trudno wskazać zdecydowanego faworyta.
Przed sezonem myślałem,że może moje Houston będzie coś grało, chociaż doszedł do nich jeden z moich delikatnie mówiąc nielubianych graczy.
Myślałem o Miami, ale jak na razie jestem zawiedziony,żeby nie powiedzieć żałość mnie ogarnia.Jak na razie zaczęło fenomenalnie grać San Antonio(zresztą od paru lat na tym samym wysokim poziomie), myśle też że jeszcze da nam zarobić Detroit które w nocy rozbiło w puch Houston i jak dla mnie pozostaje faworytem nr 1, zobaczymy co pokaże Dallas.
Myśle,że jeszcze trzeba poczekać jakiś czas jak wszystko się ustabilizuje.
Kurcze ale się rozpisałem troche nie na temat, ale poniosło mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Busta; 01/12/2004 15:52.
#263057 01/12/2004 16:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
co powiecie panowie nt. meczu phoenix v cleveland ? prawdopodobnie w phoenix nie zagra steve nash a to przeciez ogromna strata dla tego zesplo - w zasadzie to przeciez jego mozg. czy barbosa bedzie w stanie go zastapic ? napewno nie w 100 % ale czy to pozwoli na ogrnaie cleveland ?
Dzisiaj w nocy Nash tez mial nie grac a rzucil sobie 20 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263058 01/12/2004 17:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Na pierwszy rzut oka niektóre dzisiejsze mecze wyglądają dość klarownie.
Myslę tu w szcególności o n.orlean-sacramento hp-7 (1,87exp)
Nie mam w zwyczaju często stawiać minusowych hp ale ten mi sie bardzo podoba.Sacramento nie przepusci szansy na poprawienie swojego bilansu ijedyną niewiadomą kwestią jest pytanie iloma punktami wygra. Problemy kadrowe hornets przekładają sie na liczbe zdobywanych punktów -srednia z ostatnich 3 meczów to aż 76pkt!dlatego królowie przy ich skutecznosci strzeleckiej z ostatnich meczów powinni rozprawić sie z szerszeniami gładziutko.

Co do meczu n.york - memphis to jak dla mnie zdezydowanie no-bet. Knicks na własnym parkiecie rzeczywiscie mocni ale niedzwiadki są druzyną bardzo nieprzewidywalną ;skazani na pozarcie z sacramento pokazali ze mają charakterek i łatwo skóry nie sprzedali.
Mysle tu raczej o przekroczeniu lini 196,5 sugerując sie ostatnimi zobyczami pkt przez knicks na własnym parkiecie:108 pkt z toronto,104 z atlantą, 98 z cavs,110 z clipp.Natomiast memphis powinno rzucic swoje czyli nieco ponad 90 pkt.

pozdrawiam
flymind

#263059 01/12/2004 18:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#263060 01/12/2004 18:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
jo
Jak na moj gust to numer jeden dziś to chicago-la(-4) wydaje mi sie ze koby w końcu pokaze sie z mocniej strony a chicago swoj drugi mecz wyra ale nie dziś

Co do drugiego meczyku to na pewno phoenix u siebie pokaża klase i nie zawiodą kibicówa także seattle ktorre po wczorajszej porażce na pewno zechce sie odbić u siebie.
Po za tym pewniakiami są sacr i san ale nie wiem czy z hed jeżeli juz to bardziej sacr jezeli stojaković bedzie grał jak wczoraj to z hc powinni wejśc

jo

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1