Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#263061 01/12/2004 18:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Moim zdaniem taki qponik jak ten :

Washington Wizards - New Jersey Nets

1 1.25
New Orleans Hornets - Sacramento Kings

2 1.28
Chicago Bulls - Los Angeles Lakers

2 1.37
San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers

1 1.14
Seattle SuperSonics - Utah Jazz

1 1.33
AKO: 3.32

ma dzisiaj możliwość dość pewnego wejścia.

Washington Wizards - New Jersey Nets
9 przegranych z rzędu NJN musi świadczyc o pewnym kryzysie tej ekipy, oby nie przełamali się dzisiaj, WW aby myśleć o jakiejkolwiek dobrej pozycji w div. musi takie mecze wygrywać.

Chicago Bulls - Los Angeles Lakers
Kobe dzisiaj pokaże na co go stać, mam sentyment do LAL i to na tyle : >

San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers
SAS Home : 6-0 jak na razie Philly road 1-4, zwycięzca moze być tylko jeden...

Seattle SuperSonics - Utah Jazz
Utah bez Kirilenki - poważne osłabienie, natomiast Seattle będzie się chciało dobrze pokazac we własnej hali i zatrzec ostatnią przegraną

New Orleans Hornets - Sacramento Kings
Sacramento na fali...

Bonus: Unibet
#263062 01/12/2004 18:50
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
LAL -5 @ CHI 1 (1.91) 6/10
MIN -6 @ GS 1 (1.91) 5/10

OPISY -> www.basketbet.com [basketbet.com]


Bilans:

13/17
+42.46j

#263063 01/12/2004 18:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#263064 01/12/2004 20:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Co jest najbardziej pewne -zagrac LAKERS z handi-singiel,SACRAMENTO z handi singiel,czy tez zagrac SACRAMENTO I LAKERSOW bez handi w dublu? Chce to zagrac grubiej,co wiec proponujecie.czekam na opinie min Amkwisha,Brekstara

#263065 01/12/2004 20:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
idndiana..phoenix.seattle..minnesota.la lakers to na dzis zdecydowanie!!!

#263066 01/12/2004 21:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Quote
idndiana.. to na dzis zdecydowanie!!!

no nei wiem czy tak zdecydowanie ...

#263067 01/12/2004 21:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
podobnie jak z wielu z was dzis zagralem LA -6 Phoenix Sacramento...oby bylo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#263068 01/12/2004 21:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Quote
Co jest najbardziej pewne -zagrac LAKERS z handi-singiel,SACRAMENTO z handi singiel,czy tez zagrac SACRAMENTO I LAKERSOW bez handi w dublu? Chce to zagrac grubiej,co wiec proponujecie.czekam na opinie min Amkwisha,Brekstara

Jezeli Brekstar to ja to juz odpowiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Ja po dzisiejszej niespodziance Malagi gram.... Lotos - Samara 2 krotciutka analiza o tutaj http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....&PHPSESSID= [mecz.org]
Gram to dosc grubo.

pozdraiwam Brekstar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> brokstar.

#263069 01/12/2004 22:02
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
kupon głowny
Lakersi
Wilki
Słońca

Lakersiki się chyba zgrali i rozkręcili,może to nie ten sam zespół co kiedyś,ale regularni są,słabszych leją a z lepszymi bańki dostają,a gorszej drużyny od Chico nie ma w lidze,ponadto kto zatrzyma Kobiego?.Wilki w formie i powinni ograć wojowników,choć to himeryczna drużyna,sporo zależy od pary Casserl-Sprew,jednak dziś powinni sobie spoko poradzić z cieniasem.Suns jak narazie super seria i Cavs raczej nie pogorszą im bilansu,nie ta półka+ostatnio dołek.
Królów nie gram,bo to są frajerzy i nie raz takie mecze wtapiali,a Orlean nie może w nieskończoność dostawać,choć oczywiscie granie na 2 jest jak najbardziej uzasadnione,ja nie gram,ze wzgledu na złe wspomnienia z meczów Kings,jak byli faworytem na taki mały kurs .

ponadto zagrane
Memphis
Clippers
Boston -choć tu mam wątpliwosci,bo to nieobliczalny zespół,ale koziolki ostatnio słabe i do tego na wyjeździe.
Memphis gram na przełamanie,i tak coś mi się wydaje,a Clipy ostatnio dobra seria a rezerwowi Pacers chyba już się naszaleli wolnością i czas zebrać plon za awantury kolegów z pierwszej piątki.

Co do o/u to nie idzie mi to i zagrałem tylko under w Bostonie

#263070 01/12/2004 22:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
Siemanko wszystkim!
co sadzice o under195 New York Knicks - Memphis Grizzlies, wydaje mi sie bardzo prawdopodoby, aha i jeszcze 2 na minesote, mysle ze minesota rozjedzie dzisiaj golden
Pozdro

#263071 01/12/2004 22:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
ja zostaje przy swoich pierwotnych typach, nic nie dodaje z niczego nie rezygnuje. Zagralem to po poludniu, jak sie okazuje slusznie bo albo linie skoczyly albo kursy spadly.

Kings nie gram, slabszy dzien Stojakovica i wszystko moze sie zdarzyc.
W meczu SA za duzy handi - nie dla mnie:)
Wilki powinny wygrac, ale czy przekrocza handi, mozliwe
PHO-CLE jednak over chyba pewniejszy...

A poszlo:
Chicago Bulls - Los Angeles Lakers, 2(-5.0)
Seattle SuperSonics - Utah Jazz, 1(-6.5)
New York Knicks - Memphis Grizzlies, 2(+2.5)
Boston Celtics - Milwaukee Bucks, over 199.5


Zycze wszystkim powodzenia w najblizszych dniach, ze wzgledu na wyjazd mam kilka dni przerwy w bukmacherce

Pozdro

Last edited by mbzyk; 01/12/2004 22:33.
#263072 02/12/2004 05:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Ostatnio sie zastanawiam po kiego gram NBA, co postawie to w plecy, jestem dla expekta niczym innym jak dojną krową.
Dzisiaj Memphis i Chicago mnie dobiło.

#263073 02/12/2004 05:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
moje dygresje "na goraco":
1. nash oczywiscie zagral i phoenix oczywiscie rozjechalo cleveland.
2. lakersi po raz kolejny w tym sezonie dali plame i szczerze mowiac smiac mi sie z tych bunczucznych wypowiedzi kb-8, ze jeszcze kilka spotkan i zaczna wygrywac z kazdym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie gralem jeszcze lakersow w tym sezonie i jakby na to nie patrzec - wychodze na tym lepiej od tych, ktorzy na nich graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3. sacramento rozpedza sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4. zadziwiajaco seattle meczylo sie z utah. gdyby nie trojka radmanovicia na 10 sekund przed koncem i blazenada jaka odstawil eisley na pol sekundy przed koncem meczu (pudlo + zbiorka + pudlo) to seattle zasluzenie ten mecz by przegralo.
tyle.

#263074 02/12/2004 06:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371


Widac ze przerwa mi sie przyda:) Mimo kleski LAL i MEM dwa pozostale typy weszly i po nocy prawien na zero:(

Pozdro

#263075 02/12/2004 06:08
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Mie podałem typów tu, ale podałem w swoim wątku.Niezły tasiemiec mi wszedł
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=3 [mecz.org]

#263076 02/12/2004 07:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ekstra lejkerski! brawo!

#263077 02/12/2004 07:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Podsumowanie dnia:
1) 01.00 Boston Celtics v Milwaukee Bucks 1(-5,5)
Niestety okazało się nie do przeskoczenia!

2) 01.00 Orlando Magic v Toronto Raptors un 204,5pkt
Złe przeczucie. Jak pisałem dwie ofensywne drużyny i takiż sam wynik

3) 01.30 NY Knicks v Memphis Grizzlies na razie no bet - choć mam troszkę inne odczucia od poprzedników
Jeszcze raz potwierdziło się że NY jest drużyną bardzo groźną na własnym parkiecie, a moje Niedźwiadki muszą jeszcze "dojrzeć".

4) 02.00 NO Hornets v Sacramento Kings 2(-7,0).
Nie było tak ciężko jak przewidywałem. Przewaga poraktycznie w każdym elemencie, a NO jak chce pomyśleć o nawiązywaniu walki musi zdecydowanie się wzmocnić.

5) 02.30 San Antonio Spurs v Philadelphia zastanawiam się nad hp na SAS?
SAS na super spidzie - mecz bez komentarza.

6) 02.30 Chicago Bulls v Los Angeles Lakers 2(-5,0) un 195pkt
Zonk kolejki! LAL jeszcze raz pokazali, że są chyba naj nierówniej grającym zespołem NBA. Po bardzo dobrych meczach przychodzą takie jak ten wczorajszy. Może Byki uwierzą w siebie i przestaną być tylko i wyłącznie dostarczycielami pkt.

7,8) 03.00 Phoenix Suns v Cleveland Cavaliers (-7,0) ov. 202,5pkt
Cyt. z wczoraj "Phoenix na niezłym "ciągu". Cleveland ostatnio mały spadek formy. Over bez komentarza - jeżeli Kawalerzyści nie chcą wyjechać -20pkt lub więcej będą zmuszeni do szybkiego i celnego rzucania. - myślę że dosyć trafna analiza.

9) 04.30 Golden State Warriors v Minnesota 2(-6,5)
Było ciekawie do samego końca. Ostatnie 2 min pokazały przewagę doświadczenia i poziomu umiejętności Wilków na Wojownikami.

10) 04.00 Seattle - Utah - nie wiem jakie będzie hp ale jeżeli nie przekroczy 9,0pkt to zdecydowana 1
Bardzo dziwny mecz. Szczęśliwe zakończenie. Boozer i koledzy bliscy sprawienia dużej niespodzianki. Chyba faktycznie "paliwko" się kończy Ponaddźwiękowcom?!

11) 04.00 LA Clippers - Indiana - najtrudniejszy mecz do typowania - albo no bet, albo spróbuję LAC - ostatnio w wyśmienitej formie (i co najwazniejsze równej)
LAC potwierdzili moje przedmeczowe spostrzeżenia, inna rzecz że Indiana wypadł troszkę bezbarwnie. Myślę że warto głębiej przypatrywać się spotkaniom z udziałem LAC

Ogólnie noc z NBA - ja to określam - "bicie piany" (bez dużych strat, ale też i bez zarobku)
Pozdrawiam
KRAJAN

#263078 02/12/2004 08:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Totalna wpadka,kupon za 300 nie wszedl.dalem dubla Lakers+Sacramento,a na drugim under Orlando:((((

#263079 02/12/2004 11:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Gdyby ktoś mógł to niech założy temat na 02.12 i najbliższy weekend?!
Pozdrawiam
KRAJAN

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Sensei, rafal08, aker, burbon, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1