Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bombej22 #2627092 30/09/2008 14:43
Dołączył: May 2006
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 353
a ja mam nadzieje ze za ta godzine grania to wiselce wpadnie troszke kaski....od tv angielskich...

Bonus: Unibet
papuga #2627168 30/09/2008 16:55
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Poprostu Anglicy chcieli żeby jak najmniej osób widziało pogrom ich drużyny, dlatego też tak wczesna pora spotkania.


Hakan #2627177 30/09/2008 17:08
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mecz spursow to w tej chwili u angoli "zlo konieczne" grin

godzina dupawa, ale wynik i tak pojdzie w swiat crazy

bitnap #2627551 30/09/2008 21:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa, poprawcie mnie, jesli sie myle, moze deczko uspi to Tottenham, choc oni o tej godzinie sa przyzyczajeni grac w Premier League.

szuwi1 #2627715 30/09/2008 23:49
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
W razie niepowodzenia Wisły, będzie przynajmniej gotowe usprawiedliwienie...

Hakan #2628119 01/10/2008 03:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725

kfjatek #2628203 01/10/2008 03:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wiadomośc zasłyszana smile

Rozmawiałem dziś w zaprzyjaźnionym barku o piłce z kilkoma facetami.
Gadalismy sobie o dzisiejszej i jutrzejszej LM ,a takze o meczach hiszpańskich drużyn w UEFA.

Jak zeszło na Seville, wspomniałem o Ramosie i dowiedziałem się, ze sporo mówi sie o jego powrocie do Hiszpanii.

Ponoć w jakimś wywiadzie, ktory był publikowany w poniedziałkowej prasie Ramos oswiadczył ,ze powrot nie bedzie dla niego oznaczał porażki.

Byc moze w ten sposób zabezpieczał się w razie wywalenia go na zbity pysk z Koguciarni.

Przyszło mi do głowy ,ze kto wie czy grajki T'hamu nie zechca przyspieszyć jego pożegnania z Wyspami i zagraja pod to w Krakowie.

Mój 2 z 3 ,na ktorym jako jeden z typów widnieje Koguty 2/2 poszedł i pal go licho ,to tylko jeden z wielu.

Nie mam zamiaru tego kontrowac ani zmieniać ,ale gdyby w tych pogłoskach i plotkach prasowych było cos z prawdy to z awansu Wisły ucieszyłbym sie szczerze.

szuwi1 #2628213 01/10/2008 03:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by szuwi1
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa
\

Z Dynamem Tbilisi również grin

A tak juz całkiem serio ,to godzina rozegrania meczu jest bardziej obca angolom niz Wislakom.

Amkwish #2629054 01/10/2008 17:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by szuwi1
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa
\

Z Dynamem Tbilisi również grin

A tak juz całkiem serio ,to godzina rozegrania meczu jest bardziej obca angolom niz Wislakom.

z dynamem tbilisi i saragossa wisla strzelila 4 gole 4-3 i 4-1.
anglicy swe mecze graja czesto o godzinie 16 wiec pora im obca specjalnie nie bedzie.
wynik 1-2 na wyjezdzie to bardzo dobry wynik wyjsciowy dla wisly ktora jako gospodarz nie zawiodla jeszcze w pucharach w tym roku 5-0 i 1-0.
trafila co prawda na angielski klub ale ten z kolei przezywa wielki kryzys i warto to wykorzystac.
kto z wisly za kartki badz z powodu kontuzji nie zagra jutro?

phantom #2629155 01/10/2008 19:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 158
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 158
Wisła Kraków - Tottenham

Draw no bet
1 kurs 2.3 z betway.com


Wg mnie Tottenham tego meczu nie wygra. Co najwyżej może zremisować. Wisła bardzo dobrze spisuje się w meczach u siebie. Wydaje mi się że doskonale zdają sobie sprawę z szansy jaka przed nimi się pojawiła po pierwszym meczu. Niestety ustępują Tottenhamowi, który nie jest w najwyższej formie, tylko pod względem kondycyjnym co było widać w pierwszym meczu na White Hart Lane. Po stracie drugiego gola(wg mnie nie słusznie uznanego) nie mieli już siły żeby odrabiać straty. W rewanżu wydaje mi się że to jednak Wiślacy będą dyktować warunki na boisku. Jeśli strzelą pierwsi bramkę to potem powinni spokojnie kontrolować sytuacje. Jeśli padnie remis to zwrot stawki. Dlatego kurs 2.3 wydaje mi się dość interesujący


Pozdrawiam

fiodorrr #2629232 01/10/2008 20:38
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Jednak ja przestrzegam przed optymizmem i graniem na Wisłę,uważam , że Koguty faktycznie słabo grają ,ale i tak dzieli w porównaniu z Wisłą różnica przynajmniej 1 jak nie 2 klas,w rewanżu to Wisła ma nóż na gardle i to Wisła musi strzelić gola , Anglicy mogą sobie sokojnie kontrolować mecz wyprowadzając kontry, i tu upatruję właśnie gola dla nich , ewentualnie w samej końcówce gdy Wisła nic już do stracenia nie będzie miała,znając trenera Skorżę i jego taktyki mecz na typowy under, choć oczywiście mogę się mylić....zresztą każdy za swoje gra i ryzykuje własną kasą
typ. draw no bet na Anglików lub under 2,5 gola

crossmen #2630784 02/10/2008 08:35
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja to widze tak :

Benfica-Napoli x2

Benfica nie gra najlepiej, widzialem mecze z Rio Ave i Fereira i powiem krotko: Wlosi, ktorzy wspaniale zaczeli sezon ligowy, maja spore szanse, zeby z tej batalii wyjsc zwyciesko

-----------------------------------------------------------------

FBK Kaunas-Sampdoria 1x

krotko i na temat: 5-0 z pierwszego meczu powinno ustawic rewanz, do tego Sampa lubi w tym sezonie remisy(0-4-1 w lidze) - 0-0 czy 1-1 i nikt sie na nikogo nie pogniewa, tym bardziej, ze Wlosi raczej juz mysla o wyjezdzie do Bergamo ...

-----------------------------------------------------------------

Kalmar-Feyenoord 1

Kalmar wygral w Holandii 1-0, jest w niezlej formie i nic nie zapowiada tego, zeby przetrzebiony kontuzjami Feye powalczyl ...

-----------------------------------------------------------------

Rapid-Wolfsburg 2

w pierwszym meczu wilki wygraly 1-0, spodziewam sie podobnego wyniku w rewanzu - jesli tylko Niemcy zlapia rytm, powinni byc naprawde mocni, okienka transferowego nie przespali, wloski zaciag bla bla

trener Rapidu podobno po tym meczu odchodzi, dodac do tego niezbyt dobra postawe zespolu w lidze ... ja gram 2

-----------------------------------------------------------------

Urziceni-HSV 2

bylby wstyd, gdyby HSV, ktore ogrywalo przed sezonem stara dame, odpadlo z Rumunami - ledwo bezbramkowy remis w pierwszym meczu do tego po bardzo nudnym meczu, pora wygrac i pokazac, kto tutaj rozdaje karty

Petric strzeli ? TAK ...

-----------------------------------------------------------------

Artmedia-Sporting 2

Petrzalka, ktora nie tak dawno grala w grupowej LM, jest teraz w wielkich klopotach - w lidze zupelne dno i ledwo 1pkt przewagi nad ... ost zespolem smirk , pierwszy mecz przegrany w stosunku 0-4 - Braga niby moze zagrac nieco bardziej rozluzniona, ale czuje, ze przejada sie po Slowakach po raz drugi

patrze na sklad, ktory pojechal na Slowacje oraz wyjsciowa "11" z pierwszego meczu i wyglada to tak:

kadra Portugalczykow na rewanz:

Eduardo, Mário Felgueiras, Kieszek, João Pereira, Moisés, Rodriguez, Evaldo, Stélvio, Frechaut, Vandinho, Luís Aguiar, Mossoró, Alan, Jorginho, Matheus, Paulo César, Meyong, Renteria, Orlando Sá

wyjsciowa "11" z pierwszego meczu:

Eduardo, Rodriguez, Evaldo, João Pereira, Moisés, Mossoró, Vandinho, César Peixoto, Renteria, Albert Meyong, Alan

lawka : Mário Felgueiras, Paúlo César, Frechaut, Jorginho, Luis Aguiar, Roland Linz, Matheus

+ Joao Pereira zapowiada, ze zespol powalczy o wygrana i ... pieniedze z kolejnej wygranej smile

-----------------------------------------------------------------

FC Kopenhaga-FK Moskwa 1

FK mozna bylo obejrzec w akcji w dwumeczu z Legia ... dno i metr mulu - takie zespoly nie maja prawa bytu w pucharze Uefa

-----------------------------------------------------------------

Levski Sofia-Zilina 1

Bulgarzy i Slowacy jednoglosnie stawiaja na Levskiego ... postawie i ja

-----------------------------------------------------------------

ponadto spotkania Partizana i Heerenveen powinny byc raczej meczami bez historii


Wisle i Lecha sobie odpuszcze, po pierwsze za duzo zlego sie dzieje ostatnio wokol naszej pilki, bysmy zobaczyli 2 ekipy w fazie grupowej crazy ... po 2 mam zle przeczucia ...

bitnap #2630900 02/10/2008 15:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...

ponadto awans kalmar po 1,32 (choc powoli robi sie masowka a to nigdy dobrze nie wrozy), besiktas awans i moze lekko fk moskwa ... ostatnio win 2-0 w Kazaniu tylko czy Błochin nie odpusc...


Boubson #2630907 02/10/2008 15:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Boubson
jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...

smile

Uwierz mi - to żaden wstyd przegrać z tak grającą Valencią, która jest obecnie liderem ligi,a w 5 meczach straciła 4 bramki, z których połowę w meczu z Depor właśnie cool

Porażka z Valencią absolutnie nie może być wyznacznikiem "słabej formy".

Depor na El Riazor jest zupełnie inną drużyną. Potwierdzi to każdy, kto choć raz na jakiś czas przygląda się lidze hiszpańskiej.

To będzie zupełnie inny mecz od pierwszego, a przewaga w wyszkoleniu technicznym oraz doświadczenie na arenie międzynarodowej będą zdecydowanie po stronie Depor.

Awansować Hiszpanom z pewnością łatwo nie będzie, ale z graniem na awans Bergen, które jeżeli już patrzymy na formę i pozycję ligową, to też nie ma się czym chwalić, również bym uważał.

Inna sprawa, że wynik pierwszego meczu jest naprawdę dobry i jakakolwiek bramka strzelona w rewanżu, postawi Depor w naprawdę trudnej sytuacji. Tylko, że najpierw goście musieliby bramkę takową strzelić wink

Mindman #2630948 02/10/2008 17:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Mój główny kupon na dzisiaj to Kopenhaga + Kalmar

Kalmar - Szwedzki klub znajduje się w bardzo dobrej formie. Tego samego nie można powiedzieć o ich przeciwniku. Nienajlepsza gra i wyniki które z całą pewnością nie są na miarę oczekiwań spowodowane są problemami kadrowymi z jakimi boryka się ekipa Feynordu ( Jon Dahl Tomasson, Jonathan de Guzman, Denny Landzaat, Ron Vlaar, Henk Timmer, Andwele Slory oraz Tim Vincken - tych piłkarzy zabraknie w rewanżowym spotkaniu). Uważam że Kalmar nie powinien mieć kłopotów z awansem do fazy grupowej, pobieram jednak 1x, gdyż remis także premiuje gospodarzy awansem.

Kopenhaga - do tej pory nie mogę zrozumieć jak Legia mogła odpaść z takim rywalem jak FK Moskwa... Tego samego błędu nie powinni popełnić gracze duńskiego klubu, których bardzo cieżko pokonać na ich własnym terenie ( w poprzednim sezonie na 17 spotkań tylko dwukrotnie schodzili w roli pokonanych. W obecnych rozgrywkach 5-0-0 10:2 w bramkach). Po tym co zobaczyłem w dwumeczu Legii, nie sądzę żeby rosyjsjki klub miał coś do powiedzenia w rewanżu

Kalmar-Feyenoord
typ: 1Xkurs: 1.32

FC Kopenhaga-FK Moskwa
typ: 1kurs: 1.85

kurs ogólny:2.44

nad stawką jeszcze się waham


Mindman #2630976 02/10/2008 17:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Mindman
[quote=Boubson]jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...

Dla mnie natomiast typem dnia jest wygrana Deportivo 2-oma bramkami lub wiecej.

Kurs nie powala ,ale 1,95 do zaakceptowania.

Nie takie straty La Coruna odrabiała na El Riazor smile

"Hiszpanie kompletnie bez formy".......cóż sam pisałem ,ze nie podoba mi sie gra Deportivo ,ale skoro drużyna bez formy wygrywa z Realem ,to co bedzie jak złapie formę ?
Kiedy ?
Dziś grin

Last edited by amkwish; 02/10/2008 17:27.
Amkwish #2631009 02/10/2008 18:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ok 2-4 ale spojrzmy na przebieg spotkania ... to nie byl mecz w ktorym goscie odpowiadali na bramki Valencii... Deportivo strzelilo gola by pozniej nie miec nic do powiedzenia i dostac 4-ke w plecy... gol na 2-4 to wynik rozluznienia gospodarzy...

ogrywaja Real u siebie? bo tam dla Krolewskich jakis mikroklimat od kilkunastu lat panuje wink... poza tym o ile mnie pamiec nie myli Depor rozegralo jeszcze tylko jeden mecz w tym sezonie u siebie.... z Mallorca 0-0...

sa bez formy, dalej tak twierdze, w przeciwnym razie nie dostaliby w Norwegii 0-2... jak dla mnie Deportivo musi sie rzucic do odrabiania strat i wystarczy jedna skuteczna kontra... po takim kursie, jeszcze raz podkreslam, biore z pocalowaniem reki...

Boubson #2631123 02/10/2008 18:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jeszcze cos odnosnie meczu Wisla - Tottenham, mecz jest w publicznej telewizji w UK, wiec Wisla moze sie pokazac. Postawilem na nich bo kurs okolo 4 to oplacalny pick.
Oby kibice Wisly nie skompromitowali sie przy niekorzystnym wyniki, ale licze ze bedzie korzystny, bo naprawde Tottenham to obecnie jedna z najslabszych druzyn w Premiership i brak awansu Wisly to wstyd.

connor #2631142 02/10/2008 19:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,896
Widzę że wszyscy piszą tylko i wyłącznie o Wiśle, a nie zapominajmy że dziś gra także Lech. Czy to aż taki pewniak że nie warto wogóle o nim wspominać? Kursy w granicach 1.8 powodują że warto zainteresować się tym spotkaniem. Jak myślicie warto?
Przypomnę że w poprzedniej rundzie ze Szwajcarami kursy były grubo powyżej 2 a jak sie skończyło to chyba wszyscy pamiętają.

Bombej22 #2631161 02/10/2008 19:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ostatecznie skład Milanu będzie wyglądał tak:

---------------Dida-------------

Zambrotta--Bonera--Kaladze--Antonini

-----Emerson--Flamini--Ambrosini--------

--------Seedorf--Ronaldinho----------

-----------Shevchenko--------------

Firana na bramce, atak przyzwoity. Zwycięstwa Milanu poniżej 1.80 nie opłaca się ruszać, ale over @2.00 jak najbardziej smile

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,053 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1