Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MARIOZET #2631174 02/10/2008 19:14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Did Russian mafia pay Bayern to throw UEFA Cup semi-final against Zenit St Petersburg?

http://www.dailymail.co.uk/sport/fo...-final-Zenit-St-Petersburg.html?ITO=1490

Bonus: Unibet
Hakan #2631199 02/10/2008 19:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Jacek Bąk, obrońca Austrii Wiedeń, został w środę zaatakowany w poznańskim hotelu przez pseudokibiców Lecha - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Przed dotkliwym pobiciem piłkarza w ostatniej chwili uratowała hotelowa ochrona.
Bąk spokojnie siedział sobie w holu. Nagle podszedł do niego barczysty mężczyzna w skórzanej kurtce i powiedział: Nie lubimy cię tu. Były kapitan reprezentacji odparował: Nie musicie mnie lubić. Przyjechałem tu zagrać mecz, a nie zyskiwać waszą sympatię.

W trakcie wymiany zdań do opryszka błyskawicznie dołączyło parę osób. Zaciągnęli oni na siłę Bąka na zaplecze i tam chcieli zrobić mu krzywdę ( laugh ) Na szczęście w ostatniej chwili piłkarza uratowali ochroniarze.

gomes #2631304 02/10/2008 20:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Kalmar FF v Feyenoord
1 lub X 1.31
Rapid Bucharest v VfL Wolfsburg
X lub 2 1.36
Motherwell v AS Nancy Lorraine
X lub 2 1.26
Kursy łączone: 2.24

każda z tych trzech drużyn na które stawiam wygrała swoje pierwsze spotkanie jedną bramką, dla mnie to wystarczająca zaliczka, gdyż uważam, że i Kalmar i VFL i Nancy obecnie delikatnie przewyższają formą i potenciałem piłkarskim swoich dzisiejszych przeciwników, a ci zapewne będą musieli się odsłonić - zaatakować aby zniwelować przewagę przeciwnika, co znowu prowadzi do kontr = łatwiejszej drogi zdobycia bramki, uważam, że to ciekawa i rozsądna inwestycja.
5/10
pozdr,

aker #2634120 04/10/2008 01:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by aker
Ja osobiscie czekam jaką linie na under/over zaproponuja nam buki jezeli chodzi o zółte kartki w meczu Lecha z Austria.
Austria gra ostro i siłowo co zawsze wrózy duza ilosc kartek.
Podobnie sytuacja wyglada z Lechem który od ostrych sytuacji nie bedzie uciekac a dodatkowo mysle atmosfere bedzie podgrzewac Bak wink
Uwazam ze mecz bedzie mała wojenka podobną do tej jaka miała miejsce dwa tygodnie temu w Wiedniu w której kartek było duzo.
Jezeli linia bedzie ustawiona na 3-4 kartki to biore over z pocałowaniem reki
Dobry typ.

Baqu #2634159 04/10/2008 01:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Baqu
Kalmar FF v Feyenoord
1 lub X 1.31 1:2 deszczowo
Rapid Bucharest v VfL Wolfsburg
X lub 2 1.36 1:1 pogodnie
Motherwell v AS Nancy Lorraine
X lub 2 1.26 0:2
Kursy łączone: 2.24

każda z tych trzech drużyn na które stawiam wygrała swoje pierwsze spotkanie jedną bramką, dla mnie to wystarczająca zaliczka, gdyż uważam, że i Kalmar i VFL i Nancy obecnie delikatnie przewyższają formą i potenciałem piłkarskim swoich dzisiejszych przeciwników, a ci zapewne będą musieli się odsłonić - zaatakować aby zniwelować przewagę przeciwnika, co znowu prowadzi do kontr = łatwiejszej drogi zdobycia bramki, uważam, że to ciekawa i rozsądna inwestycja.
5/10
pozdr,

popularne Kalmary chyba nie tylko mnie 'powiozły' w tej kolejce :/

zadziwiły głównie in minus włoskie drużyny tj. Udinese ( które wygrało w Dortmundzie dwoma bramkami ) oraz Napoli, reszta awansów jako tako zgodnie z planem, aczkoylwiek te remisy Villi, Schalke oraz Stuttgart w domu ( specialnie nie wspominam wyniku 0:0 Paris Saint Germain FC gdyż ta druzyna akurat często płata figle ) z przeciwnikami 'o klasę gorszymi' pokazują, że nie warto grać 'pewniaków' z kursami ok 1,2-1,3 a lepiej szukać tam niespodzianek, a z tego co widzę hc+ na gości przy kursach poniżej 1,4 na gospodarzy nie wszedl tylko raz - w spotkaniu Olympiakos - Nordsjaelland 5:0.

komplet wyników:

[Linked Image]

rozstawienie = podział na koszyki w losowaniu grup:
Countdown begins for UEFA Cup top 40 [uefa.com]

p.s.
będę obserwował grę tych dwuch drużyn: FC Metalist Kharkiv Standard de Liège, są one w ostatnim koszyku, aczkolwiek uważam, że z obecną formą i grą prezentują przynajmniej poziom "drugokoszykowy" smile

pozdr,

Baqu #2634247 04/10/2008 01:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
tych dwÓch drużyn - oczywiscie, przepraszam za WIELBŁĄD

Baqu #2634255 04/10/2008 02:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Odnosnie Wisly... W angielskiej telewizji tylko sie dziwili co za nieudacznictwo z ich strony, ale dla nas to nic nowego. Powinno byc zwyciestwo bezproblemowe, a jednak najgorsza ekipa premiership lepsza niz nasz mistrz, a czemu? Kto ogladal widzial w jak fatalnej formie byl Tottenham, a Wisla bez ambicji czekala liczac na sytuacje ktore z tak fatalnie grajacym Tot przyszly, ale jesli sie nie strzela kilka setek to na co mozna liczyc...

connor #2634377 04/10/2008 02:34
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Experto
Odnosnie Wisly... W angielskiej telewizji tylko sie dziwili co za nieudacznictwo z ich strony, ale dla nas to nic nowego.

No dobrze, Wisła zagrała piach.
Ale Lech!!!

Myślałem, że wejdę do tego wątku i będę godzinami czytał hymny pochwalne na cześć Lecha, a tu cisza...

Taki emocjonujący mecz, dramatyczny, może tylko uroda goli była marna.

Ale w końcu mamy drużynę w fazie grupowej.
Dzięki, Lech.

connor #2634463 04/10/2008 02:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Experto
Odnosnie Wisly... W angielskiej telewizji tylko sie dziwili co za nieudacznictwo z ich strony, ale dla nas to nic nowego. Powinno byc zwyciestwo bezproblemowe, a jednak najgorsza ekipa premiership lepsza niz nasz mistrz, a czemu? Kto ogladal widzial w jak fatalnej formie byl Tottenham, a Wisla bez ambicji czekala liczac na sytuacje ktore z tak fatalnie grajacym Tot przyszly, ale jesli sie nie strzela kilka setek to na co mozna liczyc...

Wisła pokazała naszą polską najgorszą bolączkę piłkarską - nie umiemy się dobrze bronić, wystarczy dobra wybiegana drużyna posiadająca niezłą technikę aby rozbić nasze najlepsze drużyny. Zreszta wystarczy prześledzić spotkania Wisły w pucharach aby to potwierdzić, zawsze kiedy byli bramkę do tyłu i musieli gonić ( atakować ) grali o wiele lepiej, niż kiedy grali kunktatorsko. To potwierdziło się również w starciu z Totenhamem - po stracie bramki Wisła grała jak nie Wisła z przed tej straty, odważnie atakowali, cisnęli przeciwnika ten się w większości gubił i po prostu mieli duzą przewagę, jakoś ich ta gra wyglądała. U Lecha było bardzo podobnie, po strzeleniu pierwszej bramki zaczęli grać zachowawczo co ich znowu pokarało, oczywiscie należy się cieszyć z ich awansu, ale grając tak w obronie jak obecnie grają mogą mecze wygrywać strzelając minimum dwie bramki - to na szczęście w domu im się udaje, aczkolwiek nie widzę w nich dużych szans w spotkaniach wyjazdowych. Zobaczymy jaka będą mieli grupę, wtedy będę bardziej analizował ich spotkania pod specyficznym kątem danej drużyny.

pozdr,

Bombej22 #2635061 04/10/2008 08:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Bombej22
Myślałem, że wejdę do tego wątku i będę godzinami czytał hymny pochwalne na cześć Lecha, a tu cisza...

Wszystkim zabrakło słów po meczu... z wrażenia wink

Ładnie zadbali o nerwy kibiców wink

micha$ #2635712 04/10/2008 21:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Krótko - Lech na awans zasłużył, ponieważ jest to obecnie najlepszy polski zespół jeżeli chodzi o grę w ofensywie. Defensywa ciągle do poprawy, ale dzięki temu przynajmniej mecze Kolejorza ogląda się z wypiekami na twarzy wink

Wisła - to prawda, że Totenham był słaby po prostu i żal wielki, że Wisła nie potrafiła tej okazji wykorzystać. Dlaczego nie potrafiła? Ponieważ sama obecnie nie jest tak mocna jak wtedy kiedy ogrywała S04 czy Parmę. Potwierdziło się moim zdaniem to co pisałem przed spotkaniami z Anglikami - rażąca nieporadność Wisły pod bramką rywala i jedyny naprawdę dobrze opracowany wariant ofensywny, czyli: " Gramy na Pawła, everybody!" grin
Nawet na słabe Koguty okazało się to za mało, bo niektórzy piłkarze Wisły to po prostu pisklęta wink

Mindman #2640330 07/10/2008 02:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tottenham jak slaby mozna bylo zobaczyc w niedziele gdzie przegrali kolejny mecz, tym razem u siebie... Naprawde to az przechodzi ludzkie pojecie ze mistrz Polski nie daje rady najslabszej druzynie premiership. Komentatorzy angielscy zartowali ze dobrze ze wislacy nie ogladali meczow tottenhamu i nie wiedza o tym ze jak sie ich przycisnie to sami sie gubia. Nastepnie dziwili sie czemu wisla nie atakuje, skoro kazdy zryw do ataku konczy sie okazja podbramkowa. Stwierdzili tylko ze wisla byla lepsza, ale jesli chodzi o pomyslunek to za wysoko nie stoja laugh

connor #2640542 07/10/2008 03:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Rankingi UEFA: Polacy gonią Cypryjczyków

Choć w europejskich pucharach gra już tylko Lech Poznań, tak dobrego sezonu polskie zespoły nie miały od pięciu lat.

Tak wynika ze współczynników UEFA. W sezonie 2003/04 Wisła Kraków, Groclin, Wisła Płock i GKS Katowice zdobyły 4,125 punktu. Potem było tylko gorzej, zdarzało się, że więcej od polskich osiągnęły drużyny z Azerbejdżanu czy Macedonii. Wszystko to sprawiło, że w rankingu UEFA (bierze pod uwagę wyniki z pięciu lat) Polska spadła na 25. miejsce, za Słowacją, Austrią czy Izraelem.

Po tym sezonie - mimo wywalczenia przez Legię, Wisłę i Lecha aż 3,333 punktu - może być gorzej. Polaków wyprzedziły bowiem Cypr i Chorwacja. Pierwsi mają jeszcze Anorthosis w Lidze Mistrzów, drudzy Dinamo Zagrzeb w Pucharze UEFA. Jeśli Lech nie wygra kilku meczów w fazie grupowej, Polska zakończy sezon na 27. miejscu. Oznacza to, że trzecia drużyna Ekstraklasy będzie zaczynała występy w zreformowanym Pucharze UEFA od pierwszej rundy wstępnej, która rozgrywana będzie pod koniec czerwca.

Jak daleko Polsce do dwóch zespołów w Lidze Mistrzów? Do tego trzeba zajmować w rankingu 15. miejsce. Mających 11,249 punktu Polaków dzieli od niego 11,576 punktu.


- - - -

poczekać do zimy i wprowadzać kuratora, na wiosnę i tak zapewne już nic nie ugramy frown niech nas blokują banują i zawieszają... leśne dziadki :/

śmiech na sali nasze drużyny w Europie ozdoba

Baqu #2641342 07/10/2008 20:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To jest totalne nieporozumienie te nasze kluby, ale jest szansa na punkty bo Lech dosc dobrze wylosowal w UEFA, poza tym w ich grze nie widac takiego nieudacznictwa jak np. w grze wisly.

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1